در سراسر جهان coronavirus مرگ و میر تصویب 100,000

تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان که درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus گذشت 100,000.

گریم نقطه عطف رسیده بود در روز انگلستان گزارش بالاترین واحد افزایش پس از وقوع شروع فراتر بدترین 24 ساعته مجموع ثبت شده توسط اسپانیا و ایتالیا.

این دو کشور هنوز هم دیده می شود مرگ و میر بیشتر از COVID-19 بیش از هر نوع دیگر در اروپا است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی آمار و ارقام ثبت شده توسط هر یک از دولت های پنج کشور با بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر:

  • ایتالیا – 18,849
  • ما – 18,002
  • اسپانیا – 15,970
  • فرانسه – 12,210
  • انگلستان – 8,958
A patient arrives at a Barcelona ICU.
در داخل اسپانیا coronavirus ويژه

با توجه به تاخیر بین موارد تایید شده بیماری و کسانی که از دور با تعداد مرگ و میر است که انتظار می رود برای ادامه افزایش قابل توجهی را برای برخی از هفته آمده است.

با توجه به وضعیت که در آن 19,304 باید آزمایش مثبت برای COVID-19 معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam گفت: این کشور هنوز هم در یک “خطرناک فاز”.

“این هنوز یک وضعیت خطرناک ما باید برای حفظ در نظر گرفتن اقدامات لازم را به این تحت کنترل” او گفت:.

بیشتر از Covid-19

“آن را زودرس می گویند ما در اوج و فشار ما در حال ساخت اجتماعی فاصله فقط به ادامه خواهیم داد.”

نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel قبلا گفت که نگه داشتن تعداد مرگ تحت 20,000 خواهد بود “نتیجه خوب”.

ایالات متحده و بریتانیا دیده می شود مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگر در روزهای اخیر با میزان افزایش شده کاهش بیش از گذشته در هفته یا بیشتر در ایتالیا و اسپانیا.

On 18 March he wrote a message to Boris Johnson asking him to "urgently" ensure PPE for "each and every NHS worker in the UK".
کودکان از دکتر که با درگذشت COVID-19 ادای احترام

کشورهای با بیشترین موارد تایید شده عبارتند از:

  • ما – 475,749
  • اسپانیا – 157,053
  • ایتالیا – 147,577
  • آلمان – 119,624
  • فرانسه – 118,790

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آخرین coronavirus اخبار جلسه روز جمعه که ما در حال حاضر پیشرو در coronavirus تست پس از انجام دو میلیون آزمون.

رئیس جمهور ایالات متحده در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که در بیمارستان پذیرش شدند و پایین رفتن “قابل ملاحظه ای” و پیشنهاد کرد این کشور “در نزدیکی قله” از آن شیوع.

Coffins holding victims of COVID-19
بلامعارض ویروس قربانیان در نیویورک به خاک سپرده شد در گور دسته جمعی

در حالی که او گفت: تعداد زیادی از مردم در حال مرگ بود “وحشتناک” آقای ترامپ ادعا کرد که “هزاران نفر از زندگی” در حال ذخیره شده به دلیل اجتماعی فاصله گرفته است.

او گفت: نهایی تلفات باید “قابل ملاحظه ای در زیر” 100,000 علامت با مشاور علمی دکتر Anthony Fauci داشتن قبلا نشان داده شده وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 200,000 مرگ و میر.

بسیاری از مرگ و میر تا کنون – بیش از 5800 – شده اند در نیویورک که در آن گورهای دسته جمعی حفر شده اند برای قربانیان بدون هر خانواده است.

داده های جدید نشان می دهد آمریکایی ها که سیاه یا اسپانیایی ها دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>