کار از خانه برای تعطیلات! باربادوس به پیشنهاد سال باقی می ماند به کارگران از راه دور

مردم در حال کار از خانه در طول coronavirus همه گیر می تواند با توجه به فرصت برای نقل مکان به کارائیب تحت یک پیشنهاد از باربادوس دولت است.

نخست وزیر میا Mottley است که با توجه به معرفی یک “باربادوس خوش آمدید مهر” که اجازه می دهد بین المللی ورود به زندگی در این جزیره در حالی که کار از راه دور برای یک سال.

Ms Mottley پیشنهاد کرده است که این طرح به عنوان سفر کوتاه مدت شده است سخت تر در طول بیماری همه گیر.

گردشگری باعث می شود تا 40 درصد از باربادوس تولید ناخالص داخلی و 30 درصد از نیروی کار شاغل در این بخش با توجه به سفر گزارش بازار.

اما این صنعت شده است به شدت تحت تاثیر قرار به عنوان coronavirus همه گیر شده مبتنی هواپیمایی و پهلو کشتی های کروز.

Ms Mottley پیشنهاد ارائه این گزینه از یک سال اقامت طولانی به عنوان باربادوس است مجموعه ای برای باز کردن مرزهای خود برای بازدید کنندگان بین المللی دوباره در 12 جولای.

Barbados relies heavily on its tourism industry
تصویر: باربادوس به شدت متکی به صنعت گردشگری خود
Mia Amor Mottley is considering introducing a 'Barbados Welcome Stamp'
تصویر: میا Amor Mottley است که با توجه به معرفی یک باربادوس خوش آمدید مهر’

این حرکت اجازه می دهد کسانی که در زمان ارائه تا خود را غرق در جزیره Bajan فرهنگ و شیوه زندگی در راه است که گردشگران داخلی قادر به.

بیشتر از جهان

Ms Mottley در بیانیه ای گفت: “شما نمی نیاز به کار در اروپا یا آمریکا یا آمریکای لاتین اگر شما می توانید به اینجا می آیند و کار را برای چند ماه در یک زمان به عقب بروید و دوباره.

“اما برای کسانی که همه چیز واقعا طنین انداز چه معناست ؟ یعنی آنچه که ما را به کلاس جهانی و آنچه که ما در ادامه به ارائه در سطح جهانی است.”

او افزود: “دولت متعهد به همکاری با شما در ترویج مفاهیم جدید مانند 12 ماه باربادوس خوش آمدید, تمبر, قادر به باز کردن مرزهای ما به افراد رفت و آمد و ساخت آن را به عنوان مهمان نواز که همیشه برای همه ما است و ساخت آن را در دسترس برای Barbadians از هر قدم از زندگی به این باور است که برای مناسبت های خاص و یا فقط برای به طوری که آنها بیرون می آیند و بخشی از این ورزش فوق العاده.”

همه بازدید کنندگان پس از رسیدن به جزیره مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک منفی COVID-19 نتیجه آزمون و باید پوشیدن یک ماسک صورت در فرودگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>