در سراسر جهان coronavirus موارد رسیدن به 1 میلیون دو برابر در یک هفته نیز در صدر تلفات 50,000

گزارش COVID-19 نفر در سراسر جهان پیشی 1 میلیون در روز پنج شنبه به دو برابر در یک هفته به عنوان ویروس گسترش در سراسر اروپا و شمال امریکا و ایجاد یک toehold در آفریقا است.

فقط قبل از جهانی موارد به 1 میلیون COVID-19 در سراسر جهان مرگ و میر گذشت 50,000, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جهان می دانستند که تقریبا هیچ چیزی در مورد این ویروس در ماه دسامبر زمانی که گزارش جدید کروناویروس آغاز شده به سطح در ووهان چین. پس از آن گسترش یافته است به تقریبا هر کشوری در جهان اخلال در زندگی روزانه برای میلیون ها نفر تحت مستند اقدامات به منظور جلوگیری از ویروس سریع گسترش است.

“طی پنج هفته ما شاهد یک رشد نمایی در تعداد موارد جدید, رسیدن به تقریبا در هر کشور قلمرو و منطقه” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در اخبار جلسه توجیهی در سازمان در ژنو مقر چهارشنبه.

تایید COVID-19 موارد صدر 500,000 تا یک هفته پیش با توجه به هاپکینز.

پس از ایالات متحده پیشی گرفتن چین به عنوان کشوری با بیشترین موارد گزارش شده از COVID-19 در جهان است. اقتصاددانان و مقامات ایالات متحده گفته اند که مقامات چینی به احتمال زیاد underreporting تعدادی از عفونت.

عفونت در ایالات متحده در حال حاضر حساب برای بیش از 20 ٪ از عفونت در سطح جهان است. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 92,000 مردم در ایالت نیویورک به تنهایی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد. کاخ سفید مقامات تخمین می زنند که بین 100000 تا 240,000 نفر در آمریکا می میرند از COVID-19 با اوج در مرگ و میر بیش از دو یا پس از هفته.

ویروس تهدید به گسترش به طور گسترده ای در سراسر آفریقا که در آن تعدادی از کشورها دیده می شود صدها نفر از مثبت آزمون با توجه به هاپکینز. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1300 نفر در آفریقای جنوبی با توجه به هاپکینز داده و بیش از 900 در الجزایر.

این است که بارها و بارها تاکید کرد که به طور بالقوه مخرب تاثیر همه گیری در سراسر آفریقا که در آن بسیاری از سیستم های سلامت بیمار هستند-مجهز به مراقبت برای چه چیزی می تواند قریب به اتفاق تعدادی از حیاتی بیماران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>