سازمان تجارت جهانی برای انتخاب رهبر جدید در زمان بحران — در اینجا این است که در لیست

سازمان تجارت جهانی ستاد در طلوع آفتاب.

فابریس COFFRINI

پنج نامزد در حال اجرا را به سکان سازمان تجارت جهانی در زمانی که این نهاد است که رفتن را از طریق یک بحران هویت.

فعلی مدیر کل ریکاردو Azevedo از برزیل گفت: او را ترک سازمان تجارت جهانی در اوت 31 — یک سال قبل از دستور بود که با توجه به اتمام می رسد. Azevedo ذکر دلایل شخصی برای ترک اما همچنین گفت: این امر می تواند خوب برای سازمان به یک رهبر متفاوت به صورت “پست جدید-Covid واقعیت.”

این تغییر است که در زمانی که بسیاری از سوال آینده سازمان تجارت جهانی به عنوان یک مدافع برای تجارت بین المللی است.

نامزدها

 • عیسی Seade Kuri, مکزیک

  یک اقتصاددان است که کار برای مکزیک امور خارجه پس از 2018, گوری بود این کشور مذاکره کننده ارشد ایالات متحده و مکزیک و کانادا توافقنامه تجارت شناخته شده به عنوان USMCA.

 • نگزی خانم اکونجو Iweala, نیجریه

  نیجریه نامزد یک کارشناس امور مالی جهانی است که در خدمت به عنوان وزیر اقتصاد در دو نوبت. خانم اکونجو Iweala شده است به نام یکی از “هشت ماده ضد فساد مبارزان که الهام بخش” در سال 2019 توسط سازمان شفافیت بین المللی در سال 2014 مجله تایم گفت که او در میان 100 نفر تاثیر گذار ترین در جهان است.

 • Abdel-حمید Mamdouh مصر

  Mamdouh کار کرده است به عنوان مشاور پس از 2017 اما قبلا مشغول به کار در سازمان تجارت جهانی. او مدیر تجارت در خدمات و سرمایه گذاری تقسیم موسسه بین سال های 2001 و 2017.

 • خانواده سلطنتی تودور Ulianovschi مولداوی

  Ulianovschi به عنوان مولداوی وزیر امور خارجه بین 2018 و 2019 و شده است یک دیپلمات برای 15 سال است.

 • Yoo Myung-هی جمهوری کره

  وزیر تجارت کره Myung-hee که به کار و برگزار کرده است موقعیت های مختلف است که تحت پوشش همان منطقه است. در سال 1995 او مسئول امور سازمان تجارت جهانی در کره تجارت وزارت.

 • آمنه C. محمد, کنیا

  محمد به عنوان کنیا در امور خارجه و تجارت بین المللی وزیر بین 2013 و 2018. در این نقش او به ریاست 2015 سازمان تجارت جهانی کنفرانس وزرای خارجه در نایروبی — اولین آفریقایی به رهبری بالاترین WTO فروم.

 • محمد Maziad Al-Tuwaijri پادشاهی عربستان سعودی

  او در حال حاضر یک وزیر مشاوره سلطنتی دادگاه بین المللی و محلی اقتصادی و استراتژیک مهم در عربستان سعودی است. قبل از تبدیل شدن به یک وزیر او در بانکداری است.

 • لیام فاکس, انگلستان

  فاکس سابق انگلیس وزیر امور خارجه و تجارت بین المللی در حال حاضر یک نماینده مجلس در پارلمان انگلستان. او از به روز رسانی و اصلاح سازمان تجارت جهانی.

چالش

صرف نظر از که طول می کشد به عنوان رئیس تجارت جهانی, تحلیلگران بر این باورند که سازمان نیاز دارد به دست آوردن مجدد اعتبار در زمانی که تجارت بین المللی است یک اولویت برای بسیاری از اقتصاد.

“حیاتی چالش خواهد بود برای نگه داشتن بازیکنان بزرگ پردازنده در حالی که دفاع از منطق multilateralism,” Gianmarco اتوینو استاد اقتصاد در مدرسه اقتصاد لندن گفت: CNBC.

سازمان تجارت جهانی شده است می ترسم توسط ایالات متحده تصمیم در ماه دسامبر برای جلوگیری از انتصاب دو عضو جدید به استیناف بدن. این حرکت به معنای آن است که سازمان تجارت جهانی شده است و قادر به حکومت جدید اختلافات تجاری بین کشورهای عضو از آن.

سازمان تجارت جهانی نمی خواهد که در آینده در جهان است که به طور کلی در حال حرکت به سمت حمایت از تولیدات داخلی.

Fredrik Erixon

مدیر ECIPE

در اوایل سال جاری رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام سازمان تجارت جهانی “شکسته” گفت: کشورهایی مانند چین باید گرفته شود از آن استفاده کرد.

نظرات خود را در یک زمان زمانی که تجارت جهانی بزرگترین اعضای درگیر در یک سری از tit-for-tat تعرفه ها که عوارض خود را در این ایده از multilateralism — هنگامی که یک گروه از کشورها موافقت خاص در قوانین تجارت برای تقویت اقتصاد خود را.

سازمان تجارت جهانی گفت: انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند مضر است.

“ما نیاز به مطلقا به سازمان تجارت جهانی. هیچ جایگزین وجود دارد اما این سازمان نیاز به ترمیم و حکومت آن تعمیر” کارل Lannoo مدیر اجرایی اتاق فکر CEPS گفت CNBC.

ژنو مبتنی بر سازمان در سال 1995 ساخته شده و گسترش تجارت جهانی قوانین فراتر از صرفا کالا شامل چیزهایی مانند خدمات و مالکیت معنوی برای اولین بار. اما منتقدان می گویند این است که موفق به تکامل پس از ایجاد آن است.

مقامات در اتحادیه اروپا و ایالات متحده موافقت می نمایند که سازمان تجارت جهانی نیاز به اصلاح و قوانین آن به روز شده است اما اجماع در مورد چگونه به آن را انجام دهد.

“سازمان تجارت جهانی نمی خواهد که در آینده در جهان است که به طور کلی در حال حرکت به سمت حمایت از تولیدات داخلی و در جایی که بسیاری از کشورها احساس می کنند نیاز به اقدامات خارج از سازمان تجارت جهانی برای محافظت از خود در برابر چین” Fredrik Erixon یک تجارت بین المللی متخصص در بروکسل بر اساس فکر می کنم تانک ECIPE گفت CNBC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>