ویلیام و کیت تعجب دانش آموزان با مدرسه مجازی بازدید

دوک و دوشس کمبریج را شگفت زده کرده اند کودکان از کلید کارگران در لنکشایر با یک مدرسه مجازی مراجعه کنید.

از خانه خود در نورفولک ویلیام و کیت ارسالی به Casterton اولیه در آکادمی رئال در یک تماس تصویری.

آنها می خواستم با تشکر از معلمان که حفظ شده است این مدرسه برای کودکانی که نیاز به آن و همچنین صحبت با برخی از دانش آموزان که پدر و مادر هنوز هم نیاز به کار در مکان هایی مانند رئال بیمارستان در این نزدیکی هست.

Pupils at Casterton Primary Academy in Burnley show their artwork to the Duke and Duchess. Credit: Kensington Palace
تصویر: دانش آموزان در Casterton اولیه آکادمی در برنلی نمایش آثار هنری خود را به دوک و دوشس. عکس: کاخ کنزینگتون

این زن و شوهر که به نظر می رسید فوق العاده آرامش خود را معرفی کودکان به عنوان کاترین و ویلیام.

در این ویدئو شما تماس نیز دیدن آنها خنده و شوخی با معلمان و دانش آموزان بودند که همه لباس پوشیدن و در گوش اسم حیوان دست اموز خود را برای عید پاک فعالیت است.

کیت شوخی “ما باید ما گوش اسم حیوان دست اموز در” در حالی که همچنین اذیت کردن, Prince William برای خوردن شکلات در خانه به عنوان معلمان خواست آنها عید پاک مبارک.

اما دوک و دوشس نیز صحبت کرد و در ظهر به معلمان در مورد چالش هایی که با آنها مواجه هستیم به عنوان یک نتیجه از محدودیت در محل قرار داده و با توجه به COVID-19.

بیشتر از Covid-19

صحبت کردن با کارکنان مدرسه ، دوشس گفت: “خوب انجام می شود صادقانه به شما و همه کسانی که در طول این زمان.

“باید آن را مانند یک تسکین برای همه پدر و مادر که در حال کلید کارگران بدانید که نرمال وجود دارد برای فرزندان خود – آنها ساختار و آنها رو یک جای امن برای آنها خواهد بود به همین واقعا واقعا احسنت به همه شما.”

شاهزاده ویلیام گفت: “ما فقط می خواهم بگویم بزرگ با تشکر از شما برای شما بچه ها به خوبی انجام می شود در نگه داشتن آن همه رفتن. لطفا با تصویب در بسیاری از پیامهای حمایت همه کارکنان و همه داوطلبان – آنها در حال انجام یک کار بزرگ است.”

مدرسه باقی مانده است باز به عنوان یک مرکز برای پنج دانشکده و حتی اگر این تعطیلات عید پاک, آن است که هنوز هم باز به کودکان از کلید کارگران و کسانی که آسیب پذیر هستند.

The Duke and Duchess of Cambridge video call pupils at Casterton Primary Academy in Burnley. Credit: Kensington Palace
تصویر: سلطنتی بودند و روحیه بالا به عنوان آنها صحبت می کرد و به کودکان است. عکس: کاخ کنزینگتون

چندین کودکان نشان داد این زن و شوهر تصاویر آنها کشیده بودند از پدر و مادر خود و توضیح داد که چرا آنها با افتخار از آنها.

آنیتا Carlos, مدیر اجرایی Pendle آموزش و پرورش اعتماد که در بخشی از گفت: “این واقعا هیجان انگیز ترین چیزی که اتفاق می افتد برای هر مدرسه در هر زمان اما وضعیت ما در آن هستیم و با تمام اخبار بد داستان ما به دنبال هر مثبت ما می توانید پیدا کنید.

“این کاملا یک تجربه مثبت برای همه درگیر برای کارکنان و همچنین کودکان و آنها درخشان به عنوان آنها بیرون آمد فرزندان خود افتخار و بسیار هیجان زده است.”

خارج از مدرسه و معلمان و نیز کمک به کسانی که معمولا رایگان وعده های غذایی مدرسه و مطمئن شوید که کودکان هنوز در حال حمایت عاطفی از طریق سلامت روان ارائه شده است.

Leala پورتر, از کودکان, موسسه خیریه Place2be که کیت حامی گفت: “نگرانی نبوده و به طور مستقیم در مورد کوروناویروس خود را به دلیل وجود دارد بنابراین مقدار اطلاعاتی که داده می شود که در یک دوستدار کودک در سطح آنها برای دسترسی و درک آن است.

“آن بوده است که بیشتر در اطراف نیاز به رفتن به مغازه یا پنج مغازه ها به دلیل آنها نمی تواند نان و قادر به رفتن به مغازه ها با mum شاید و آن چیزهایی است که کارهای عادی در زندگی خود را.

او افزود: “نه قادر به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ به خصوص آنهایی که جوان دوباره داشتن درک درستی از آن است. و در حال بازگشت به روال و آنها را از داشتن یک روال است که واقعا بوده است احساس اضطراب.”

این مدرسه مجازی بازدید شد برای اولین بار در خانواده سلطنتی به عنوان آنها تمام شده است و مجبور به انجام تعهدات و روش های مختلف کار با توجه به کوروناویروس.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک عکس از شاهزاده چارلز و دوشس کورنوال نشان دادن آنها در لباس پوشیدن در لباس های گاه به گاه منتشر شد به علامت خود را در تاریخ 15 سالگرد عروسی.

این اولین بار دیده ایم که زن و شوهر با هم از آنها بیرون آمد و از انزوا پس از شاهزاده تست مثبت برای COVID-19.

EMBARGOED until 2200 Wednesday April 8, 2020. MUST CREDIT - Pic: Clarence House.
تصویر: پرنس چارلز و دوشس کورنوال با سگ خود را بث و Bluebell. عکس: Clarence House.

به عنوان آنها هر دو بیش از 70 آنها در حال حاضر کار از خانه انجام تمام کار خود را از طریق تلفن و یا تماس های ویدئویی.

در این عکس این زن و شوهر در حال برگزاری سگ حیوان خانگی خود را; شاهزاده برگزاری بث و دوشس برگزاری Bluebell هر دو جک راسل Terriers که نجات داده شدند Battersea سگ و گربه در خانه که دوشس کورنوال است سلطنتی حامی.

عکس گرفته شده در ایوان جلوی Birkhall خود را در اسکاتلند خانه در Balmoral و مستغلات توسط یک عضو از کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>