اتهام زنی تحت Coronavirus عمل پاک می شود بعد از پلیس اعتراف تخلف

یک زن به اعدام محکوم شده تحت کروناویروس جدید قانون تنظیم شده است پاک می شود پلیس پس از اعتراف او به اشتباه متهم شده و عذر خواهی کرد.

با توجه به حمل و نقل پلیس (BTP) افسران نزدیک ماری Dinou, 41, در نیوکاسل ایستگاه راه آهن و از او خواست آنچه معقول بهانه او برای اینکه خود را در خارج از خانه.

در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز چهارشنبه زور گفت که او حاضر به تعامل با آنها چندین بار دستگیر شد و به ظن بلیط تقلب و نقض جدید کروناویروس محدودیت.

آزادی مطبوعات گفت: او بعد از جریمه £660 برای “عدم تطابق با الزامات تحمیل شده تحت Coronavirus عمل 2020 و همچنین جریمه £85 برای بلیط تقلب”.

بعدا روشن شد او به اتهام دو فقره تحت قانون جدید آورده در ماه گذشته به اجرا اجتماعی فاصله در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

What you can and can't do during the coronavirus lockdown.
مستند: داس و don’ts

این بخش خاص از قانون می دهد نیروهای پلیس در برخورد با “بالقوه عفونی” مردم است.

در حال حاضر BTP اذعان کرده Dinou از نیویورک متهم شد و تحت “نادرست بخش” قانون و بپرسید North Tyneside دادستانی به کنار این اعتقاد. به زور نمی خواهد دنبال یک جدید دادستان است.

بیشتر از Covid-19

این حرکت به دنبال بررسی این پرونده توسط پلیس و تاج دادستان خدمات.

معاون پاسبان Adrian the job guy گفت: “وجود خواهد داشت قابل فهم نگرانی است که ما در تفسیر این قانون جدید منجر به بی اثر پیگرد قانونی.

“این بود که در شرایطی که در افسران به درستی در برخورد با کسی که رفتار مشکوکی در این ایستگاه که کارکنان اعتقاد به رفت و آمد بدون یک بلیط معتبر. افسران حق به چالش کشیدن او سفر غیر ضروری.

“صرف نظر ما به طور کامل قبول کند که این نباید اتفاق می افتاد و ما عذرخواهی می کنیم. آن است که بسیار غیر معمول که در صورت عبور می تواند از طریق تعدادی از کنترل در فرایند عدالت کیفری و شکست در این راه است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“ما گذاشته شده آخرین نسخه از راهنمایی از ملی روسای پلیس اسلامی صبح امروز با تمام خط مقدم ما افسران برای کمک به آنها در تفسیر قانون جدید.

“من باید یادآوری کنم که افسران را به ادامه تعامل با مردم و به دنبال درک دلایل خود را برای سفر خود را. که در آن ما تعیین می کند که هیچ توجیه هدف برای آنها در شبکه حمل و نقل ما را به مردم توضیح دهد که چرا آنها باید سفر نیست.

“به عنوان آخرین چاره و که در آن شرایط توسعه ما ممکن است نیاز به اعمال قانون به عنوان مجموعه ای از جدید کروناویروس قانون و حفاظت از سلامت و مقررات است.”

اصلی پلیس رسیدگی به این پرونده محکوم شد توسط حریم خصوصی کمپین گروه برادر بزرگ تماشا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>