داخلی قربانیان سوء استفاده در انگلستان اولویت داده خواهد شد برای مسکن پس از افزایش حوادث در طول coronavirus مستند.

جوامع وزیر رابرت Jenrick اعلام کرد یک قایق برای حمایت از اقدامات “آسیب پذیر” در جامعه و در خیابان داونینگ COVID-19 جلسه به انگلستان تلفات صعود به 28,132.

او وعده داده شده قربانیان سوء استفاده می کنید “اولویت نیاز” وضعیت برای دسترسی به مسکن محلی و گفت: £76m خواهد بود ریخت و به افزایش تعداد پناهگاه مشاوران و کمک به خیریه کمک به.

ASK THE HEALTH SECRETARY GFX

تعداد داخلی سوء استفاده قتل به بیش از دو برابر در طول مستند و تلفن تماس به داخلی ملی سوء استفاده از خط تلفن افزایش یافته است 25 ٪ .

آقای Jenrick گفت که خشونت خانگی لایحه رفتن را از طریق مجلس در حال حاضر را ایجاد “اولین تعریف قانونی سوء استفاده های داخلی”.

“به عنوان یک پدر سه دختر من حتی نمی توانید تصور کنید که زنان و کودکان که در این وضعیت قرار داده – اما آنها او گفت:” در روز شنبه.

“ما باید زنده باشد و به واقعیت آنچه که اتفاق می افتد در همه بیش از حد بسیاری از خانه ها در سراسر کشور…

بیشتر از Covid-19

“شما تنها نیستید شما لازم نیست به ماندن در خانه شما می توانید و باید خانه را ترک اگر شما در معرض خطر است.”

کارگری گفت: دولت “شده است حرکت به سرعت به اندازه کافی” در حمایت داخلی برای قربانیان سوء استفاده و اضافه آن را “فراخوان عمل”.

سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds استقبال اعلام کرد و گفت: “ما در این بسته نزدیک به آن اطمینان کافی برای پاسخگویی به نیازهای مردم و پول می شود که در آن مورد نیاز است به سرعت.”

علاوه بر این بیش از 5,400 خواب خشن شناخته شده به شورا ارائه شده امن اسکان در ماه گذشته آقای Jenrick گفت.

او اعلام کرد که دولت بی خانمانی مشاور خانم لوئیس کیسی قرار داده شده است مسئول جدید گروه ضربت طراحی شده را امتحان کنید و اطمینان حاصل شود کسانی که به مردم کمک کرد تا کنون نه بازگشت به خیابان وقتی که همه گیر شده است.

آقای Jenrick نیز خواست کسانی که با مستند خستگی به نگه داشتن پس از “در خانه ماندن” قوانین اضطراری.

او گفت: نخست وزیر بوریس جانسون خواهد رئوس مطالب طرح دولت برای “فاز دوم” برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در هفته آینده.

این مستند این است که با توجه به بررسی پنج شنبه 7 مارس.

هفته آینده کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر زندگی خود را زندگی می کنند در اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de