کارگران می گویند شهر نیویورک بیمارستان کشیده پای خود را در coronavirus حمایت به عنوان اپیدمی گسترش

اجتماعی کارگران در شهر نیویورک در بیمارستان مبارزه با شیوع کروناویروس می گویند بیمارستان کشیده پای خود را به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از آنها را از آلوده شدن و یا احتمالا از گسترش COVID-19 به بیماران است.

در میان بزرگترین شکایت های اجتماعی کارگران در NYU Langone سلامت در منهتن بود اصرار توسط مدیریت است که آنها همچنان در حال آمدن به محل کار به جای داشتن آنها را انجام دهد شغل خود را از راه دور.

کارگران نیز شکایت در مورد عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی نا امن شیوه برای مشکلات ناسازگار بودن به تغییرات و کمبود فضای کار برای جلوگیری از آمدن به تماس نزدیک با همکاران است.

“هفته گذشته آنها نمی خواهد اجازه دهید ما پوشیدن ماسک و گفت: ما [coronavirus] نبود گسترش بر روی سطوح و یا لباس” یکی از کسانی که مددکاران اجتماعی در NYU Langone گفت CNBC.

تنها در 20 مارس آنها اجازه نداد اجتماعی کارگران به پوشیدن ماسک های جراحی که برای جلوگیری از مددکاران اجتماعی از گسترش هر گونه عفونت آنها ممکن است نه محافظت از پوشنده لباس از ابتلا به این ویروس به عنوان N95 ماسک طراحی شده برای انجام.

“آنها به ما یک ماسک” یکی دیگر از مددکار اجتماعی گفت. “یک ماسک است که محافظت از بیماران از آنچه ما به طور بالقوه می تواند آنها را در معرض.”

“این ماسک محافظت نمی کند ما,” کارمند گفت.

NYU Langone CNBC گفت که این بیمارستان در نظر گرفتن مراحل برای محافظت از کارگران و بیماران است.

اما بیمارستان در بیانیه ای گفت که اتخاذ سیاست های جدید برای محافظت از کارکنان شده است یک “فرایند مداوم – ما در حال یادگیری روزمره جدید و بهبود یافته در راه است.”

در ضمن coronavirus موارد به طور چشمگیری افزایش یافته در NYU Langone و دیگر بیمارستان ها در سراسر شهر نیویورک است.

اپل بزرگ است کانون COVID-19 شیوع در ایالات متحده با بیش از 29,000 موارد و یا بیش از 25 درصد از جمعیت کل موارد. حدود 20 درصد از شهر موارد نیاز به بستری. بسیاری از بیش از 500 مرگ و میر در ایالت نیویورک از ویروس رخ داده در شهر نیویورک است.

کمبود شخصی دنده محافظ شده است یک مسئله در شهر نیویورک بیمارستان با کارکنان در یکی از آنها کوه سینا غرب با استفاده از کیسه های زباله به عنوان چون لباس لباسهای اجرا کرده بود با توجه به عکسی که کشیده شده گسترده مورد توجه است.

36-سال-معاون پرستاری مدیر کوه سینا غرب Kious کلی درگذشت از COVID-19.

در یک کنفرانس خبری صبح روز شنبه در خارج از ژاکوبی بیمارستان در برانکس پرستاران گفت که آنها نیاز به ماسک و دیگر دنده محافظ.

روز جمعه دکتر کریگ اسمیت جراح-in-chief در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در نامه ای به اعضای هیات علمی و کارکنان نوشت: “دشمن در داخل سیم” با اشاره به عفونت از کارکنان بیمارستانی که عمده مرکز پزشکی در این شهرستان است.

“این شد جبرا آشکار دیروز هنگامی که یکی دیگر از همکاران بود انتوبه” اسمیت نوشت. “فقط یکی از نگران کننده تعداد هواکش مورد در [بیمارستان] اما اثبات برای هر چه واقعی این است.”

“گسترده اضطراب موج به دنبال, با شب های طولانی, متن های زنجیره ای بین تازه لرزاند,” او نوشت. “آنچه را که مناسب پاسخ ؟ برای اولین بار در عملی ترین سطح بپذیرد که وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن. این ویروس هیچ نظر در کلاس نژاد, وضعیت اجتماعی و اقتصادی و یا حرفه ای قد و قامت.”

مددکاران اجتماعی در NYU Langone گفت که آنها شروع به نگران بودن هفته پیش در مورد گسترش COVID-19 به کارکنان و خطر آلوده کردن بیماران به عنوان یک نتیجه.

“بسیاری از بیماران ما در حال آزمایش مثبت” گفت: اولین NYU Langone مددکار اجتماعی صحبت کرد که با CNBC.

“بیماران که من صحبت کردم به وحشت زده” کارگر گفت. “همه آنها باید گریه کرد به من تلفن.”

که مددکار اجتماعی همچنین گفت که NYU Langone ناظران را در برابر درخواست های کارکنان به محل کار از خانه و تماس با بیماران در گوشی به جای تعامل با آنها.

“آنها هنوز هم ساخته شده ما دیدن بیماران در اتاق خود را تا این هفته” مددکار اجتماعی گفت. “و در حال حاضر بودند مجاز به دیدن بیماران در اتاق خود را.”

در عین حال اجتماعی کارگران هستند که هنوز هم به نام به بیمارستان که در آن آنها در حال نشستن در یک دفتر بسیار نزدیک به یکدیگر است.

“آنها بسیار نزدیک” از شش پا فاصله توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش این ویروس کارگر, گفت:, و اضافه کرد که بیمارستان منتظر ماند تا دوشنبه گذشته به همه کارگران بیمارستان آنها باید تغییر به مجموعه ای تازه از لباس پس از کار.

یکی از همکاران که صحبت می کرد به CNBC خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات اشاره کرد که سرپرستان “اجازه می دهد برخی از کارگران که در” یادداشت excusing آنها را از کار به دلایل پزشکی به کار از راه دور.

“بقیه از ما در خط مقدم هستند و در یک بیمارستان پر از COVID-19 مثبت بیماران” که دوم مددکار اجتماعی شکایت کرده است.

“در این مرحله ما تنها با صحبت کردن به بیماران و خانواده ها telephonically,” دوم مددکار اجتماعی گفت. “بنابراین آن را می سازد حس صفر چرا آنها درخواست ما را به راه رفتن به ساختمان روزمره است.”

دوم مددکار اجتماعی خودداری کردند در بیمارستان درخواست برای این تیم به ادامه رفت و آمد به کار می کنند که شامل در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی. “این غیر ضروری و اضافی از بدن است که می تواند تنها باعث گسترش این ویروس” کارگر گفت.

در این بیانیه به CNBC در مورد کارگران نگرانی سخنگوی NYU Langone نوشت: “برای آن دسته از کارکنان که به عنوان “غیر ضروری” آنها توصیه شده اند به کار از خانه.”

“ضروری کارکنان خواسته می شود که برای رسیدن به محل کار و به پوشیدن دنده محافظ, اگر آنها در تماس با بیمار,” بیانیه ای گفت:.

“ما در حال ارائه است که تجهیزات حفاظتی بر اساس دستورالعمل CDC. علاوه بر اجرای سیاست هایی که محافظت از کارکنان ما یک فرایند مداوم است – ما در حال یادگیری روزمره جدید و بهبود یافته راه برای محافظت از ما کارگران و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که این بحران است.”

اجتماعی کارگران نگرانی های در حال پخش نزدیک به دو هفته پس از شهر نیویورک آغاز شد به شدت محدود کردن غیر ضروری کسب و کار و به شدت اصرار مردم برای حفظ فاصله شش فوت از یکدیگر است.

در حالی که بیمارستان ها ضروری در نظر گرفته شده به دلیل مراقبت های بهداشتی است که پزشکان و پرستاران ارائه کارکنان خود شامل غیر ضروری کارگران که لزوما باید در سایت.

یک زن که جواب تلفن در نیویورک جمع آوری کمک های مالی اداری روز شنبه گفت که او تا به حال مشغول به کار از راه دور برای دو هفته گذشته.

اما اولین مددکار اجتماعی صحبت کرد که به CNBC گفت: حتی در حال حاضر “بسیاری از غیر ضروری کارکنان در داخل و خارج” از بیمارستان است که در واقع در منهتن در سمت شرق است.

درمانگران در هنر باغبانی و اسانس هنوز هم مجبور به رفتن به محل کار مددکار اجتماعی گفت. که در علاوه بر این به قبل از جراحی screeners که کار آن است که به تماس های دریافتی از بیماران به آنها آماده شدن برای عمل جراحی است و نیازی نیست که شخصا به دیدن بیماران.

“همه این افراد در حال گرفتن مترو هر روز” کارگر گفت.

“این فقط در آوردن بیشتر بدن و گسترش” این ویروس به طور بالقوه.”

زمانی که کارمند مطرح شده این نگرانی با سرپرست “او فقط به من گفت دانشگاه نیویورک بود که در بالای آن است.”

که همان سرپرست گفت: این کارگر که coronavirus نمی تواند گسترش بر روی سطوح سخت است که درست است که کارمند اشاره کرد.

کارگر گفت: “ما با استفاده از اثر انگشت به ساعت در و ساعت از” در بیمارستان حقوق و دستمزد timekeeping سیستم.

که اثر انگشت روی سطح مورد استفاده توسط صدها نفر از کارکنان. کارگران گفته شد برای استفاده از Purell برای تمیز کردن انگشتان دست خود را پس از آن و دلسرد از استفاده از یک کامپیوتر مبتنی بر clock-در سیستم.

“این هفته آنها تغییر سیاست” از اثر انگشت سیستم کارگر گفت: اگر چه کارکنان هنوز هم مجبور به استفاده از همان کلید برای وارد کردن شماره به ساعت در داخل و خارج.

“هر کس هنوز هم با استفاده از همان touchpad” کارگر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>