سازمان بهداشت جهانی هشدار می دهد: Coronavirus باقی می ماند ‘بسیار خطرناک’ و ‘با ما خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی’

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus مذاکرات در یک نشست خبری روزانه در COVID-19 ویروس در که headquaters در ژنو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی هشدار رهبران جهان روز شنبه را که آنها نیاز به مدیریت در اطراف coronavirus برای آینده قابل پیش بینی به عنوان موارد سطح و یا کاهش در برخی از کشورها در حالی که در اوج دیگران و resurging در مناطق که در آن Covid-19 همه گیر به نظر می رسد تحت کنترل است.

“اشتباه نکنید ما یک راه طولانی برای رفتن. این ویروس آلوده خواهد شد با ما برای مدت زمان طولانی” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو.

در حالی که اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده در کشورهای متعدد به سرعت گسترش coronavirus موفق شده اند این ویروس باقی می ماند “بسیار خطرناک” Tedros گفت. داده های کنونی نشان می دهد “بسیاری از جمعیت جهان همچنان در معرض,” او گفت: معنای شیوع بیماری می تواند به راحتی “دوباره.”

“مردم در کشور با اقامت در خانه سفارشات طبعا نا امید با محدود بودن به خانه های خود را برای هفته ها در پایان. مردم طبعا می خواهید با زندگی خود را,” او گفت:. “اما جهان نمی خواهد و نمی تواند به عقب برویم به راه همه چیز بودند. باید وجود داشته باشد طبیعی است.”

Coronavirus آلوده بیش از 2.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 178,845 پس از آن پدید آمده تقریبا چهار ماه پیش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که مقامات قبلا گفت: سیاست های حزبی و عدم همبستگی جهانی در حال کمک به سوخت coronavirus همه گیر ترغیب کشورها برای همکاری با یکدیگر به عنوان Covid-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

که روز چهارشنبه گفت مقامات در حال دیدن تعدادی از کشورها که به نظر می رسد برای موفقیت در متوقف کردن این ویروس در حال حاضر گزارش یک تجدید حیات در موارد دوباره. “و این دلیل است که بخش بزرگی از جمعیت کند و باقی می ماند مستعد” دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد به خبرنگاران گفت:.

در برخی از مناطق مانند شمال امریکا و اروپا و مقامات بهداشت عمومی نیز دیدن “ویرانگر” شیوع داخل تسهیلات مراقبت دراز مدت که مقامات گفت.

“تا زمانی که این ویروس در اینجا همیشه وجود دارد یک فرصت برای این اتفاق گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه. “این بسیار دشوار است برای کاهش این خطر به صفر است. هر کشور است که باید به نگاه چگونه ما می تواند به حداقل رساندن آوردن این بیماری به چنین محیط است.”

رایان همچنین گفت این مهم است که ارتباط روشن بین مقامات دولتی و به طور کلی جمعیت که نیاز به درک چرا آنها در حال انجام اقدامات خاصی است.

علائم کروناویروس می تواند شامل یک گلو درد و آبریزش بینی و اسهال و تب و یا ذات الریه و می تواند پیشرفت به نارسایی ارگان های متعدد و یا حتی مرگ در برخی از موارد با توجه به که. ميانه زمان از اولین نشانه از نشانه های بهبودی برای موارد خفیف است که در حدود دو هفته و بین سه تا شش هفته برای بیماران مبتلا شدید یا انتقادی بیماری با توجه به این که با استناد به آمار اولیه از چین است. آن می تواند تا هشت هفته برای کسی که به مرگ از ویروس تحقیقات نشان می دهد.

هفته گذشته که گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که آزمايشهاي می تواند نشان دهد که آیا یک فرد دارای ایمنی و یا دیگر در معرض خطر تبدیل شدن به reinfected.

Kerkhove گفت که مقامات کشف بسیاری از کشورها نشان می دهد این آزمون قادر خواهد بود به “ضبط آنچه آنها فکر می کنم خواهد شد اندازه گیری ایمنی است.”

–CNBC نوح Higgins-دان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر