اشعه ایکس و سی تی اسکن نشان می دهد که چگونه coronavirus جان

X-ray عکس ها و سی تی اسکن از coronavirus بیماران نشان می دهد که چگونه ریه های خود را در حال ویران شده توسط ویروس و پر از مهم مخاط است که آنها را مانع از استنشاق چون هیچ فضایی برای تهویه.

متخصصان پزشکی در سراسر جهان از خط مقدم کارکنان به تحقیقات دانشمندان شروع به توسعه یک درک قوی از چگونگی رمان coronavirus گسترش می یابد و بدن تاثیر می گذارد.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 4,600 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری در سراسر جهان به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش با 126,000 موارد تایید شده در سطح جهان است.

بین المللی در تلاش برای به اشتراک گذاشتن اشعه ایکس و سی تی اسکن کمک کرده است تا تولید یک بدن در حال رشد از شواهد که پزشکان می توانید استفاده کنید برای تشخیص کسانی که به طور جدی تحت تاثیر قرار.

سی تی اسکن از COVID-19 بيمار نشان داد تکه های سفید رنگی در ریه ها – که رادیولوژیست به نام زمین-شیشه opacities – به اصطلاح چرا که آنها نشان می دهد تا در اسکن شبیه به زمین-پنجره های شیشه ای.

این تکه های سفید رنگی در سی تی اسکن نشان می دهد پنومونی به عنوان فضاهای است که به طور معمول پر شده با هوا پر شده با چیز دیگری عوض کنید.

A large section of lung (right in image) displays opacity. Pic: RNAS
تصویر: بخش بزرگی از ریه نشان می دهد آنچه که به نام زمین-شیشه opacities در ریه ها. عکس: رنس

پس از مرگ امتحانات در چین از افرادی که فوت کرده اند پس از عقد قرارداد COVID-19 نشان داد که این مناطق هستند که با مخاط چسبنده است که به معنای واقعی کلمه مانع از بیمار از استنشاق به عنوان وجود ندارد و فضا برای هوا را وارد کنید.

بیشتر از Covid-19

تصاویر تولید شده از اسکن از 41 سال بود که تب و سرفه و همچنین به عنوان تست مثبت برای این ویروس نشان می دهد این مخاط پر کردن دستگاه های زیادی از ریه ها.

با توجه به مقاله منتشر شده در جامعه رادیولوژی آمریکای شمالی است (RSNA) مجله رادیولوژی وجود دارد هیچ درمان خاصی در دسترس برای آزمایشگاه مورد تأیید.

آن گفت: زمانی که اسکن آشکار coronavirus ناشی از ذات الریه, برای مراقبت از بیماران مبتلا به “در درجه اول حمایت با اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از فرد به فرد انتقال” – به عبارت دیگر امید بدن موفق به ضرب و شتم ویروس خود را.

در برخی موارد این می تواند اتفاق می افتد اگر چه برای بسیاری از مردم با علائم وجود دارد به سادگی هیچ دسترسی به یک آزمایش ساده در اوایل روز از تب و سرفه.

آن است که در اکثر موارد شدید که به احتمال زیاد مبتلا به این اسکن و این موارد به احتمال زیاد منجر به سندرم زجر تنفسی حاد و به طور بالقوه مرگ است.

این می تواند به اثبات می شود یک موضوع مهم به عنوان افرادی که قرارداد coronavirus ها در اکثر مسری اولیه پس از تبدیل شدن به آلوده و به طور بالقوه حتی قبل از نمایش علائم و خود منزوی, بر اساس یک مطالعه جدید.

Dr Harries said cases are likely to significantly rise
‘هزاران نفر آلوده می شود در انگلستان’

تحقیقاتی از دانشمندان در بوندس موسسه میکروب شناسی یافت می شود که انتقال در حال احتمال رانده شدن توسط coronavirus’ نرخ بالای ویروسی ریختن.

این اشاره به روند تکثیر ویروس خود را و سپس گسترش به سایر نقاط بدن میزبان یا محیط زیست که در آن آنها می توانند ادامه این روند در اوایل عفونت است.

بالاترین سطح از ویروس یافت شد در گلوی بیماران در اولین مراحل عفونت و قبل از آنها احساس ناخوشی است که زمانی که آنها به احتمال زیاد به راه رفتن در مورد سرفه و گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>