بدترین سناریو می تواند 120,000 coronavirus مرگ و میر در این زمستان برترین دانشمندان هشدار می دهند

Coronavirus عفونت می تواند به رشد “خارج از کنترل” در انگلستان با یک دوم سنبله منجر به 120,000 مرگ و میر در یک “معقول بدترین سناریو” وزرای هشدار داده شده است.

پیش بینی شمارش تعداد افرادی که می میرند در بیمارستان قبل از ژوئن آینده می آید و از یک گزارش به سفارش آقا پاتریک blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی منتشر شده توسط فرهنگستان علوم پزشکی.

این نشان می دهد یک دوم سنبله می تواند جدی تر از اول با تحقیق رای – متوسط تعداد افراد کسی با COVID-19 پاس ویروس به افزایش 1.7 از سپتامبر.

فعلی R تعداد در انگلستان است 0.7-0.9.

Funeral Director Emslie Collier wearing mask and gloves loads the coffin of care worker Janet Livingston, 60, who died of COVID-19, into the hearse at Emslie S. Collier and Son Funeral Directors in Montrose, east Scotland on May 4, 2020, to be driven to the crematorium for the funeral service. - Janet Livingston, a 60-year-old care worker, fell ill nearly three weeks ago after she returned home from a shift at a care home where three people had been infected with COVID-19. Despite initially testing negative for the virus she developed a high fever of 39 degrees and difficulty breathing. She died of COVID-19 in hospital with her 25-year-old son Jamie at her side. Jamie then had to go directly home to self-isolate for two weeks at his home in the coastal village called Ferryden in east Scotland, emerging to attend Janet's funeral on May 4, 2020. (Photo by Andy Buchanan / AFP) / AFP PHOTO ESSAY BY ANDY BUCHANAN (Photo by ANDY BUCHANAN/AFP via Getty Images)
تصویر: این گزارش هشدار می تواند وجود داشته باشد تا 120000 مرگ و میر

افزایش R تعداد به احتمال زیاد انگلیس بازگشت به مستند داده وزرای هشدار داده اند آنها را reimpose اقدامات اضطراری اگر R افزایش نرخ بالاتر از یک است.

37 دانشمندان و دانشگاهیان در پشت این گزارش گفت: این قله در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر می تواند در ماه های ژانویه و فوریه 2021.

Sir Patrick Vallance
تصویر: Sir Patrick blue palace hotel سفارش گزارش

خود را شگفت انگیز تحقیقات را شامل نمی شود مرگ و میر در جامعه و یا مراقبت از خانه – و یا به حساب هر اضافی مداخلات توسط دولت است.

بیشتر از Covid-19

استاد Azra غنی یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی از امپریال کالج لندن که مشغول به کار در این گزارش گفت: Sky News یافته نیست “پیش بینی” اما “بدترین سناریو” است که می تواند دیدن coronavirus شیوع رشد “خارج از کنترل”.

“همانطور که ما حرکت به زمستان آب و هوا بدتر می شود مردم ماندن در خانه بیشتر ویندوز نیست بنابراین احتمال انتقال می کند, البته, افزایش,” او گفت:.

“ما همچنین انواع دیگر فشار بر بیمه خدمات درمانی است که افزایش در طول زمستان و در نتیجه اضافی پذیرش به بیمارستان.

“این همه از این چیزها همراه با هم است که می تواند باعث این بدترین سناریو. ما باید این سیستم را به بالا و در حال اجرا سپتامبر است.”

Prof Azra Ghani, an infectious disease epidemiologist from Imperial College London
تصویر: پروفسور اشرف غنی گفت: این یافته ها نه پیش بینی آنچه که اتفاق خواهد افتاد

پروفسور استفان Holgate یک شورای تحقیقات پزشکی بالینی استاد immunopharmacology که رهبری این مطالعه نشان می دهد خطر ابتلا به این کشور ضربه بسیار سخت “می تواند کاهش می یابد اگر ما بلافاصله اقدام”.

به نام او برای واکسن آنفولانزا برای افراد آسیب پذیر و مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران و ارتقاء از “آزمون و ردیابی” برنامه برای اطمینان از “سریع سیستم نظارت” برای جلوگیری محلی شیوع است.

ریچارد Vautrey GP که صندلی های انگلیسی, پزشکی, انجمن پزشکان عمومی کمیته گفت: کارکنان بیمه خدمات درمانی هستند “بسیار خسته” کار داشتن “بسیار سخت” برای مبارزه با بیماری همه گیر اما در حال آماده سازی خود برای فصل زمستان است که می تواند “بسیار دشوار است برای مقابله با”.

او از سیاستمداران خواست برای دریافت “بودجه لازم در محل” اطمینان وجود دارد به اندازه کافی سهام از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و سطح شیب دار بالا تست و ردیابی سیستم.

Infection rates have lessened but Italy is seeing the long-term effects COVID-19 has on survivors
‘این است که چند ارگان قاتل’ هشدار پزشکان

یک سخنگوی دولت گفت: گزارش “نشان دهنده بدترین سناریو بر اساس هیچ اقدام دولت و روشن می سازد این است که یک پیش بینی”.

آنها اضافه شده است: “با تشکر از ملت تلاش جمعی ویروس است که تحت کنترل در آورد.

“با این حال ما هوشیار باشند و دولت خواهد شد اطمینان حاصل شود منابع لازم در محل برای جلوگیری از دوم اوج که ما پایمال بیمه خدمات درمانی.

“این شامل گسترده زمستان برنامه ریزی برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و مراقبت های بخش گسترش بیشتر ما در مقیاس بزرگ آزمایش ظرفیت تماس با هزاران نفر از طریق بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی کار به شدت در درمان های جدید و ارائه میلیاردها موارد از PPE برای محافظت از ما مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران است.”

LONDON - OCTOBER 21: A patient is given a swine flu vaccination at the University College London Hospital as the mass immunisation programme begins today on October 21, 2009 in London, England. The programme, offering more than 11 million people the vaccine, began with hospitals immunising frontline healthcare workers and their patients who fall into at-risk categories. (Photo by Lewis Whyld- WPA Pool/Getty Images)
تصویر: به وزیر بهداشت گفت: این زمستان می توانید ببینید “بزرگترین واکسن آنفولانزا برنامه در تاریخ’

کار هشدار داد که در پاسخ دوم سنبله از coronavirus موارد می تواند “فاجعه بار”.

سایه وزیر بهداشت Jon Ashworth به نام برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی به بخش “دریافت بودجه مورد نیاز برای آماده شدن برای زمستان در کنار توده رول از واکسن آنفولانزا از جمله بیش از 50s و آسیب پذیر برای کمک به نگه داشتن هر کس را به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است”.

وزیر بهداشت مت Hancock اصرار او تهیه شده به اندازه کافی واکسن آنفولانزا به رول کردن “بزرگترین واکسن آنفولانزا برنامه در تاریخ”.

و دولت اعلام کرده است پس از سرب از حدود 120 کشور دیگر از جمله اسکاتلند با ساخت ماسک صورت در مغازه ها در انگلستان اجباری از روز جمعه 24 جولای.

این “معقول بدترین حالت برنامه ریزی سناریو” توافق توسط دولت گروه مشورتی حکیم یافت و در 29 آوریل برای اولین بار اوج می توانید ببینید به عنوان بسیاری از 50,000 تن.

تا کنون دولت می گوید: 44,830 که مردم در همه تنظیمات از جمله بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه.

اما دفتر آمار ملی’ آخرین نسخه گفت: این رقم در واقع 50,219 فقط در انگلستان و ولز تا 26 ژوئن (و ثبت شده در 4 جولای).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>