بدترین و در عین حال به عنوان coronavirus طول می کشد عوارض خود را بر خرید و فروش خودرو

یک ورزش لوکس ماشین نشسته بر روی صفحه نمایش در یک نمایندگی در منهتن در تاریخ 30 نوامبر 2017 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

Coronavirus رهبری اقامت در خانه مقررات آورده ایالات متحده فروش خودرو به توقف سنگ زنی در بسیاری از مناطق کشور و بدترین است هنوز رتبهدهی نشده است آمده است, به گفته مقامات صنعت.

هر گونه خرید و فروش دستاوردهای به دست آمده در ماه ژانویه یا فوریه توسط خودروسازان اساسا پاک شده در ماه گذشته به عنوان فروش به سقوط کردن یک صخره به عنوان برخی از ایالات آمریکا ممنوع نمایندگی حتی از انجام خرید و فروش آنلاین با توجه به COVID-19. سفارشات تا زمانی برداشته می رود برای ادامه در نظر گرفتن عوارض خود را در صنعت خودرو به جلو رفتن.

“انتظار ما این است که آن را بدتر از اینجا” Cox خودرو اقتصاددان ارشد چارلز Chesbrough گفت CNBC در روز چهارشنبه به عنوان اکثریت از خودروسازان گزارش قابل توجهی کاهش فروش در ماه مارس و در سه ماهه اول. “اخبار در حال رفتن به واقعا بد است.”

چه خواهد شد به پایین و در عین حال هنوز هم قوی فروش سال حدود 16.5 میلیون به 17 میلیون خودرو می تواند بازگشت به نزدیک به رکود اقتصادی در سطوح 12.1 میلیون به 14.8 میلیون, با توجه به, J. D. Power.

“واضح است که مهم اقتصادی آسیب رخ می دهد به عنوان ما صحبت می کنند گفت:” توماس کینگ رئیس اطلاعات و تجزیه و تحلیل بخش و مدیر ارشد محصول افسر در J. D. Power.

J. D. Power انتظار خودرو فروش خرده فروشی در این ماه به کاهش حدود 80 درصد در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به اقامت در خانه سفارشات و COVID-19 کلی تاثیر بر اقتصاد و اعتماد مصرف کننده. خرده فروشی را شامل نمی شود فروش به ناوگان مشتریان مانند دولت و یا کسب و کار.

اقامت در خانه سفارشات

در کشورهایی مانند پنسیلوانیا و میشیگان صفحه اصلی جنرال موتورز و فورد موتور stay-at-home سفارشات را متوقف جدید فروش خودرو. و حتی در ایالات متحده است که در ادامه به برخی از خرده فروشی های بازار کاهش یافته است به سمت بالا از 80 درصد در پایان ماه مارس به گفته J. D. Power.

“سرعت کاهش روزانه شده است تسریع در طول ماه” گفت: تایسون Jominy معاون رئیس جمهور از داده ها و تجزیه و تحلیل در J. D. Power. “این یک قطره کوچک در آغاز … خروج نرخ برای ماه پایین بود 66% در روز شنبه قبل از سقوط 82 درصد در روز یکشنبه.”

به عنوان چهارشنبه, 39 متحده بود به تصویب “در خانه ماندن” و یا “کسب و کار ضروری” حکم که بر 265 میلیون نفر یا 80 درصد از جمعیت ایالات متحده به گفته J. D. Power. که شامل 25 متحده با کامل یا جزئی ممنوعیت فروش خودرو.

تاثیر COVID-19 واضح بود روز شنبه به عنوان بسیاری از خودروسازان گزارش دو رقمی فروش کاهش در ماه مارس. به طور کلی در ایالات متحده فروش خودرو انتظار می رود که کاهش حدود 35% تا 40% در ماه مارس است که به طور معمول یکی از بهترین ماه های سال برای خودروسازان.

نهایی آمریکا و فروش خودرو در ماه مارس و سه ماهه اول در دسترس نیست جمعه به عنوان خودروسازان در ادامه به گزارش نتایج.

بهبود سریع?

اگر stay-at-home سفارشات برداشته می شوند وجود دارد “فرصتی” برای بهبود سریع و صنعت خودرو قصد بازگشت به “چیزی شبیه کسب و کار به طور معمول” با توجه به پادشاه.

یکی دیگر از سناریو است که سفارشات در محل باقی می ماند به تابستان و در ادامه به فلج کردن صنعت خودرو و اقتصاد گسترده تر.

هفته گذشته یک رکورد 3.3 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری. اقتصاددانان پیش بینی یک رکورد دیگر موج این هفته نیز با پیش بینی ها به طور متوسط بین 4 میلیون و 5 میلیون. دیگر این وضعیت همچنان ادامه دارد و بدتر از آن خواهد بود برای بازیابی.

“این بسیار دشوار محیط زیست” گفت: پادشاه اضافه کردن تقاضا برای وسایل نقلیه خواهد بود “افسرده” و سقوط بین 10% و 13%. “اساسا تقاضا نمی خواهد دوباره بازسازی شد به قبل از ویروس سطوح حداقل تا سال آینده.

علاوه بر فروش خودروسازان در سراسر کشور را تعطیل عملیات مونتاژ با توجه به COVID-19 و تصویب اضطراری برنامه ای برای صرفه جویی در پول نقد مانند کاهش به اجرایی حقوق تا حدی به تعویق انداختن پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و نقشه کشی پایین و ایجاد میلیاردها دلار در خط جدید اعتباری است.

Cox خودرو’ s Chesbrough گفت: در حالی که “سه ماهه دوم است برای رفتن به یک کابوس” برای خودروسازان وجود دارد دلیل برای خوشبینی در سال 2020 است.

“هنگامی که ما از این طریق وجود دارد مقدار زیادی از مواد تشکیل دهنده را نشان می دهد که ما می تواند بسیار قوی V شکل بازیابی,” او گفت:, و اضافه کردن جریان پول نقد برای خودروسازان است “رفتن به حیاتی است.”

Chesbrough اشاره به دولت 2 تریلیون دلار بسته محرک 0% فدرال نرخ بهره و قیمت های پایین گاز به عنوان برخی از دلایل در علاوه بر این به میلیون ها نفر از بازگشت lessees و خودروسازان ارائه محصولات و گزینه های تامین مالی و تخفیف به عنوان دلایلی برای خوشبینی است.

Cox خودرو هنوز آن تجدید نظر ایالات متحده و فروش خودرو برای سال. قبل از coronavirus این شرکت پیش بینی فروش 16.7 میلیون در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>