Facebook مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ صحبت می کند در طول F8 Facebook توسعه دهندگان کنفرانس در 30 آوریل 2019 در سن خوزه ،

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز جمعه گفت: شرکت رسانه های اجتماعی در حال رفتن به پایه اصول آن معتقد است در اینکه آیا یا نه مردم آن را دوست دارم.

“این رویکرد جدید و من فکر می کنم آن را برای رفتن به شاش کردن تعداد زیادی از مردم گفت:” زوکربرگ در سخنرانی خود در سیلیکون دامنه Tech Summit 2020 در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است.

“اما رک و پوست کنده های قدیمی رویکرد شاش کردن بسیاری از مردم بیش از حد, بنابراین اجازه دهید سعی کنید چیزی متفاوت است.”

به طور خاص زوکربرگ گفت: Facebook در حال رفتن برای حمایت از آزادی بیان و فعال کردن رمزگذاری قوی در خدمات آن است.

Facebook آمد زیر آتش در واپسین ماه سال 2019 برای آن تصمیم گیری اجازه می دهد تا سیاستمداران را به انتشار اطلاعات نادرست در تبلیغات پرداخت در شبکه های اجتماعی است. اگر چه مردم در اعتراض به این تصمیم و دیگر شبکه های اجتماعی تصمیم گرفته اند به ممنوعیت تبلیغات سیاسی در مجموع Facebook ایستاده بود شرکت در تصمیم گیری آن است.

“ما در حال رفتن به ایستادن برای آزادی بیان است،” “این مایه تاسف است که این چنین بحث چیز است.”

زوکربرگ سخنرانی روز جمعه خود ساخته دیدگاه تحلیلگران زیر Facebook را گزارش درآمد سه ماهه در روز چهارشنبه که در آن او گفت: “هدف من در این دهه آینده را نمی توان دوست داشت اما به درک.”

“از آنجا که به منظور اعتماد مردم نیاز به دانستن آنچه شما برای ایستادن” او گفت:.

از او پرسید آیا برای شروع یک شرکت جدید امروز که آیا او آن را در منطقه خلیج سان Francisco زوکربرگ گفت که او نمی خواهد. زوکربرگ گفت که چیزهایی مانند Amazon Web Services را ساخته اند آن را ممکن است برای ایجاد شرکت های فن آوری در جای دیگر. در ضمن محدودیت های دره سیلیکون مانند کمبود مسکن و تک فرهنگ است که فوق العاده با تمرکز بر فن آوری را به مناطق دیگر بیشتر جذب می کند, او گفت:.

“من فکر می کنم در تعادل است که اگر من شروع شد از ابتدا در حال حاضر من نمی خواهد انتخاب کنید منطقه خلیج” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im