را جوان می گوید: Phillip Schofield در آینده به عنوان گی است “روز جشن” و “الهام”.

این خواننده گفت: آسمان, اخبار, او می تواند مربوط به 57 ساله را Instagram اطلاعیه امروزکه مجری با مصاحبه زنده با Holly Willoughby در ITV در این صبح است.

جوان که بیرون آمد به دوستان و خانواده خود را در حالی که در دانشگاه در سال 2000 می گوید آن را یک وضعیت او می تواند به آسانی درک کنند: “من به تماشای مصاحبه در اوایل صبح امروز و از خواب بیدار به یک سیل از متون همه او را ستایش…

“من بسیار عاطفی, من فکر کردم آن بود فوق العاده و زیبا و با احساس یک مقدار زیادی از غرور و همدلی و احترام است.”

وقتی که جوان بود تاج برنده پاپ بت در سال 2002 او تصمیم به بیرون آمدن عموم که او می گوید در آن زمان بود “بسیار نادر”.

Phillip Schofield has been married for 27 years
تصویر: Schofield گفت: او الهام گرفته شده بود به صحبت می کنند و با شجاعت از برخی از مهمانان خود

جوان توصیف تجربه خود را به عنوان یک همجنسگرا ستاره پاپ به عنوان “وحشتناک”.

“من تا به حال یک رئیس ثبت شرکت گفت: من صدا بیش از حد گی که من خواندم – من تا به حال به دوباره رکورد [ترک در حال حاضر] چهار بار” او گفت:.

بیشتر از دهندگان و هنر

“سپس من تا به حال همان رئیس شرکت نشان می دهد که من یک دوئت با جورج مایکل در بریتس. و اگر ما را بوسید در پایان خواهد بود که تنها راهی که من می تواند در بریتس.”

حتی در اوج شهرت خود را جوان می گوید که او هرگز نمی توانست پنهان خود را درست تمایلات جنسی.

“این ایده از تظاهر به راه رفتن در اطراف و صحنه عکس از من با تظاهر دختر را فقط خرد من چون من در حال حاضر می خواهم آمد” او گفت:.

Phillip Schofield, Stephanie Lowe, Molly Lowe and Ruby Lowe
تصویر: Schofield با همسرش استفانی و دختران مالی و یاقوت

خوشبختانه او می گوید همه چیز را در حال حاضر تغییر و آن را “کاملا متفاوت”.

او می گوید که دید بازی های برگزار شده است یک بخش بزرگ در آن و Schofield اعلام خواهد شد در حال حاضر به بازی در ضربه زدن موانع است.

“این فقط درخشان است که شما باید کسی که لنگر یکی از محبوب ترین نشان می دهد در بریتانیا معتبر بودن و باز و حمایت قریب به اتفاق است,” او گفت:.

جوان گفت: آن را به خصوص قدرتمند است که این پیام دیده خواهد شد توسط هر دو و نسل جوان.

“نکته مهم در مورد [صبح] است که بسیاری از خانواده ها آن را تماشا کنید. و این واقعا برای والدین مهم است به درک آنچه در آن می مانند. بنابراین آموزش آن را به عنوان بزرگسالان ما آمده است یک راه طولانی از نظر حقوق بیش از 10 سال گذشته است اما ما هنوز محزون می خوانی اجازه دادن به فرزندان ما.”

جوان است که یک گی فعال حقوق زن می گوید او صحبت کرده است به سابق آموزش و پرورش وزرای مایکل گوو و نیکی مورگان در مورد چگونه برای جلوگیری از همجنسگرا ستیزی در مدارس بود اما چپ “بسیار نا امید با عدم تمرکز و نظم و انضباط”.

جوان بود که تحصیل در مدرسه شبانه روزی, می گوید او احساس نمی پذیرفته و یا “عادی” در سیستم آموزش و پرورش است و برای کودکان است که پس از ترجمه به احساس عدم امنیت گسترده تر در جامعه است.

در تلاش برای مقابله با منفی جوان کار کرده با استون وال در سوء استفاده از کلمه “گی” به عنوان چیزی اشتباه است و یا بد.

در حالی که جوان به رسمیت می شناسد که “مردان میل مردان و زنان میل زنان در اقلیت” او می گوید آن را با طراوت است که ما هم اکنون می توانید “باز کردن گفت و گو در مورد آن را در یک راه بسیار مثبت در راه هوشمند.”

جوان می گوید که Schofield شجاعت در صحبت کردن در مورد تمایلات جنسی خود را آشکارا ارائه خواهد شد الهام بخش برای کسانی که ممکن است تلاش در خصوصی.

“آنچه که من فکر می کنم بسیار درخشان و الهام بخش است که فیلیپ Schofield مذاکرات در مورد تندرستی و آن را نیروی محرکه او مایل به صحبت کردن و انجام مصاحبه روی مبل با هالی که من فکر می کردم شگفت انگیز بود”.

جوان افزود: “شما رو به آن را به اشتراک زیرا در غیر این صورت شما می خورد تا داخل”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de