زوم سهام افزایش در اعلام آن ملحق خواهد شد Nasdaq 100 در 30 آوریل

زوم بنیانگذار اریک یوان با اعضای شرکت خود را در مقابل نزدک ساختمان در نیویورک به عنوان صفحه نمایش نشان می دهد آرم تصویری-نرم افزار کنفرانس شرکت زوم بعد از زنگ افتتاحیه مراسم در روز 18 آوریل 2019.

Kena Betancur | گتی ایماژ

زوم سهام افزایش یافت 5% صبح روز جمعه پس از نزدک اعلام ویدئو کنفرانس شرکت پیوستن به Nasdaq 100 هفته آینده و دو روز پس از آن گزارش افزایش کاربران فعال.

زمانی که آن می پیوندد Nasdaq 100 در 30 آوریل زوم را نیز وارد Invesco QQQ, اعتماد, دوم بسیار بیشتر معامله ETF در ایالات متحده زوم جایگزین خواهد شد ویلیس برج واتسون در شاخص Nasdaq گفت.

زوم شده است در یک قطره اشک از آنجا اقامت در خانه حکم اجرا شد به سرعت Covid-19 بیماری همه گیر. زوم مدیر عامل اریک یوان اوایل این هفته اعلام شد که این شرکت تعداد کاربران روزانه رشد 50% در ماه گذشته به 300 میلیون از 200 میلیون نفر است. این شرکت گزارش داد حدود 10 میلیون کاربر روزانه در ماه دسامبر.

“به وضوح زوم پلت فرم است که ارائه فوق العاده با ارزش و خدمات به ما کاربران جهانی در طول این زمان به چالش کشیدن,” یوان گفت.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>