مردم چین در بریتانیا می گویند که آنها روبرو هستند افزایش سطح نژادپرستانه سوء استفاده – و برخی از آنها تا به حال “کوروناویروس” فریاد در آنها در خیابان.

یک جامعه چینی در بیرمنگام دریافت Facebook پیام است که گفت: “من نفرت انگیز وحشیانه حیوانات ظلم و ستم شما مردم – همه شما مستحق به دریافت این ویروس.”

دانش آموزان چینی در کاردیف گفته اند Sky News آنها مواجه شده اند سوء استفاده در حالی که راه رفتن به سخنرانی ها.

Sky News has been shown some of the abuse sent to the Chinese community
تصویر: اخبار آسمان نشان داده شده است برخی از سوء استفاده های ارسال شده به جامعه چینی

رابین ژانگ, کارشناسی ارشد گفت: “چهار بچه ایستاده در کنار درب فریاد در من و دوست من لوسی ما با هم راه رفتن و گفت:” هی! Coronavirus!’

“آنها انجام ژست پوشش بینی و دهان خود را با این یقه پیراهن خود را و سپس با صدای بلند خندیدن.”

دوست خود لوسی Jhu افزود: “من احساس بسیار غمگین – من نمی دانم که چگونه واکنش نشان می دهند که در آن زمان. من فکر می کنم این ویروس یک مشکل است که هر کس به چهره است. من واقعا آرزو می کنم مردم می تواند به مبارزه با این ویروس با هم.”

حتی به عنوان آنها صحبت می کرد و به آسمان اخبار در کاردیف سنت مری خیابان کسی فریاد زد: abuse در دوستان خود سارا قهوهای مایل به زرد.

بیشتر از Coronavirus

Lucy Jhu says she felt 'very sad' after someone shouted 'coronavirus' at her in the street
تصویر: لوسی Jhu می گوید او احساس بسیار غمگین’ پس از کسی فریاد زد: ‘coronavirus’ در خیابان

سارا از ووهان چین شهر در کانون شیوع COVID-19 – بیماری ناشی از کروناویروس و با پوشیدن یک ماسک صورت ،

او گفت: “پدر و مادرم نگران من و من می خواهم به پوشیدن ماسک حتی زمانی که من در انگلستان هستم… من واقعا نا امید که کسی فقط فریاد زد coronavirus.”

دانشگاه کاردیف در بیانیه ای گفت این است که آگاه از رفتار تبعیض آمیز مربوط به COVID-19طول می کشد هر نوع نژادی و آزار و خشونت و یا سوء استفاده بسیار جدی و تشویق دانش آموزان و کارکنان به آن را گزارش.

There have been reports of coronavirus-related abuse nationwide
تصویر: شده اند وجود دارد گزارش coronavirus مربوط به سوء استفاده در سراسر کشور

وجود دارد حدود 400,000 مردم چین زندگی در انگلستان و ولز و در چند هفته گذشته شده اند وجود دارد گزارش coronavirus مربوط به سوء استفاده در دیگر شهرستانها بیش از حد از جمله نیوکاسل نیویورک و منچستر.

کیت گوردون اجرا می شود جامعه چینی مرکز در بیرمنگام و او می گوید: تعدادی از پیام های توهین آمیز به کارگردانی شده در این سازمان و اعضای آن است.

او گفت: یک جوان انگلیسی-چینی دختر که متولد بریتانیا بود که به تازگی هدف حمله گروهی از پسران نوجوان.

Ms Gordon گفت: آسمان, اخبار, که, سوء استفاده, مجبور است برخی از جامعه مرکز کارگران به تغییر روال زندگی روزانه خود اضافه کرد: “ما بسیار آگاه هستند که در حال حاضر اگر ما در حال ایستاده بر روی یک تراموا یا قطار یا اتوبوس و ما در حال سرفه یا خرناس مردم به دنبال ما و ما احساس می کنیم بسیار آگاه است.

“و برخی از ما شروع به تغییر ساعات کار ما بنابراین ما در حال سفر در ساعات اوج – بنابراین ما در حال مرتب کردن بر اساس از تقریبا خود quarantining فقط برای جلوگیری از این منفی و خصمانه محیط زیست است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

لیو Xiaomingچین سفیر انگلستان گفت: آسمان, اخبار هفته گذشته: “وجود دارد برخی از موارد از نفرت و تبعیض علیه اتباع چینی. ما باید این موضوع را با دولت بریتانیا و با پلیس است.

“ما همچنین صادر مشاوره, هشدار مشاوره به شهروندان چینی یا زندگی در اینجا و یا سفر به این کشور است.”

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “من بازیت هر گونه حمله چینی جوامع در انگلیسی-چینی جامعه است.

“این است که در مورد یک بخش از جهان آن را مورد اطمینان ما یک پاسخ مناسب.”

به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد در انگلستان همچنان به افزایش, بسیاری از مردم چین – در حال حاضر نگران خانواده ها در چین – مشاهده زندگی تبدیل شدن به حتی سخت تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im