زوم پیاده روی به عقب ادعای آن روزانه 300 میلیون کاربر فعال

اریک یوان مدیر عامل شرکت زوم تصویری ارتباطات به شمار برای یک عکس پس از او در بخشی از یک زنگ مراسم در NASDAQ MarketSite در نیویورک, مارس 18 2019.

کارلو احدی | ایسنا

زوم سهام کاهش یافته است بیش از 5.5% در روز پنج شنبه پس از شرکت در راه برگشت به ادعای آن 300 میلیون روزانه کاربران فعال.

زوم در ابتدا گزارش مارس 23 که آن را دیدم 50% افزایش روزانه کاربران هر چند بعد از به روز رسانی خود بیانیه ای را به آن می گویند تا به حال 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه. تفاوت بین روزانه کاربران فعال و شرکت کنندگان در این است که شرکت کنندگان در جلسه می توان بیش از یک بار. روزانه کاربران فعال یک کلید متریک برای شرکت ها به گزارش پلت فرم استفاده است. زوم کاهش یافته است به ارائه یک به روز رسانی روزانه کاربر فعال تعداد.

The Verge گزارش تغییر در زبان است.

“ما با فروتنی و افتخار برای کمک به بیش از 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در نشست ماندن در این بیماری همه گیر. در یک پست وبلاگ در آوریل 22, ما ناخواسته مراجعه کننده به این شرکت کنندگان به عنوان “کاربران” و “مردم.” هنگامی که ما متوجه این خطا ما تنظیم عبارت به “شرکت کنندگان است.” این یک اصل نظارت در بخش ما” زوم سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

زوم نیز پیوست NASDAQ 100 روز شنبه.

ویدئو کنفرانس شرکت کرده اند شاهد رشد قابل توجهی در کاربران از Covid-19 همه گیر منتقل شده بسیاری از مردم به کار آنلاین. زوم سهام رسید در این سال به عنوان آن را به عنوان یک بازیکن غالب در طول همه گیر هر چند Facebook و گوگل به تازگی اعلام کرد اقدامات جدید برای رقابت با این شرکت است. مایکروسافت همچنین نشان داد که رشد قوی در تیم های خود را در محل کار چت و ویدئو کنفرانس برنامه زمانی که آن را گزارش درآمد چهار شنبه. مایکروسافت گفت: تیم در حال حاضر 75 میلیون نفر روزانه کاربران فعال.

افشا: CNBC پدر و مادر NBCUniversal است که یک سرمایه گذار در آستانه پدر و مادر Vox Media.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>