یوتیوب حذف David Icke کانال بیش از coronavirus اطلاعات غلط

نظریه پرداز توطئه David Icke تا به حال خود را در کانال یوتیوب حذف شده چرا که او بارها و بارها ارسال شده در اطلاعات گمراه کننده در مورد کوروناویروس.

این مجری سابق تلویزیون و فوتبالیست حرفه ای را تایید کرد این خبر در یک صدای جیر جیر در شنبه شب که شامل ویدئو های پلت فرم را متوجه به او گفت: “فعالیت در حساب خود را نقض شرایط استفاده از خدمات ما”.

Icke اشاره به خود را به عنوان “مرد نخبگان هستند وحشت زده” و ادعا کرد که دلیل خود را برای توقیف شد “ساخته” شکایت از مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت (CCDH) بریتانیا بر اساس فکر می کنم تانک.

او با استفاده از کانال های که تا به حال بیش از 900,000 مشترکان در آن زمان گرفته شده بود به پایین فشار بحث اثبات نشده ادعا می کند که coronavirus مرتبط است به 5G شبکه های تلفن همراه.

چنین نظریه مرتبط شده اند به موجی از حملات در 5G دکل در طول بیماری همه گیر.

تصویری که او در آن گزارش شده است که نظر بود که بعدا حذف شده از یوتیوب.

در یکی دیگر از ویدئو در وب سایت خود را Icke می گوید که او “بدیهی است که” باور نمی وجود دارد در واقع یک ویروسو می گوید: مستندات در حال راه از بین بردن مردم معیشت و آنها را وابسته به دولت است.

بیشتر از Covid-19

روز جمعه او ممنوع شد, از Facebook و آخرین کلیپ او نوشته شده در یوتیوب که بحث ممنوعیت تا به حال در مورد 120,000 views.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

ماه گذشته یک زندگی جریان مصاحبه با آقای Icke ارسال شده توسط حساب دیگر باعث یوتیوب به ممنوعیت تمام تئوری توطئه ویدئوها دروغ ارتباط coronavirus علائم به 5G.

بعد از آن نیز ممنوع هر گونه مواد است که نشان می دهد coronavirus وجود ندارد.

اظهار نظر در فسخ Icke حساب یوتیوب سخنگوی بی بی سی گفت: “یوتیوب روشن سیاست منع هر گونه محتوایی که اختلافات وجود و انتقال COVID-19 به عنوان شرح داده شده توسط WHO و بیمه خدمات درمانی.

“با توجه به ادامه نقض این سیاست ما باید خاتمه داده شود با David Icke کانال یوتیوب.”

این حرکت بود مورد استقبال عمران احمد, مدیر اجرایی CCDH.

در یک صدای جیر جیر او خواست Facebook و YouTube به “رفتن بیشتر و حذف شبکه از سایه کانال ها و حساب های که ترویج Icke در سیستم عامل خود” در حالی که گفتن توییتر به ممنوعیت Icke, بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>