با اروپا در حال حاضر coronavirus کانون ترس افزایش بیش از یک تجزیه منطقه یورو

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی (L) حرکات به عنوان صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل گوش در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد وضعیت در ساحل در طول اجلاس G7 در بیاریتز در جنوب غرب فرانسه در اوت 25, 2019.

ایان LANGSDON | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

منطقه یورو تحت فشار است یک بار دیگر به عنوان coronavirus شیوع می لرزد کشورهای بلوک به ارمغان می آورد و تاریخی تفاوت به جلو.

منطقه یورو که در 19 کشور به اشتراک گذاری همان ارز تلاش کرده است به رشد پس از بحران بدهی در سال 2011 است. در آن زمان بسیار مدیون کشورهای مانند اسپانیا و پرتغال و یونان نمی تواند تامین مالی از بازارهای مالی و پرسید: برای کمک خارجی برای حمایت از اقتصاد خود را.

مشکلات مالی خود را مطرح نگرانی برای بلوک آینده: تحلیلگران هشدار داده شد بیمار مجهز برای مقابله با شوک های مالی است و ممکن است برای زنده ماندن. تقریبا یک دهه بعد همان بحث است دوباره روی میز با منطقه یورو در تلاش برای گرد هم می آیند برای مبارزه با کروناویروس بحران است.

“ما می توانید ببینید یک یورو فروپاشی” کارل Lannoo ارشد اجرایی در بروکسل بر اساس فکر می کنم تانک CEPS گفت CNBC شنبه در گوشی اضافه کرد که هزینه این خواهد بود “،”

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در اوایل این ماه که اروپا تا به حال تبدیل شدن به جدید کانون ویروس, تجربه موارد جدید در یک نرخ بالاتر از هر جای دیگری در جهان است. کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و بلژیک در مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس است که به طور چشمگیری در حال صدمه زدن به اقتصاد خود است.

منطقه یورو تا کنون موفق به ارائه یک بسته محرک مالی مانند است که از ایالات متحده است. در اوایل این ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد اضطراری گذراندن لایحه ای را برای مقابله با کروناویروس و در روز سه شنبه, CNBC آموخته است که کاخ سفید بود و با توجه به سال مالی بسته از بیش از 1 تریلیون دلار.

اما یورو کشورها به صورت جداگانه اعلام محرک های مالی برنامه. برای مثال ایتالیا قول داده است 25 میلیارد یورو ($27.26 میلیارد دلار) طرح نجات و فرانسه را ” استقرار 45 میلیارد یورو برای کاهش تاثیر coronavirus در کسب و کار, در میان دیگر اقدامات.

Lannoo گفت CNBC منطقه یورو نیازهای مشترک سیاست های مالی — این را پاسخ خود را در زمان بحران بسیار سریعتر. “اجازه دهید با استفاده از این فرصت به آمده تا با اتحادیه اروپا و گسترده ای سیاست های مالی” او گفت:.

Giovanni Di لیتو استاد در دانشگاه موناش در استرالیا گفت: در یک ایمیل که منطقه یورو “در معرض خطر” با توجه به بلندی رکود اقتصادی و چگونه است که می تواند خوراک شعارهای ضد سیاستمداران اتحادیه اروپا.

صحبت کردن با CNBC جف Cutmore در چهارشنبه ماریو Centeno که به عنوان رئیس Eurogroup مختصات آثار از 19 دارایی منطقه یورو وزرای اعتراف کرد که coronavirus بحران نیاز به “سریع” و “هماهنگ” از منطقه یورو.

“این است که نمی 2008,” او گفت:, با اشاره به بحران مالی جهانی و افزود coronavirus تاثیر بود از “طبیعت متفاوت است.”

مشکل چیه ؟

19 کشورهای منطقه یورو به دنبال همان سیاست های پولی قوانین تاسیس توسط بانک مرکزی اروپا (ECB). اما سیاست های مالی خود را هنوز تصمیم در سطح ملی است. این به این معنی است تیز تفاوت بین کشورها از نظر بدهی دولت و کسری.

به عنوان یک نتیجه از کشورها هستند که از لحاظ مالی بیشتر محافظه کار اغلب تمایلی برای به اشتراک گذاشتن سیاست های مالی با کشورهای دیگر که تمایل به صرف بالا محدودیت های خود را.

رهبران اروپایی مورد بحث به طور خلاصه در سه شنبه امکان صدور یورو اوراق قرضه به ارائه کمک های مالی در طول coronavirus بحران است. یورو اوراق قرضه بسیار موضوع حساس است زیرا آنها را از لحاظ فنی بدهی گروه از مثلا ایتالیا و آلمان در یک باند. کشورهایی که بیشتر از لحاظ مالی صدا نمی خواهید به بدهی های خود را در ارتباط با کسانی که بسیار مدیون ملت.

“اگر الان نه پس کی؟” Frederik Ducrozet ارشد اقتصاد در Pictet مدیریت ثروت توییتی روز چهارشنبه با اشاره به زمانی که رهبران منطقه یورو را توسعه سیاست های مالی خود را.

Centeno نمی خواهم به اظهار نظر در این بحث بیش از یورو اوراق قرضه اما گفته می شود وجود دارد “جدید” ابزار به آدرس coronavirus’ تاثیر است.

“ما یک دستور برای وزرای همراه با کمیسیون اروپا بانک مرکزی اروپا و ESM (مکانیسم ثبات اروپا) به کار بر روی سلاح های جدید برای مقابله با این بحران است که بسیاری از ابعاد” او گفت:.

او اضافه کرد که همه نهادهای اروپایی هستند “متمرکز در مبارزه با این بحران و گرفتن بیش از مشکلات ما است.”

اما بازارهای مالی در این منطقه هنوز هم نشانه هایی از پریشانی. ایتالیایی, هزینه های استقراض افزایش یافته است بیش از گذشته چند روز پس از اینکه بانک مرکزی اروپا رئیس جمهور کریستین لاگارد شکست خورده برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران است که این بانک را به تمام اقدامات لازم برای حمایت از این منطقه است.

عملکرد 10 ساله اوراق قرضه معامله شد و بالاتر در روز چهارشنبه در 2.616%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>