“شما شکست ناپذیر نیست’: کارشناسان هشدار می دهند افراد جوان در COVID-19

پزشکان در ایتالیا هشدار داده اند در برابر این تصور غلط است که افراد جوان نمی خواهد رنج می برند به عنوان بد به عنوان افراد مسن از COVID-19.

این می آید به عنوان رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: افراد جوان نیست “شکست ناپذیر” و هنوز هم می تواند مرگ از coronavirus می شود و یا محدود به بیمارستان “هفته”.

دکتر آنتونیو Pesenti سر لمباردی را فشرده بحران واحد مراقبت گفت: بسیاری از افراد جوان بودند که به بستری در بیمارستان با موارد شدید از coronavirus.

“50 درصد از بیماران ما در واحد مراقبت های ویژه که شدید ترین بیماران هستند و بیش از 65 سال” او گفت:.

“اما این به این معنی است که دیگر 50 درصد از بیماران ما کمتر از 65.

در داخل ایتالیا ویروس بحران بخش

“ما بیمارانی که 20 سال یا 30 سال کاملا چند و کسانی که شدید مانند آنهایی که قدیمی است.”

Dr Pesenti گفت که در تجربه خود را تنها تفاوت بين دو گروه بود که “افراد جوان معمولا سالم پس از زنده ماندن آنها بیشتر است.”

بیشتر از Covid-19

بخشی از دلیل ایتالیا تا به حال بالاتر مرگ و میر بیش از کشورهای دیگر است زیرا از یک جمعیت بزرگتر از افراد مسن است.

اما این واقعیت که افراد مسن بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس معنا نیست که افراد جوان خواهد تجربه یک فرم خفیف تر از بیماری و یا به احتمال زیاد کمتر به آلوده.

در ایتالیا تقریبا یک چهارم از آنها نزدیک به 28,000 coronavirus بیماران بین سنین 19 و 50.

صحبت کردن در آنلاین کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در روز جمعه مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “هر روز ما در حال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس و بیماری را باعث می شود.

“یکی از چیزهایی که ما در حال یادگیری است که اگر چه افراد مسن سخت ترین ضربه جوانتر مردم در امان نیست.

“داده ها از بسیاری از کشورها به وضوح نشان می دهد که افراد زیر 50 را تا درصد قابل توجهی از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“امروز من یک پیام برای مردم: شما شکست ناپذیر نیست. این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای هفته ها و یا حتی شما را بکشند.

“حتی اگر شما نمی توانید بیمار انتخاب شما را در مورد که در آن شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کس دیگری.

“من سپاسگزار است که بسیاری از افراد جوان در حال گسترش کلمه و نه ویروس.”

Dr Deborah Birx said young people in France and Italy are becoming seriously ill with coronavirus
تصویر: دکتر دبورا Birx گفت: افراد جوان در فرانسه و ایتالیا در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار با کروناویروس

در ایالات متحده تحقیقاتی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت که 705 اول 2,500 coronavirus بیماران در این کشور شد و در سن بین 20 و 44.

از آن 705 موارد بیش از 15 درصد نیاز به درمان در بیمارستان و 4% به پایان رسید تا نیاز به مراقبت های ویژه.

ما coronavirus نیروی کار هماهنگ در حال حاضر گفت که او نگران است وجود دارد می تواند یک مقدار نامتناسبی از هزاره موارد است.

حتی کودکان می تواند تا پایان با موارد شدید این ویروس به عنوان نشان داد در یک مطالعه انجام شده توسط پزشکان چینی و منتشر شده در مجله Pediatrics.

مطالعه خود را از بیش از 2000 کودکان با COVID-19 یافت که 11 درصد از موارد در نوزادان شدند و طبقه بندی شده به عنوان شدید و یا انتقادی.

این است که یک نرخ پایین تر از بیماری شدید در بزرگسالان, اما آن را نشان می دهد که کودکان هنوز هم می تواند ساخته شده به طور جدی بیمار با این بیماری است.

در انگلستان اکثریت قریب به اتفاق کسانی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 شده اند بیش از 60.

تنها پنج نفر جوان تر از آن هستند که تا کنون شناخته شده اند و به دلیل coronavirus و همه آنها به شرایط بهداشتی اساسی.

اما انگلستان نه انتشار تفکیک سن از افراد آلوده به این بیماری و در میان آن گروه بسیاری از مردم زیر 60 است به احتمال زیاد به طور قابل ملاحظه ای بالاتر است.

در روز پنج شنبه, انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم در تمام گروه های سنی را بهبود می یابند از COVID-19.

The government's two chief scientists said that young people had to be aware of certain risks from the virus and 'stop going out'
COVID-19 ‘نه بی اهمیت برای افراد جوان

اما او گفت که افراد جوان باید فرض کنیم آنها می تواند تحت تاثیر این بیماری است.

“این قطعا مورد است که اکثریت کسانی که تا پایان مرگ متاسفانه هستند افرادی که تمایل دارند یا در بعد بخشی از زندگی خود را معمولا کاملا سالمند و یا کسانی که از قبل موجود شرایط سلامت,” او گفت:.

“اما نیز وجود دارد برخی از افراد جوان که به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه یا که به پایان رسید تا با بیماری شدید در سراسر جهان است.

“من فکر می کنم این مهم است که ما نمی دهد این تصور که هر کسی که جوان و سالم است فقط رفتن به نسیم از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>