با گشت زنی صنعت در ژنده پوش و میل به کنترل از راه دور سفر بیشتر از همیشه اجاره یک قایق بادبانی می تواند صدای جذاب است.

اما آن چه هزینه ؟ خواهد شد و نرخ کاهش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

مسافرت با قایق تفریحی شده است زمین فوق العاده-ثروتمند — و برخی از منشور قیمت ها شبیه به یک پرداخت در خانه. اما برای دیگران منشور می تواند ارزان تر از یک هفته در یک کشتی کروز برای یک خانواده چهار.

اولین چیزی که برای اولین بار: دقیقا یک قایق بادبانی?

درک آنچه باعث می شود یک قایق یک قایق بادبانی نیست به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.

“این است که هرگز پایان دادن به بحث گفت:” دانیل Ziriakus رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Northrup & Johnson, لوکس منشور و ترجمه شده کارگزار مستقر در فورت Lauderdale ، “در 80s 100-plus-پا کشتی در نظر گرفته شد top-of-the-بازار ترجمه شده کشش قایق بادبانی مهندسی به حداکثر ظرفیت. امروز یک قایق بادبانی این اندازه در نظر گرفته شده است در “کوچکتر” طرف.”

در حالی که هیچ توافق جهانی یک “قایق بادبانی” connotes یک قایق است که به اندازه کافی بزرگ است که مسافران به راحتی می توانید صرف مقدار قابل توجهی از زمان در آن است. زیبایی شناسی تعداد بیش از حد ، عظیم, کشتی لوکس به راحتی برچسب — مانند 590-پا عزام یکی از بزرگترین قایق بادبانی در جهان — اما قایق در پایان کوچکتر سخت تر هستند برای تعریف است.

برخی می گویند قایق بادبانی شروع در 33 فوت هر چند دیگران در مسافرت با قایق تفریحی جهان بر این باورند که آنها باید بزرگتر است.

“به طور کلی یک قایق بادبانی است که هر چیزی را بزرگتر از 24 متر یا 78 پا” گفت: Ziriakus.

جی Gustin, یک قایق مالک و کاپیتان که صرف 28 سال اجاره عروق در آلاسکا پاناما و مکزیک موافق است. “یک قایق بادبانی است که مانند یک عمارت; آن را هر چیزی که شما می خواهید آن را به — چشم انداز است,” او گفت:. “اما 33 پا بیش از حد کوچک است.”

قایق باید به تدریج و بعد فورا رفت واز بزرگتر بیش از چند دهه است که تاری تعریف از آنچه به منزله یک “قایق بادبانی.”

Andrea Perocchi / EyeEm

مسافرت با قایق تفریحی شرایط برای قایق های بزرگتر هستند به همان اندازه دشوار. به Ziriakus, superyachts در حال 120 پا و یا دیگر megayachts بالای 200 فوت یا بیشتر و gigayachts نشان دهنده نژاد های جدیدتر از قایق بادبانی است که دهانه 400 فوت یا بیشتر هر چند او اشاره می کند این تعاریف “باز تفسیر” در میان میباشد.

به عنوان یکی دیگر از معانی چرا شما اجاره یک قایق و یک قایق بادبانی منشور?

اجاره قایق توصیف عملکرد در نظر گرفتن عروق کوچکتر برای یک دوره کوتاه از زمان — یک بعد از ظهر و یا بعد. شما در حال کاپیتان وجود دارد و نه خدمه و شما مسئول آوردن همراه تمام لوازم.

اجاره یک قایق بادبانی از سوی دیگر مستلزم در اختیار داشتن یک قایق بزرگتر برای یک دوره طولانی تر از زمان. وجود دارد سه نوع از منشور را در نظر بگیرید که تا حد زیادی تحت تاثیر قیمت:

  1. Bareboat: شبیه به یک قایق اجاره شما می توانید تنها قایق. شما استخدام خدمه (یا کاپیتان قایق خود را اگر شما مجاز به انجام این کار) و پرداخت هزینه سوخت و مواد غذایی و تمام هزینه های دیگر.
  2. کابین: شما منشور تنها یک اتاق نه کل قایق. این مسافرت با قایق تفریحی نسخه از تور گروه کوچک و ایده آل برای اجتماعی تمایل که کمبود بودجه و یا همراهان سفر به منشور کل یک قایق بادبانی.
  3. Crewed: این سرویس کامل گزینه می آید با تمام خدمه و مقررات عرضه شده است. این سناریو است که اغلب به فروش می رسد در فیلم ها و ویدیو های از موسیقی به عنوان نهایی در سفر لوکس.

عواملی که بر منشور قیمت

قایق بادبانی خود را

تنها مهم ترین عامل تعیین کننده هزینه قایق بادبانی, به طور خاص اندازه آن طراحی و به میزان کمتر از سن است. تحقیقات انجام شده توسط Northrup & Johnson یافت می شود که تعدادی از کابین و مهمان ظرفیت دنبال شهرت قایق بادبانی تحت تاثیر قیمت از گران به منشور قایق بادبانی ترین.

نوع قایق بادبانی شما کتاب می تواند هزینه بیش از حد. وجود دارد, جامعه شناسی, قایقرانی, موتور, باز کردن (عملکرد بالا) و سفر, قایق بادبانی, و همچنین به عنوان چند تخم ادم بددهن و ماجراجو مری قایق بادبانی (موتور-بادبان ارقام) و قایق بادبانی کلاسیک (کسانی که ساخته شده بین سال های دهه 1920 و دهه 1970). موتور قایق بادبانی هستند تا حد زیادی محبوب ترین نوع از اجاره قایق بادبانی, به دنبال قایقرانی قایق بادبانی — و آنها تمایل به کمی گران تر بیش از حد.

یک قایق بادبانی در فورت Lauderdale ،

پلا Damonte via Getty Images

اندازه قایق تعیین خدمه اندازه که می تواند طیف وسیعی از چند نفر (که اغلب لباس های متعدد کلاه در حالی که پردازنده) به کارکنان کامل از افسران مهندسین برق deckhands جانشین آشپز و خانه دار در علاوه بر این به کاپیتان. در میان بالا پایان مشتریان شهرت خدمه بر قیمت و همچنین.

مسافر اندازه نمی متفاوت است ، کوچکتر قایق بادبانی حمل ممکن است تنها شش نفر اما حتی بسیاری از superyachts پوش در 12 مسافران با توجه به کنوانسیون SOLAS (ایمنی زندگی در دریا) مندرج توسط سازمان بین المللی دریانوردی. (جالب است که اولین نسخه از این پیمان به تصویب رسید در سال 1914 در واکنش به غرق شدن کشتی تایتانیک.)

قایق بادبانی اجاره خدمات قایق رزرو تخمین می زند که این کلاه وجود دارد در 90 ٪ از تمام قایق بادبانی هر چند برخی از قایق می تواند به دست آوردن مجوز های ویژه برای حمل بیشتر مردم است.

بعلاوه, بسیاری منشور قایق بادبانی متعلق به افراد اضافه می کند که بیشتر تنوع میان قیمت گذاری شده است.

مقصد

مکان های با تاسیس yachting صنایع تمایل به کمتر گران در حالی که بیشتر از راه دور و سخت تر برای رسیدن به مقصد از جمله Galápagos Islands گران هستند.

بالا فصل مسافرت با قایق تفریحی است که معمولا گران تر بیش از حد. مدیترانه منشور در حال گران در تابستان, در حالی که, کارائیب, منشور قایق بادبانی در حال بالاترین سطح از دسامبر تا مارس زمانی که آمریکایی ها شمالی جنوبی سرمایه گذاری برای فرار از سرمای زمستان درجه حرارت. اصطلاح “شانه ماه” — یا ماه در بیرونی می رسد از فصل بالا — می تواند کمی ارزان تر (هر چند آب و هوا ممکن است کمتر قابل اعتماد).

Portofino محبوب مقصد مسافرت با قایق تفریحی در ایتالیا همراه با امالفی کاپری, ونیز, Positano و Porto Cervo.

Bim

برخی از مقصد کوتاه فصل که تقاضا را افزایش می دهد. تراویس پترسون صاحب و عمل آلاسکا منشور خدمات’ پرماجرا 56 پا منشور کشتی فراهم می کند که جامعه شناسی و گشت و گذار و سفر در جنوب شرقی آلاسکا. با توجه به آب و هوای نامساعد در آلاسکا او اجرا می شود تور برای نیمی از سال است.

“ما از 1 آوریل تا سپتامبر 25,” او گفت:. “ما به طور معمول رزرو تقریبا دو سال است.”

مدت سفر

متوسط منشور قایق بادبانی در حدود یک هفته و بسیاری از شرکت ها باید حداقل باقی می ماند حداقل پنج روز.

“ما تنها کار ‘هر هفته'” گفت: Ziriakus اشاره کرد Northrup & Johnson میانگین منشور 10 روز است. “گاهی اوقات یک مالک ممکن است قبول یک مدت زمان کوتاه تر اما (آن را) بسیار رایج است.”

قیمت ها را پایین رفتن برای تعطیلات دیگر یا. دو هفته است که دو برابر قیمت یک گفت Ziriakus.

آب اسباب بازی

این کوچک صدایی بلند مدت در واقع توصیف مهمی کش از تجهیزات اعم از قایق تخته دست و پا و زیر آب Seabobs به گران پرقدرت قایق بادبانی مناقصات (از قایق های کوچک) جت اسکی و شخصی زیردریایی.

برخی از قایق بادبانی با zorbs دریا و استخر (بزرگ مشبک قاب نگه می دارد که زندگی در دریا و خارج از تعریف منطقه شنا) و اسلاید است که می تواند مستقر از بالای قایق بادبانی مستقیم به اقیانوس.

هزینه برای منشور قایق بادبانی خصوصی

منشور Bareboat هستند حداقل گزینه های گران قیمت. Yachtico بین المللی رزرو پلت فرم به منشور قایق بادبانی در مکان هایی مانند باهاما یونان و تایلند برای زیر $5,000 برای یک هفته. منشور Bareboat نیز محبوب در ایالات متحده در شمال غربی اقیانوس آرام در مکان هایی مانند ایالت واشینگتن واشنگتن — شناخته شده به عنوان دروازه ورود به دولت San Juan Islands — که در آن 64-پا قایق می تواند اجاره حدود 1600 دلار در هر شب بسته به فصل.

کابین منشور می تواند حتی کمتر از گران قیمت اگر چه این قیمت برای هر نفر. رویای منشور قایق بادبانی است هفته کابین منشور در مکان هایی مانند ویرجین جزایر موریس و بالی برای به عنوان کم به عنوان $1,200 هر فرد است.

یک اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل در ترجمه شده ساوانا.

حسن نیت ارائه میدهد از Northrup & Johnson

برای خصوصی crewed قایق بادبانی منشور نرخ به طور کلی فکر کردم برای شروع در اطراف $10,000 اما قیمت های پایین تر می توان یافت البته در قایق های کوچک. سه کابین ادم بددهن و ماجراجو می تواند اجاره برای هفت شب سفر در سراسر سنت لوسیا در ماه جولای حدود $7,000 شامل یک آشپز و یک کاپیتان از طریق Moorings.

لوکس superyachts آن را غیر معمول نیست برای پرداخت 150.000 دلار در هر هفته. بزرگترین و قابل توجه ترین superyachts در جهان — مانند 312-پا megayacht Kismet متعلق به جکسون جگوار صاحب شهيد خان که Beyonce و Jay-Z خال خال شد در جولای 2018 — فرمان می توانید بیش از 1.3 میلیون برای هفت شب اقامت.

در حال قیمت قابل مذاکره در نور از coronavirus?

تنزیل معمول است در منشور قایق بادبانی صنعت گفت: Ziriakus. در واقع مذاکرات گاهی اوقات می تواند کار راه دیگری در اطراف.

“یکی همیشه می توانید سعی کنید به مذاکره یک زن و شوهر از درصد, اما به خصوص در طول فصل وجود دارد شانس بسیار کمی به عنوان تقاضا بیشتر از عرضه شده بسیار کمی,” او گفت:. “ما در حال دیدن بیشتر مردم ارائه پول بیشتری برای به دست آوردن یک کشتی خاص.”

علاوه بر این صاحبان superyachts و بالاتر هستند افراد بسیار ثروتمند است که به طور کلی لازم نیست درآمد تولید شده از منشور او اضافه شده است.

یک انتخاب از آب ،

حسن نیت ارائه میدهد از Northrup & Johnson

نه Ziriakus و نه پترسون پیش بینی منشور کاهش قیمت با توجه به شیوع کروناویروس. Gustin معتقد است که جهانی همه گیر در واقع ممکن است در نتیجه افزایش تقاضا برای تبلیغات خصوصی منشور.

“با coronavirus مردم می خواهند به دور از جمعیت. منشور خصوصی هستند مثل این است که در خانه خود را با خانواده خود را,” او گفت:. “بسیاری از مشتریان خواهد بود در پرواز خود به خود جت یا اجاره جت. این ترکیب با یک منشور خصوصی را امکان آینده در تماس با coronavirus بسیار کوچک است.”

در حالی که قیمت بیشتر قایق بادبانی گران پایدار وجود دارد چند معاملات کوچکتر قایق بادبانی حداقل در حال حاضر. این Moorings — که به حالت تعلیق در تمام منشور تا ژوئن 15 — فراهم می کند و رزرو اولیه و تابستان فوق العاده و Yachtico کاهش هفتگی منشور قیمت معاملات در آخرین لحظه مثل پنج-کابین Oceanis است که می تواند اجاره در اواخر این ماه برای یک هفته سفر در امتداد سواحل کرواسی برای حدود $3,000 (یک کاپیتان و میزبان اضافی $189 هر در هر روز).

چه این نرخ شامل?

وجود دارد دو دسته از منشور: فراگیر یا جدا اتهامات عنوان شده علیه.

فراگیر منشور باید مجموعه ای رای و معمولا شامل مواد غذایی و نوشیدنی سوخت و سرگرمی مانند غواصی و ماهیگیری تجهیزات.

منشور که itemize هزینه شارژ یک قیمت پایه برای قایق و خدمه و سپس پرداخت هزینه برای تمام اتهامات دیگر از طریق یک پیشرفت تأمین کمک هزینه و یا یک APA. این مقدار پرداخت می شود قبل از سفر است و به طور معمول حدود 30 درصد از قایق بادبانی را رای.

“در بازار ما نمی مقابله با فراگیر در همه. مشتریان برنامه های سفر و تنظیمات بسیار سفارشی است که ما همیشه اتهام APA” گفت: Ziriakus. “کسی که صرف $200,000 در یک هفته ممکن است صرف یکی دیگر از 70.000 دلار در هزینه های اضافی بسته به نوع سفر و یا یکی دیگر از 150.000 دلار به عنوان او می شود به ویژه گوشت گاو پرواز در از نیوزیلند, دوست گران شراب و شامپاین و اسکله تنها در گران ترین بنادر در طول فصل تابستان است.”

هزینه های اضافی را در نظر بگیرید

این بستگی به خود قرارداد اما docking هزینه ها (که ممکن است چند صد تا چند هزار دلار در هر شب در مکان هایی مانند کاپری و ساردینیا) بیمه و مالیات (که می تواند طیف وسیعی از 4 درصد در باهاما به 21 درصد در اسپانیا) ممکن است شامل نمی شود در منشور هزینه. سوخت که در بزرگتر قایق بادبانی می تواند بالای 1000 $در ساعت است یکی دیگر از نقطه نظر.

خدمه پاداش به احتمال زیاد شامل نمی شده است یا نه. این می تواند طیف وسیعی از 15 ٪ تا 20 ٪ از هزینه پایه بسته به استانداردهای پذیرفته شده در منشور مقصد. راهنمایی در مدیترانه تمایل دارند در پایان پایین تر از این محدوده در حالی که حق بیمه در آمریکا و کارائیب در پایان بالاتر.

آنچه شما می توانید برای $25,000

پرماجرا بود و هدف ساخته شده برای sportfishing در امتداد سواحل و آبراه داخلی آلاسکا است.

حسن نیت ارائه میدهد از آلاسکا منشور خدمات

برای $25,500 ماهیگیری علاقه مندان می توانند کتاب پنج روز و پنج شب سفر (روز اضافی هستند 3500 دلار در روز) در آلاسکا منشور خدمات پرماجرا 56-پا دلتا دریایی قایق ساخته شده در سال 1994 به طور خاص برای منشور در جنوب شرقی آلاسکا. انطباق شش مسافر و سه خدمه این قایق به بررسی حدود 10 ، 000 مایل مربع از سواحل آلاسکا از جمله مناطق دور افتاده از Tongass ملی جنگل.

سفر در آوریل و مه تمرکز بر روی کنترل از راه دور جریان ماهیگیری برای ماهی قزل آلا steelhead در حالی که تاکید نوبت به ماهی قزل آلا و نوعی ماهی پهن ماهیگیری در اواخر ماه مه تا اوایل ماه جولای. از اواخر ماه اوت تا سپتامبر قایق تقسیم زمان بین جریان ماهیگیری, ماهیگیری آب شور و کاوش در آبهای داخلی از داخل پاساژ.

“مشتریان می توانند انتظار افسانه غذایی در اطراف محور محلی غذاهای دریایی — گرفتن روز — plus world-class کروز ماهیگیری و گشت و گذار به برخی از دیدنی ترین مناطق جنوب شرقی آلاسکا” گفت: پترسون که 24 سال تجربه در پرماجرا.

سفرهای شامل تمام وعده های غذایی و نوشیدنی های غیر الکلی و سوخت و دنده ماهیگیری فرودگاه وانت و رها کردن-آف و دسترسی به skiffs و قایق.

آنچه شما می توانید برای حدود $80,000

96-پا ویوالدی زیادی sundeck و یک لیست طولانی از آب ،

حسن نیت ارائه میدهد از Northrup & Johnson

ویوالدی 96-پا مونت کارلو قایق بادبانی ساخته شده است در سال 2018 است. آن را همراه با پنج نفر خدمه و مناسب می تواند 12 مهمان. با یک فضای داخلی طراحی شده توسط Nuvolari لنارد این قایق بادبانی پنج کابین رسمی منطقه ناهار خوری بزرگ sundeck و هیدرولیک شنا پلت فرم. آن می آید با یک 15-پا ویلیامز قایق بادبانی مناقصه جت اسکی دو Seabobs اسلاید بادی و غواصی هیئت مدیره به همراه دو دوچرخه برقی برای استفاده از زمانی که قایق لنگر انداخت.

قایق بادبانی, کشتی عمدتا در دریای مدیترانه از جمله Riviera فرانسه و ایتالیا و کرواسی و مونته نگرو.

آنچه شما می توانید برای $1 میلیون به علاوه

ساوانا یک 274-پا ترجمه شده با چهار عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و زیر آب مشاهده سالن که تبدیل به یک فیلم و تئاتر است.

حسن نیت ارائه میدهد از Northrup & Johnson

ساوانا یک 274-پا هیبرید قایق بادبانی است که می تواند به جای 12 مهمانان و 24 خدمه. این قایق دارای شش کابین و چهار عرشه مخصوص ماشینها ممنوع با زیر آب مشاهده, سالن, سالن, آبگرم (با همام) و 30 مو بلند, استخر شنا با DJ غرفه. آن را به نام موتور قایق بادبانی سال در سال 2016 دنیا ترجمه شده و جوایز.

قایق بادبانی, کشتی در Riviera فرانسه, موناکو, جزیره کرس و ساردنی در تابستان و در استرالیا و نیوزیلند در زمستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de