فرماندار ویسکانسین تاخیر اولیه برنامه ریزی برای پنج شنبه

تونی Evers در Milwaukee, ویسکانسین, ایالات متحده آمریکا 4 نوامبر 2018.

نیک آکسفورد | ایسنا

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers ثبت یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه به تعویق انداختن فرد در رای گیری برای دولت ریاست جمهوری اولیه تا 9 ژوئن به دلیل شیوع کروناویروس. اصلی رای گیری در تاریخ 7 آوریل.

“به عنوان شهرداری در حال تحکیم رای گیری مکان و غایب قانونی یا دادگاه اقدام من نمی توانم در وجدان خوب ایستاده و هیچ چیز” Evers گفت: در یک نسخه از دفتر خود را. “خط پایین این است که من آن را یک تعهد به نگه داشتن مردم در امن و به همین دلیل من این امضا فرمان اجرایی.”

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه این حرکت را تحت تاثیر قرار مداوم دادخواهی بیش از انتخابات در دادگاه عالی ایالات متحده. قضات وزن تجدید نظر آورده شده توسط دولت ملی و جمهوری خواهان بیش از یک سفارش صادر شده توسط یک دادگاه فدرال در روز جمعه تایید یک هفته تمدید به مهلت رای گیری غایب است.

سفارش امضا شده در دوشنبه تمدید مهلت رای غیابی به “بعد از 8 p. m. در انتخابات جدید تاریخ.” دموکرات ها و رای گیری گروه های حقوق در حال دفاع از رای گیری غایب آخرین مهلت فرمت.

اما جمهوری قانونی رهبران در ویسکانسین را “بلافاصله” فایل یک چالش قانونی با دولت دیوان عالی کشور در برابر فرماندار تصمیم برای به تعویق انداختن انتخابات در نیجریه گزارش شده است.

اجرای ویسکانسین اولیه شده است در یک یدک کش-از-جنگ بین حزب جمهوری خواه و دموکرات قانونی اعضا برای هفته ها با Evers, یک دموکرات پیشنهاد تغییرات کلیدی به مردم اجازه می دهد برای جلوگیری از در شخص رای گیری با توجه به گسترش شیوع و توافق اعضای مخالف حرکت می کند.

هفته گذشته Evers به نام خاص قانونی جلسه تنها چند روز قبل از دولت اصلی و اولیه تاریخ به لغو این فرد در بخشی از رای گیری. او گفت: دولت با هدف تغییر به یک پست الکترونیکی سیستم رای گیری اولیه با یک ضرب الاجل مارس 26 به دریافت برگه های رای در. اما تلاش کردم خاموش شد.

ویسکانسین با 84 نمایندگان می پیوندد یک لیست از بیش از یک دوجین متحده و ایالات متحده که تنظیم کرده اند خود را نامزد مسابقات با توجه به coronavirus با برخی از امید بستن برای یک پست الکترونیکی در سیستم به جای در شخص رای گیری و دیگران به تأخیر انداختن مقدماتی به طور کامل. این حرکت باید طرح میتوانست دموکراتیک اولیه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز ورمونت.

هر دو کمپین های دیگر در فرد حوادث و یا تظاهرات شده اند و با تکیه بر دیجیتال توسعه برای ارتباط با رای دهندگان.

بایدن حفظ یک فرمانده سرب بیش از ساندرز داشتن امن پیروزی در بسیاری از تکمیل مقدماتی. در ماه مارس ساندرز بود و خانههای گلی خالی گزینه های خود را در مبارزات انتخاباتی خود گفت: در یک ایمیل اما او پس داده و هیچ نشانه ای او آماده است برای رها کردن پیشنهاد خود را.

بایدن بود برنده روشن در آخرین نامزدی مسابقات که برگزار شد در 17 مارس است.

Coronavirus که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 1.3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 72,638 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 347,003 موارد در ایالات متحده و حداقل 10,335 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

CNBC تاکر Higgins کمک به این گزارش.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>