یک مرد می پوشد یک ماسک در حالی که سوار بر mobike گذشته بسته Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی است که مربوط به موارد Coronavirus در 17 ژانویه سال 2020 در ووهان هوبئی چین است.

گتی ایماژ

یک بازار عمده فروشی در مرکز چینی ها در شهر ووهان نقش مهمی در شیوع رمان coronavirus سال گذشته به عنوان منبع و یا احتمالا به عنوان یک “تقویت تنظیمات” سازمان بهداشت جهانی گفت: در روز جمعه خواستار تحقیقات بیشتر است.

مقامات چینی تعطیل بازار در ماه ژانویه به عنوان بخشی از تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس و دستور موقت ممنوعیت تجارت و مصرف از حیات وحش است.

“بازار نقش مهمی در صورتی که روشن است. اما آنچه نقش ما نمی دانیم که آیا آن را منبع و یا تقویت محیط و یا فقط یک تصادف است که برخی از موارد شناسایی شده در داخل و اطراف آن در بازار گفت:” دکتر پیتر بن Embarek که متخصص در ایمنی مواد غذایی و زئونوز ویروس ها که صلیب گونه مانع از حیوانات به انسان است.

این روشن نیست که آیا حیوانات زنده و یا آلوده به فروشندگان یا خریداران ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس به بازار خواند و گفت: ژنو, اخبار جلسه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: “مقدار قابل توجهی از شواهد” این ویروس از ووهان آزمایشگاهی, اگر چه او همچنین گفت: نبود یقین است.

هیچ شواهد مرتبط است به شیوع بیماری به آزمایشگاه در ووهان و دانشمندان گفته اند coronavirus به نظر می رسد که توسعه یافته در طبیعت است. یک سازمان اطلاعات آلمان گزارش شک و تردید در Pompeo را با اتهامات اشپیگل گزارش داد.

بن Embarek نیست رسیدگی به اتهامات.

او اشاره کرد که در آن زمان محققان یک سال برای شناسایی شتر به عنوان منبع ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) ویروس coronavirus پدید آمده است که در عربستان سعودی در سال 2012 و گسترش در خاورمیانه و اضافه کرد: “این خیلی دیر نیست.”

“آنچه مهم است, آنچه می تواند کمک بزرگی است برای دریافت نگه دارید از این ویروس قبل از آن اقتباس به انسان قبل از این نسخه ما در حال حاضر. چرا که پس از آن ما را بهتر درک کنند که چگونه آن را سازگار با انسان, چگونه آن را تکامل یافته,” او گفت:.

“از نظر تحقیقات و چین احتمالا به احتمال زیاد تمام تخصص مورد نیاز برای انجام این تحقیقات است. آنها بسیاری از بسیار مجرب محققان به این که” او گفت:.

یک دید مشترک در سراسر آسیا, مرطوب, بازارهای سنتی فروش محصولات تازه و حیوانات زنده مانند ماهی در هوا باز است.

بسیاری از بازارهای سراسر جهان است که فروش حیوانات زنده باید بهتر تنظیم و بهداشت شرایط بهبود یافته و برخی باید تعطیل بن Embarek گفت. “اما اکثریت قریب به اتفاق می تواند ثابت می شود بهتر است سازمان یافته است.”

آن است که اغلب یک سوال از کنترل مدیریت زباله حرکت افراد و کالاها و جدا کردن حیوانات زنده از محصولات حیوانی و از نسیم کالا, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de