کادر پزشکی بررسی وضعیت بیمار در موقت بیمارستان تبدیل از “ووهان اتاق نشیمن” در ووهان مرکزی چین هوبئی Feb. 10, سال 2020 است.

منتظر چی | ایسنا | گتی ایماژ

آنفولانزا مانند coronavirus است که بیمار بیش از 43,100 مردم در بیش از دو دوجین از کشورها در حال حاضر دارای یک نام و نام خانوادگی: Covid-19.

این شرکت مخفف تاج ششم برای ویروس و D برای بیماری Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, اعلام کرد روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو.

“داشتن یک اسم مهم برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatizing,” Tedros به خبرنگاران گفت:. “همچنین به ما می دهد یک فرمت استاندارد برای استفاده برای هر آینده شیوع کروناویروس.”

این ویروس تا به حال شده است به طور آزمایشی به عنوان 2019-nCoV. Tedros گفت: این سازمان نیاز به پیدا کردن یک نام است که نمی توان به موقعیت جغرافیایی و حیوانات یک فرد یا یک گروه از مردم است.

دکتر Soumya Swaminathan که دانشمند ارشد گفت: مخفف اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری برای نامگذاری جدید کروناویروس که ممکن است پدیدار شود در آینده.

“Coronavirus گروهی از ویروس ها هستند که کاملا رایج,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از گونه های شناخته شده از coronavirus. ممکن است که وجود خواهد داشت یکی دیگر از سویه از coronavirus. پس از آن که همچنین می تواند نام سال آن را به نظر می رسد.”

هنگامی که نام آنها تاسیس در استفاده مشترک به ویژه از طریق اینترنت و رسانه های اجتماعی آنها دشوار است به تغییر که مقامات گفته اند. برای مثال “آنفولانزای خوکی” و “سندرم تنفسی خاورمیانه” بود ناخواسته اثرات منفی توسط stigmatizing جوامع خاص و یا بخش های اقتصادی آنها گفت.

پس از در حال ظهور در ووهان در مرکز چین بیش از یک ماه پیش این ویروس جدید پخش شده از حدود 300 نفر به عنوان Jan. 21 به بیش از 43 ، 000 — با تعداد موارد جدید در حال رشد توسط هزاران نفر در هر روز است. برخی از مردم در رسانه های اجتماعی را با اشاره به بیماری تنفسی به عنوان “ووهان ویروس” یا “چین virus.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im