شما می تواند تقلب در مالیات خود را بدون تحقق آن. در اینجا چگونه به بگویید.

تغییرات اخیر در قوانین مالیاتی از بین بردن و یا محدود کردن برخی از زمان کسر و اعتبار می تواند به نوبه خود مالیات دهندگان عادی به غیر عمدی مالیات cheats اگر آنها دقیق نیست.

“قانون مالیات بسیار پیچیده امروزه اغلب شما نمی دانید که آنچه شما نمی دانید” نیوجرسی وکیل مالیاتی براد Paladini گفت: در مصاحبه ای با CNBC “آمریکا حرص و طمع است.”

اصطلاح “مالیات تقلب” به ارمغان می آورد به ذهن بدنام felons مانند آل کاپون که دهه سلطنت از قتل و ضرب وشتم به پایان رسید و در سال 1931 تنها پس از فدرال موفق به اثبات او طفره رفت 250.000 دلار در مالیات است. یا نیویورک hotelier Leona Helmsley که یک بار معروف اعلام کرد که “تنها افراد کمی پرداخت مالیات” تنها به باد در زندان برای عدم پرداخت مال انزن. یا حتی MTV “جرسی شور” ستاره مایک “وضعیت” سورنتینو, متهم به عدم گزارش میلیونها دلار درآمد برای چیزهایی مانند محصول تاییدیه و شخصی ظاهر. برای سورنتینو, نقض قانون مالیات هیچ حادثه بود.

“در سال 2011, من می توانم به شما بگویم که او نمی اظهارنامه مالیاتی در همه” IRS نماینده ویژه Cheryl Matejicka گفت: “آمریکا حرص و طمع است.”

سورنتینو به تازگی به اتمام هشت ماه زندان فدرال حکم پس از شفاعت گناه در سال 2018 به یک تعداد از فرار از پرداخت مالیات. او پرداخت می شود $10,000 خوب و $123,000 در جبران.

البته همان قوانین و مجازات که نیرنگ سورنتینو و دیگران نیز اعمال می شود به هر کس دیگری است که چرا Paladini معتقد است بیشتر مالیات دهندگان باید سعی کنید به انجام مالیات خود را در خود را دارند.

“من بهترین قطعه از مشاوره است که برای پیدا کردن یک خوب CPA برای کمک به شما در تهیه اظهارنامه مالیاتی. نمی سعی کنید برای آماده سازی خودتان آن را,” او گفت:.

و مطمئن شوید که آن کسی است که نه pushover وقتی که می آید به کسر و مالیات اجتناب استراتژی.

“شما باید برای پیدا کردن کسی که مایل به شما بگویم “نه”,” او گفت:.

این تغییرات شامل کاهش مالیات و مشاغل قانون — بزرگترین تعمیرات اساسی از کد مالیاتی در بیش از 30 سال است که به اثر رفت و در سال 2018 است. در میان عوارض ناشی از قانون جدید شد تغییرات شدید در بازپرداخت برای میلیون ها نفر از مالیات دهندگان در سال گذشته باعث بسیاری برای تنظیم خود را برای خودداری 2019. در حال حاضر IRS است اصرار کسانی که مالیات دهندگان — و هر کس دیگری — به دوباره خود خودداری حتی اگر آنها به تازگی ، آژانس ارائه می دهد یک ابزار آنلاین برای کمک به شما در تنظیم امتناع خود را.

“چک معاینه می تواند به شما کمک کند ببینید اگر شما خودداری مقدار مناسب از مالیات از چک های خود را. بیش از حد کوچک می تواند به معنای غیر منتظره لایحه مالیات یا مجازات” IRS سایت هشدار می دهد.

در ازای کاهش مالیات بر افراد و شرکت های, قانون حذف برخی از محبوب معافیت های مالیاتی. رفته شخصی معافیت از $4,050 هر فرد است. همچنین رفته: برای کسر هزینه های حرکت و برای بسیاری از کارکنان هزینه های کسب و کار از جمله خانه-دفتر کسر. سرقت و تلفات و زیان های دیگر معافیت مگر اینکه آنها در نتیجه یک فاجعه اعلام شده توسط رئیس جمهور. این قانون همچنین رهایی از کسر بهره در اکثر خانه حقوق صاحبان سهام بدهی.

شما هنوز هم می تواند یک کسر بهره وام مسکن, اما برای وام های گرفته شده پس از دسامبر 2017 کسر محدود است به بهره $750,000 در بدهی. و در یکی از بحث برانگیز ترین ویژگی های قانون کلاه کسر مالیات ایالتی و محلی در $10,000.

پزشکی و دندانپزشکی هزینه هنوز معافیت برای 2019 اما تنها در صورتی که بیش از 10 درصد از درآمد ناخالص تنظیم خود را. است که در آستانه بالاتر نسبت به قبل از زمانی که طبقه بود 7.5%.

مالیات دهندگان می توانید اجتناب از عدم اطمینان در مورد چه چیزی است و نه معافیت — و احتمالا صرفه جویی در وقت و پول با در نظر گرفتن استاندارد کسر به جای itemizing خود را کسر. برای 2019 سال مالیاتی استاندارد کسر افزایش به $12,200 برای مالیات دهندگان فردی یا $24,400 برای یک زوج ازدواج کرده و تشکیل پرونده به طور مشترک. اما Paladini اشاره کرد که برای برخی از مردم در نظر گرفتن کسر استاندارد می تواند به معنای خروج مقداری پول روی میز.

“اگر شما اجازه دهید بگویم یک خانه بزرگ و پرداخت مقدار زیادی از سود آن خواهد بود که کسی که بهره مند از itemizing کسر خود را,” او گفت:. “اگر شما یک مقدار زیادی از هزینه های پزشکی و همچنین, شما ممکن است بهره مندی از, از itemizing.”

قانونگذاران شاهد افزایش کسر استاندارد به عنوان یک راه برای ساده سازی قوانین مالیاتی پس از کمتر مالیات دهندگان خواهد نیاز به رفتن به مشکل itemizing. اما برای بسیاری از مالیات دهندگان این تغییر بدان معناست که آنها باید خود را محاسبه مالیات هر دو روش در حالی که مراقبت برای تبدیل شدن به یک غیر عمدی مالیات تقلب با این ادعا کسر که دیگر مجاز است.

در بسیاری از موارد کاملا مشروع مالیاتی فدرال استراتژی شما می توانید در تقابل با قوانین دولت خود را. یکی از نمونه های مراقبت های بهداشتی.

جدید قانون مالیات فدرال به طور موثر به پایان رسید این فرد حکم تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه با حذف مالیات مجازات برای کسانی که بدون بیمه. اما در پاسخ به چندین ایالت را به تصویب فردی حکم خود را با مجازات است که می تواند به عنوان بالا به عنوان هزینه پوشش بیمه. در نیوجرسی و منطقه کلمبیا حکم به اجرا رفت 2019. در کالیفرنیا, رود آیلند و ورمونت آنها در اثر این سال است. آنها پیوستن به ماساچوست که تا به حال یک فرد قیمومیت از سال 2007. کشورهای دیگر می تواند به دنبال.

اخیر تغییر شامل 529 کالج پس انداز برنامه ای که اجازه می دهد تا پدر و مادر به سرمایه گذاری پول نسبت به آموزش و پرورش فرزندان خود و سپس برداشت درآمد حاصل از مالیات برای واجد شرایط هزینه های چنین به عنوان کمک درسی و اتاق و هیئت مدیره.

ارائه در امن قانون بازنشستگی پس انداز و قانون تصویب شده توسط کنگره در اواخر سال گذشته برای اولین بار اجازه می دهد تا مالیات برداشت از 529 برنامه ای برای پرداخت وام های دانشجویی. اما اکثر متحده هنوز به دنبال کت و شلوار است که به معنی شما می توانید پول است که مالیات فدرال تنها به برخورد با دولت های مالیاتی مجازات است. Paladini گفت: ممکن است این احساس را به صبر کنید برای استفاده از 529 پول برای پرداخت وام دانشجویی تا زمانی که دولت مالیات بر مفاهیم روشن تر شده.

“بعضی اوقات آن را طول می کشد قانونگذاران ایالتی یک یا دو سال به نوعی با گرفتن فدرال اما بسیاری از اوقات آنها را پیاده سازی آنچه انجام شده از سوی فدرال است. بنابراین اگر شما به آن زمان شاید یک یا دو سال شما می توانید از دولت بهره مند شوند و همچنین,” او گفت:.

یکی دیگر از منطقه که در آن مالیات دهندگان می تواند دردسر شامل وابستگان. قانون مالیاتی جدید ترک را بر پدر و مادر کسی که پناهگاه سرمایه گذاری درآمد حاصل از مالیات با قرار دادن آن را به فرزندان خود را به نام. در حال حاضر یک فرزند ناخواسته درآمد بالاتر از سطوح خاص مشمول مالیات است در بالاترین نرخ های حاشیه ای — 37% — حتی اگر پدر و مادر’ براکت مالیاتی پایین تر است.

یکی دیگر از پتانسیل پدر و مادر و دام است که درآمد مالیاتی اعتباری که قرار است به منظور کمک به کاهش درآمد و با درآمد متوسط مالیات دهندگان.

برای 2019 در EITC تاپ در $6,557 برای مالیات دهندگان با سه یا بیشتر از وابستگان که بدست آورده کمتر از $50,162 در هر سال ($55,952 برای یک زوج ازدواج کرده و تشکیل پرونده به طور مشترک). اما از آنجا که میزان اعتبار به این درآمد مالیات دهندگان و تعدادی از وابستگان Paladini گفت: آن رسیده است برای سوء استفاده.

“چه اتفاق می افتد این است که کسی را به یک بی پروا preparer مالیاتی و preparer مالیاتی اساسا سعی کنید به بازی سیستم,” او گفت:. “بنابراین اگر شما به اندازه کافی پول آنها را اساسا قرار داده فانتوم درآمد در بازگشت خود را به آن را نگاه مثل شما در حال ساخت پول بیشتری از شما واقعا سعی کنید به حداکثر رساندن که اعتبار. و یا اگر شما در حال ساخت پول بیش از حد آنها را شاید ترک کردن برخی از این درآمد دوباره به سعی کنید به حداکثر رساندن اعتبار است.”

برخی از preparers حتی تحریف وابستگان به منظور به حداکثر رساندن اعتبارات است. Paladini هشدار داد که IRS به نظر می رسد از نزدیک در سال-به-سال تغییرات در وابستگان.

“IRS را به نوعی می گویند که به نظر می رسد عجیب و غریب که این فرد ادعا کرد برای یک سال و نه سال دیگر’ و یا آن متفاوت نام خانوادگی و یا هر دلیل آنها باید به نوع مشکوک آن را,” او گفت:.

اگر شما در حال برنامه ریزی به ادعای EITC نمی فاج اعداد. و اگر شما با استفاده از پرداخت preparer مطمئن او نشانه بازگشت بنابراین شما نه چپ و برگزاری کیسه برای هر گونه اختلاف.

“اغلب آنچه را که آنها انجام خواهد داد این است که آنها را مهر بازگشت به” خود-آماده,’ ساخت آن را به IRS مانند شما در واقع تهیه اظهارنامه مالیاتی که در واقع شما را به یک حرفه ای به آن را برای شما تهیه” Paladini گفت.

اگر شما از یک طرف فشار و یا در حال بدست گرفتن بخشی در اجرای اقتصاد شما ممکن است به صورت نقدی پرداخت می شود. این بدان معناست که مشتریان شما ممکن است به شما ارائه با یک فرم مالیاتی مانند W-2 و یا 1099. اما اجازه ندهید که دچار وسوسه کردن شما را به پنهان کردن آن درآمد. شما به احتمال زیاد هنوز هم مدیون مالیات و IRS راه پیدا کردن در مورد آن.

“بسیاری از مردم سعی کنید به زیر گزارش خود را به پول نقد, رسید, اما قطعا چیزی است که IRS است که در lookout برای” Paladini گفت.

او توصیه می کند حفظ سوابق دقیق از همه درآمد و هزینه. که راه شما می توانید گزارش آنها را با دقت به IRS و شما باید اسناد و مدارک در صورت هر گونه اختلافات است. چه کوچک شما می توانید اصلاح کردن مالیات توسط fudging یا تقلب است که به سختی به ارزش هزینه مایک سورنتینو-style وضعیت.

ببینید که چگونه Mike “The Situation” سورنتینو خود را به یک مخمصه و داد و ستد به “جرسی شور” برای فدرال سلول زندان. گرفتن یک قسمت جدید از “آمریکا حرص” دوشنبه, فوریه. 17 10 pm ET/PT تنها در CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>