یک کارمند در فیات کرایسلر را ویندزور کارخانه مونتاژ کار در داخل شاسی از کرایسلر Pacifica هیبرید در دسامبر 2016.

فیات کرایسلر

فیات کرایسلر را ون گیاه در کانادا متوقف تولید زیر کارگران امتناع از به کار نگرانی از یک کارمند پیمانکاری coronavirus.

وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 در گیاه وجود یک کارمند “در خود قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل ممکن است ثانویه تماس” فیات کرایسلر گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه جمعه.

ویندزور کارخانه مونتاژ کارگران راه می رفت در اواسط بعد از ظهر پنج شنبه و تسهیلات بود idled تا حدود 3 بعد از ظهر جمعه با توجه به شرکت و کانادا و اتحادیه Unifor که نشان دهنده این کارگران است.

“مردم عصبی” Unifor جمهور جری Dias گفت CNBC. “این واقعیت مایه تاسف است و من دعا که من اشتباه می کنم اما ما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر از این … همه چیز در حال تغییر به سرعت … هر روز شما را از خواب بیدار و از آن بدتر است.”

Dias گفت: این اتحادیه می ایستد پشت آن اعضا تصمیم به کار نمی کند اگر آنها احساس نمی امن است. “مردم می ترسند به گرفتن چیزی در کار در آن را به فرزندان خود,” او گفت:. “من درک می کنم که چرا مردم عصبی هستند.”

فیات کرایسلر گفت: کانادا وزارت کار بازدید از کارخانه در روز پنج شنبه به منظور بررسی و تعیین آن “پروتکل ها و محیط کار امن است.”

“ما در حال کار با اتحادیه های کارگری محلی و Unifor رهبری و همچنین مقامات دولتی برای رسیدگی به این موضوع به منظور راه اندازی مجدد تولید در اسرع وقت” این شرکت اعلام کرد. “ما همچنان به نظارت بر وضعیت با دقت و اقدامات احتیاطی برای حفاظت از سلامت و رفاه FCA خانواده است.”

Unifor نشان دهنده بیش از 315,000 عضو در سراسر کشور در بخش مهم از اقتصاد کانادا از جمله حمل و نقل و بهداشت و مراقبت از خودرو.

Dias گفت: این اتحادیه را شناسایی کرده است که برخی از اعضا به عنوان تست مثبت برای COVID-19 اما هیچ کدام به دانش خود کار کرده اند در صنعت خودرو است.

دولت کانادا گزارش شده اند وجود دارد بیش از 150 تایید موارد coronavirus در کشور و عمدتا در استانهای انتاریو و بریتیش کلمبیا. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در خود به انزوا بعد از آزمایش مثبت برای این بیماری است.

The Windsor کارخانه مونتاژ استخدام نزدیک به 5,900 مردم, از جمله بیش از 5600 ساعتی کارگران است. آن است که واقع در جنوب انتاریو در سراسر رودخانه از مرکز شهر دیترویت. کارخانه تولید تمام نسخه های کرایسلر Pacifica و دوج گراند کاروان ماشین با اجسام حجم.

فیات کرایسلر تنها خودروساز برای تایید یک گیاه کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. این شرکت در روز پنج شنبه تایید کرد یک UAW عضو در آن Kokomo انتقال گیاه در ایندیانا قرارداد این بیماری است. کسانی که ممکن است به تماس مستقیم با فرد شده اند قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im