زنان امید به زندگی می افتد در انگلستان فقیرترین مناطق

امید به زندگی زنان در افتاده ترین مناطق محروم از انگلستان با توجه به یک گزارش جدید.

این مطالعه توسط استاد آقا مایکل Marmot می آید ده سال پس از اولین تجزیه و تحلیل داده های ردیابی سلامت شکاف بین فقیر و غنی.

این گزارش جدید عدالت در سلامت در انگلستان: Marmot بررسی 10 سال در یافت که امید به زندگی زنان در مناطق محروم کاهش 0.3 سال بین 2010-12 به 2016-18 در حالی که کسانی که در ثروتمندترین افزایش حدود 0.5 سال است.

آن را نیز نشان داد افزایش در شمال و جنوب سلامت فاصله با بزرگترین کاهش امید به زندگی برای مردان و زنان در ترکیب دیده می شود در اکثر محروم 10 درصد از محلات در شمال شرق و بزرگترین افزایش در حداقل محروم 10 درصد از محلات در لندن است.

به طور کلی آن را یافت افزایش امید به زندگی تا به حال “کند به طور چشمگیری” از سال 2010. استاد Marmot گفت: برای یک قرن قبل از آن تاریخ امید به زندگی افزایش پیدا کرده یک سال هر چهار سال.

پس از سال 2010 میزان افزایش بود کاهش قابل ملاحظه ای با امید به زندگی در مردان افزایش یافته است با داشتن حدود یک سال و نیم از 79.01 در 2010-12 به 79.56 در 2016-18 در حالی که در زنان این رقم حدود یک سوم از یک سال از 82.83 به 83.18 در طول همان دوره است.

استاد Marmot گفت: “انگلستان متزلزل است.

بیشتر از فقر

“از آغاز قرن 20th, انگلستان با تجربه بهبود مستمر در طول عمر است اما از سال 2011 این پیشرفت کند به طور چشمگیری تقریبا آسیاب را متوقف کند.”

وی افزود: “انگلستان از دست داده است یک دهه است.

“تقریبا – با چند نرخهای پایین و پرش – امید به زندگی بهبود یافته حدود یک سال هر چهار سال از پایان قرن 19 تا سال 2010 و سپس آن را آهسته به طور چشمگیری.

“اگر سلامت را متوقف کرده است و بهبود این بدان معناست که جامعه را متوقف کرده است و بهبود و اگر سلامت, نابرابری در ادامه و در حقیقت افزایش, که به معنی نابرابری در جامعه شده اند در حال افزایش است.

“مشابه دهه از دست رفته را به معنای ادامه بدتر شدن نابرابری های سلامت و ادامه داد: flatlining امید به زندگی است.”

استاد Marmot گزارش برآورد هزینه سلامت, نابرابری در £82bn یک سال از سوی دولت برای کاهش فقر به 10 درصد کاهش “کیفیت پایین پرداخت می شود و نا امنی” کار مطمئن شوید که ملی دستمزد زندگی می کنند و منافع مردم را از حداقل مورد نیاز برای یک زندگی سالم و سرمایه گذاری بیشتر در محروم ترین مناطق.

وی افزود: ریاضت گرفته است قابل توجه تلفات در عدالت و سلامت است و به احتمال زیاد برای ادامه به انجام این کار … اگر شما از من بپرسید در صورتی که دلیلی برای بدتر شدن سلامت تصویر, من می خواهم بگویم آن است که بسیار محتمل است که مسئول برای امید به زندگی flatlining مردم سلامت رو به وخامت و گسترش نابرابری های سلامت.”

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “هنوز هم وجود دارد بسیار بیشتری برای انجام و ما پررنگ پیشگیری را در دستور کار خود رکورد £33.9 میلیارد دلار در سال سرمایه گذاری در بیمه خدمات درمانی و جهان-طرح منجر به بهبود سلامت کودکان کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که هر فرد می تواند منجر به یک زندگی طولانی و سالم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>