Wyndham, مقصد, شد سومین شرکت بزرگ در سه روز به اعلام آن متوقف خواهد شد اهدای میلیون دلار به فلوریدا مدرسه خصوصی کوپن برنامه پس از یک روزنامه تحقیقات نشان داده است که برخی از این برنامه بهره مند تبعیض علیه تجاوز به دانش آموزان.

Wyndham گفت که آن گفت: این سازمان در سال گذشته است که آن را “توقف بودجه اگر نگرانی در مورد کوپن برنامه بودند خطاب نیست.”

“همانطور که ما را دیده اند و نه هر گونه اقدام دیگری برای پرداختن به نگرانی های ما در, ما امروز قطع حمایت از ما و کمک های مالی برای مرحله برای دانش آموزان و امیدواریم که این سازمان به سرعت کار با فلوریدا مقننه بلافاصله پس از پایان هر شیوه های تبعیض آمیز موجود در کوپن برنامه” این شرکت گفت: NBC اخبار و CNBC در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

بهره وری منقسم زمانی شرکت نیز گفت: آن را دوباره ارزیابی حمایت خود را, اگر این نگرانی ها خطاب اضافه کرد: “ما همچنان در توافق با ارزش در ارائه به خانواده های کم درآمد با این فرصت را به را انتخاب کنید بهترین آموزش برای کودکان است.”

اورلاندو مبتنی بر هتل شرکت اعلام می آید فقط دو روز پس از مشابه اعلام شده توسط سینسیناتی مبتنی بر Fifth Third Bank و یک روز پس از اعلام از San Francisco-بر اساس ولز فارگو.

“ما باید به بررسی این موضوع با دقت و تصمیم گرفته اند به دیگر پشتیبانی گام برای دانش آموزان” ولز فارگو گفت: از کوپن برنامه اشاره کرد کارکنان بانک “بسیار ارزش تنوع و شمول و ما مخالف تبعیض از هر نوع.”

مدیریت زباله در بیانیه ای گفت به ان بی سی نیوز که این امر می تواند به دنبال این موضوع اما گفت: هر گونه تبعیض غیر قابل قبول است.

“مدیریت زباله متعهد به شمول و تنوع و معتقد است که تبعیض از هر نوع است که به سادگی غیر قابل قبول است. ما عمیقا در مورد اتهامات و در حال بررسی این موضوع قبل از اینکه ما را بیشتر بودجه تصمیم گیری” مدیریت زباله سخنگوی سحر McCormick گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

تصمیم گیری توسط سه شرکت که تا به حال اهدا به کوپن برنامه در ازای نوشتن آف در دولت صورت حساب های مالیاتی — آمده در عرض یک هفته از اورلاندو سنتینل بررسی است که در بر داشت که 156 خصوصی مدارس مسیحی با anti-gay views تحصیل بیش از 20 ، 000 دانش آموزان در سراسر کشور با شهریه پرداخت می فلوریدا دلار مالیات.

“فلوریدا برنامه های بورس تحصیلی اغلب به عنوان مدرسه کوپن فرستاده شده بیش از $129 میلیون دلار به این نهادهای مذهبی” نگهبان گزارش Jan. 23. “این بدان معناست که حداقل 14 درصد از فلوریدا نزدیک به 147,000 تحصیلی دانش آموزان در سال گذشته با حضور در مدارس خصوصی که در آن همجنسگرایی محکوم شد و یا حداقل ناخواسته.”

نگهبان تحقیقات نشان داده است که 83 از 156 مدارس با anti-gay views اجازه تجاوز به دانش آموزان برای حضور و که برخی از مدارس منع دانش آموزانی که والدین همجنسگرا هستند. برای مثال تثلیث مسیحی آکادمی واقع در شمال شرقی گوشه ای از دولت دریافت نزدیک به 4 میلیون دلار در مدرسه کوپن در سال گذشته با وجود داشتن یک سیاست است که “همجنسگرایی” است “در مخالفت با” به باورها و یک همجنسگرا, دانش آموز “مورد نیاز خواهد بود به برداشت” با توجه به نگهبان یافته است.

اما وقتی پرسید که آیا گام به گام برای کودکان, غیر انتفاعی که اداره اکثر فلوریدا مدرسه کوپن خواهد داد که مدارس آن را با این نسخهها کار میکند پس از اورلاندو سنتینل را یافته یک سخنگو گفت: ان بی سی نیوز که نه سازمان و نه فلوریدا وزارت آموزش و پرورش است “آگاه باشید از هر سیستماتیک تبعیض علیه دانش آموزان از جمله تجاوز به دانش آموزان.”

“ما هیچ شواهدی از دانش آموزان محروم ثبت نام یا اخراج از مدارس خصوصی به دلیل گرایش جنسی یا هویت جنسیتی” Step Up برای دانشجویان روابط عمومی, مدیر پاتریک گیبونز گفت NBC News. “این نیز مهم است به یاد داشته باشید که در میان دانش آموزان در حال کمک فلوریدا اعتبار مالیاتی بورس در حال تجاوز به دانش آموزان.”

یک ایمیل به دنبال نظر از وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش نمی توانید پاسخ.

در ماه ژوئیه گذشته قبل از اینکه نگهبان را بررسی نویس برای این مقاله نوشت: در مورد کوپن برنامه. زیر ستون انتشار حداقل یک شرکت روزن هتل ها و استراحتگاه اورلاندو مبتنی بر مهمان نوازی های زنجیره ای و, متوقف شد, و کمک به این برنامه.

ستون نیز به رهبری دولت آمریکا به مردم ایران ، Darryl Rouson به فایل یک لایحه در سال گذشته که منع مدارس خصوصی که انکار ثبت نام به دانش آموزان بر اساس “نژاد ، قومیت ، ملیت ، جنسیت و معلولیت دین گرایش جنسی یا هویت جنسیتی” را از بهره گیری از این برنامه است.

Rouson لایحه بود که رسما معرفی شده در این ماه است هنوز رتبهدهی نشده است در نظر گرفته شده توسط قوه مقننه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im