Xi تماس برای پاسخ هماهنگ به coronavirus می گوید چین را فراهم خواهد کرد عرضه به بازار بین المللی

رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی و صندلی و یک سمپوزیوم در دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن پایتخت چین 2 مارس سال 2020 است.

یان یان | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

رئیس جمهور چین به نام رهبران گروه 20 و سازمان ملل برای هماهنگی های بیشتر بین المللی از اقتصاد کلان سیاست برای بازگرداندن اعتماد به نفس در رشد اقتصاد جهانی در صورت تاثیر coronavirus.

از رهبران عمده اقتصاد جهان از جمله آمریکا و ژاپن و آلمان برگزار می شود نشست فوق العاده ای از طریق ویدئو کنفرانس برای پاسخ به جهانی همه گیر. این بیماری برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر کشته و بیش از 3200 نفر در کشور از. یک شبه داده ها نشان داد تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در حال حاضر پیشی گرفته است که از چین است.

“کشور نیاز به اهرم و خود را هماهنگ سیاست های کلان برای مقابله با تاثیر منفی و جلوگیری از اقتصاد جهان را از افتادن به رکود اقتصادی” یازدهم گفت: با توجه به وضعیت رسانه ها در متن سخنان خود در روز پنج شنبه.

G-20 رهبران گفت: در یک بیانیه مشترک در مورد جلسه که آنها در حال انتشار بیش از $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی در پاسخ به این, اجتماعی, اقتصادی و مالی تاثیر این ویروس. یک مقام وزارت خارجه گفت که به عنوان بخشی از این چین است که اجرای $344 میلیارد عمدتا در اقدامات مالی با توجه به انتخاب.

او در سخنرانی خود, Xi, نام کشورهای عضو برای کاهش تعرفه ها و حذف موانع و حمایت از جریان صاف و تجارت است. او نیز نامیده می شود برای هماهنگی بهتر از مقررات مالی برای حفظ بازارهای مالی جهانی پایدار و تلاش برای نگه داشتن جهانی زنجیره تامین پایدار است.

“چه چین انجام خواهد شد در این زمینه است که به افزایش عرضه آن از مواد فعال دارویی و ملزومات روزانه و ضد اپیدمی (کالا) و دیگر منابع به بازار بین المللی” Xi گفت. وی افزود: این کشور به دنبال “فعال سیاست مالی و سیاست پولی محتاطانه” در حالی که در حال حرکت پیش رو با تلاش برای بهبود محیط کسب و کار و اجازه می دهد بیشتر خارجی دسترسی داشته باشید.

در حالی که این ویروس در حال حاضر به نظر می رسد تحت کنترل در چین از آن به سرعت در حال گسترش در خارج از کشور در چند هفته گذشته و کشته شدن بیش از 20 ، 000 نفر در خارج از کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان چین را در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر قفل شده شهرستانها و اعلام کرد اقامت-صفحه اصلی سیاست. نگرانی از رکود اقتصادی به عنوان یک نتیجه از کاهش در فعالیت های کسب و کار باید roiled بازارهای مالی جهانی اگر چه برخی از بهبود کمی در این هفته است.

“ما پروژه انقباض تولید جهانی در سال 2020 و بازیابی 2021,” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در بیانیه ای گفت: پس از کنفرانس تماس بگیرید. “چقدر عمیق انقباض و چگونه سریع بهبود بستگی به سرعت مهار این بیماری همه گیر و چگونه قوی و هماهنگ ما سیاست های پولی و مالی اقدامات هستند.”

در چین بیش از نیمی از کشور تمدید یک ماه در تعطیلات سال جدید خاموش کردن حداقل یک هفته و بسیاری از کسب و کار هنوز به طور کامل به حالت عادی بازگشت ،

در نشانه ای از چگونه چین است که دوره نقاهت بعد داخلی کانون ویروس در شهر ووهان قرار است به ظهور از مستند در 8 آوریل. اقتصاددانان به طور گسترده ای انتظار می رود چین در مقام دوم جهان اقتصاد به قرارداد در سه ماهه اول این سال و بعد از رشد در پایین تک رقم برای کل سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>