جهان 12th, ثروتمندترین فرد به انجام بهتر از این اگر او می خواهد برای به چالش کشیدن تهمت

نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ به نظر می رسد در انتخابات ریاست جمهوری دنباله دار برای اولین بار در کنار او دموکراتیک رقبا.

سابق جمهوری خواه بود سنگی بحث کچ در کنار پنج تن دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در لاس وگاس می نویسد ایان جنگل:

فقیر مایک بلومبرگ. که یک کلمه به طور معمول همراه با 12th, ثروتمندترین فرد در این سیاره است.

اما نه تنها او برای اولین بار بحث عملکرد موفق به گرفتن slickness او در بسیاری از کمپین تبلیغات او نیز کاملا لگد زدن از رقبای خود.

The Democratic presidential hopefuls in Las Vegas
تصویر: دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری در لاس وگاس

این کمیک تا قابل پیش بینی بود. و شاید خود را بدون زرق و برق بحث عملکرد باید انتظار بیش از حد; بعد از همه, دیگر دموکرات ها باید honed استدلال های خود را بیش از چندین سال.

اما چقدر همدردی می توانید یکی را برای یک مرد که قلم تقلا از حضور بی پایان وقایع جلسه رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر در حمایت از اواخر ورود در مسابقه از طریق یک حمله رعد اسا گران قیمت تبلیغات ؟

حضور خود را تشدید بحث اما اغلب در هزینه. پاسخ او را آماده کرده بودند و نه تحویل داده است.

بیشتر از جهان

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

لاس وگاس شهر ساخته شده برای قماربازان. آخرین بحث دموکراتیک برگزار شد در اینجا به دلیل نوادا سوم دولت به رفتن به پای صندوق های رای در روز شنبه.

آقای بلومبرگ حتی نمی خواهد در انتخابات چرا که او در سمت چپ آن را خیلی دیر به پیوستن به مسابقه. این بدان معناست که ما نمی خواهد هر گونه اندازه گیری دقیق سابق شهردار نیویورک عملکرد.

Mr Bloomberg and Joe Biden at the Paris Theater in Las Vegas
تصویر: آقای بلومبرگ و جو بایدن در پاریس تئاتر در لاس وگاس

مبارزات انتخاباتی خود را باید رها چرا که او هیچ چیز بر روی صحنه برای توجیه خود را به رخ کشیدن که او قوی ترین نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مینی مایک” به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او اشاره نمی استفاده از یک جعبه به ایستادن بر روی عنوان رئیس جمهور بود cheekily پیش بینی کرد.

اگر او تا به حال ضربات او از الیزابت وارن ممکن است فرستاده او را وسیع.

سناتور وارن در معرض خطر فزاینده خارج از مسابقه آمد مسلح با چند zingers در مورد آقای بلومبرگ ثروت و برخی از نظرات گذشته در مورد زنان است.

او نسبت او به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به چالش کشیده و او را به سابق کارکنان زن خود را از عدم افشای توافق به طوری که آنها می توانید صحبت کنید در مورد اینکه چرا آنها به سمت چپ خود شرکت.

او نورد چشمان او. که نیست خوب نگاه کنید.

Mr Bloomberg got a kicking from his rivals
تصویر: آقای بلومبرگ کردم لگد زدن از رقبای خود

عملکرد او آنقدر قوی است که مبارزات انتخاباتی او ادعا کرد که افزایش کمک های مالی در طول بحث است.

او می خواهد به آن نیاز دارید. برنی ساندرز قرار داده و در یکی دیگر از عملکرد قوی در خور وضعیت جدید خود را به عنوان جبهه دوم.

و پیت Buttigiegکه آیا شگفت آور و در آیووا و نیوهمشایر به دیگر بیان عملکرد آن مبدل خود را محدود سیاسی تجربه در حال اجرا South Bend, Indiana.

اما او در حال ورود به بیشتر قلمرو خصمانه; حمایت خود را در میان سیاه و اسپانیایی رای دهندگان بسیار پایین تر است.

آنچه از جو بایدن? معاون سابق رئیس جمهور است که حلق آویز در امیدوار است که کارولینای جنوبی ارائه خواهد شد یک پیروزی به نیروی تازه دادن به مبارزات انتخاباتی خود را.

او به نظر می رسید بیشتر انرژی نسبت به عملکرد گذشته. سناتور ctq squabbled با شهردار پیت که تمسخر او برای دانستن نام رئیس جمهور مکزیک در یک مصاحبه تلویزیونی. او مختصر تجدید حیات است به احتمال زیاد برای اثبات موقت.

برخی از این نامزدها مجبور خواهد شد از نژاد پس از فوق العاده روز سه شنبه 3 مارس, هنگامی که در حدود یک سوم از نمایندگان هستند تا برای grabs از جمله کشورهای بزرگ مانند کالیفرنیا و تگزاس.

اما شما می توانید مطمئن باشید که آقای بلومبرگ دارای منابع به حمل تا پایان.

مبارزات انتخاباتی خود مدیر کوین Sheekey ادعا کرد: “هر کس آمد برای از بین بردن مایک امشب. این اتفاق نمی افتد. هر کس می خواست او را به از دست دادن سرد خود را. او آن را انجام دهد. او فقط گرم کردن امشب.”

اما او نیاز واضح تر اجراهای زنده از تلویزیون اگر او می خواهد به یک مرحله نهایی مسابقات که با دیگر میلیاردر; کسی است که در حال حاضر در کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>