چرا لیست سطل است صدمه زدن به تجربه سفر خود را

چه مونالیزا و دیوار بزرگ چین و Trolltunga در مشترک دارند ؟ آن را برای تلفن های موبایل مانند یک بد سفر شوخی اما پاسخ این است که — آنها محبوب سطل لیست مقصد برای مسافران در سراسر جهان است.

پاپ فرهنگ بومی برای “یک چک لیست از چیزهایی که تا قبل از مرگ” تبدیل به یک شعار برای برنامه ریزی سفر اغلب شکل دادن به برنامه های خاص نقاط و فعالیت های.

سطل لیست سرگرم کننده هستند اما می تواند در نتیجه کم عمق تجربیات سفر.

IPGGutenbergUKLtd

این روند پیشرفته 2007 آمریکا فیلم “فهرست سطل,” احساساتی کمدی با بازی جک نیکلسون و مورگان فریمن به عنوان دو مردان پیری که تصمیم به تیک تیک کردن یک سفر به لیست مکان هایی مانند قطب شمال و هند و مصر و تانزانیا.

جای تعجب نیست که گوگل روند نشان می دهد که عبارت “فهرست سطل ایده” شروع به صعود به زودی پس از آن با بهره آمدن منظور از نیوزیلند, کانادا, ایالات متحده, ایرلند و فیلیپین.

برای من سفر در مورد ارتباط با مردم و فرهنگ — در مورد دیدن یک معروف نقطه و ترک.

Avner Ofer

هنر عکاس سفر

بلوغ اجتماعی رسانه های سوخت این “هایلایت” راه سفر و حتی بیشتر. خیره کننده عکاسی ارسال شده در کنار روند سفر فلسفه و هشتگهای — مانند #wanderlust و #roadlesstraveled — شد پایدار فریب امیدوار کننده و قابل توجه زندگی تغییر دهد.

با چنین الهام آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

تحریف انتظارات

“شمال نور تورهای کاملا کلاهبرداری” دوستان یک بار posted on Facebook.

“من مفتضحانه underwhelmed,” محلی کارآفرین توضیح داد که از تجربه خود را در ایسلند. “Instagram و طولانی قرار گرفتن در معرض عکاسی به من انتظارات غیر واقعی.”

خواهد شفق شمالی شبیه به این در سفر خود را ؟ به احتمال زیاد هیچ.

Sascha کیلمر

شفق شمالی شد یک مورد در سطل لیست فقط در مورد زمان ایسلند آمد به تمرکز به عنوان یک مقصد مطلوب. هنگامی که مکان هایی مانند ایسلند به طور ناگهانی پرتاب به محل موردتوجه وتماشای عموم آن است که اغلب مورد است که سطل-ستارههای سر وجود دارد بدون واقعا درک آنچه آنها امضا کرده ایم — به عنوان اتفاق افتاده است به من آشنایی.

به طور مشابه با مونا لیزا آن مشترک به گوش مردم صحبت بیشتر در مورد snaking خط و یا نقاشی را به اندازه کوچک — به جای ساخت از کار خود را.

جمعیت مثل این رایج در لئوناردو داوینچی “مونالیزا” نقاشی در موزه لوور.

میخائیل Svetlov | گتی ایماژ

سطل لیست می تواند خراب کردن سفر به این دلیل که افرادی که می آیند تا با آنها اغلب نمی نگاه به جزئیات واقعی از یک محل. گیلاس چیدن قابل توجه سایت ها و “چک کردن جعبه” تبدیل شدن به تمرکز. زمانی که ما باور داریم که تجربه فوق العاده را فراموش کنیم تا انتظارات ما با تحقیقات واقعی.

تجارت در وقت با ارزش برای روند

10 ساعت پیاده روی قبل خیره کننده سنگ رخنمون است که Trolltunga. ونیز است که اغلب swarming با گردشگران است. این به چه معنی برای سطل-ستارههای گذشته از درد پا و زمان صرف انتظار در خطوط ؟ این بدان معنی است که آنها از طریق سوزاندن زمان تعطیلات در میان سطل امتیاز.

گردشگران شلوغ هم در ونیز پونته دی Sospiri (پل آه).

Soeren Stache | تصویر داد

Avner Ofer یک هنر عکاس سفر باعث می شود یک مورد برای تجربه یک کشور از طریق آن کمتر زرق و برق دار لحظات. “برای من, سفر در مورد ارتباط با مردم و فرهنگ — در مورد دیدن یک, معروف, نقطه, و, ترک,” او گفت:.

توصیف خود را به عنوان یک “همهجانبه” مسافر او به یاد می آورد که چگونه او در حال غرق یک سطل لیست برای یک و نیم سال سفر کوله پشتی در سال 1994 و تا به حال بیشتر برای نشان دادن آن.

در پاناما او پرواز به Darién فاصله (متراکم بیابان در مرز کلمبیا و پاناما) با هیچ برنامه ای. وجود او ضربه را به یک بومی بچه که هدایت او را به محلی ایجاد کرد. همانطور که معلوم شد او اولین توریستی برای همیشه وجود داشته باشد و او به مدت چهار روز باور نکردنی به عنوان مهمان از قبیله.

انحراف از یک سطل لیست ارائه می دهند ناخواسته برخورد با مردم محلی مانند این زن دوخت پوشاک سنتی در پاناما.

helovi

“برخی از مناظر هستند باید و ارزش دیدن ندارند اما این هدف برای من می گوید:” Ofer.

او معتقد است که مسافران از دست معتبر لحظات است که می توان بین نقاط داغ سرند با گردشگران است.

“اگر شما نگاهی به زمان برای دیدار با مردم و به دور از مناطق توریستی شما واقعا از دست رفته در تجربه فرهنگی از سفر” Ofer گفت.

پس شخص دیگری سفرنامه

زمانی که گردشگران را به یک تصویر از غروب خورشید و یا نیوزیلند مشهور ونکا درخت است آن را برای خود یا مخاطب ؟

عکس گردشگری شتاب با ظهور رسانه های اجتماعی و بازآفرینی نمادین عکس های سفر قرار دادند Insta-مرسوم نقاط بالا در سطل لیست. این تب — شرح داده شده توسط عکاس تونی پل به عنوان “یک شکل از تخصیص … یک عکس به عنوان مصرف تفریح و سرگرمی” — منجر به overtourism و نتایج در برنامه های سفر پر از لحظات زودگذر.

نیوزیلند ونکا درخت یک درخت بید در جنوب جزیره دریاچه ونکا — شده است عکس به طوری که آن را در حال حاضر در حال اجرا یک شوخی در میان عکاسان.

Anupong Sakoolchai

سطل لیست علاقه مندی ها مانند کوه اورست جزیره کومودو و ماچو پیچو در حال اجرای اقدامات از جمله دوره تعطیلی و سخت مجوز — به منظور محدود کردن آسیب هایی که گردشگری باعث می شود به این سایت.

اسکات صورتش بنیانگذار فراتر از اعزامی آرزوها برای شکستن این دریا از هر دری سخنی با آژانس های مسافرتی که بر غیر معمول مقصد مانند مغولستان و قزاقستان و لاداخ.

“آنها را نگه دارید معنی خاص به من و من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن آنها را با دیگران است.” “مغولستان به من آموخت استقلال; لاداخ معتبر شفقت و قزاقستان زیبایی از ادغام فرهنگی.”

یک Tsaatan چوپان گوزن شمالی در شمال مغولستان.

مادوکا Ikegami | برکرفت رسانه

او در برابر سطل لیست چرا که او می یابد و تجربه است که اجازه می دهد تا یک به یک به طور موقت محلی بسیار با ارزش تر است. سفر از طریق صمیمی تجارب مانند جلسه Tsaatan دامداران گوزن شمالی است که فرصتی برای رشد شخصی از طریق معتبر قرار گرفتن در معرض, او گفت:.

“بزرگترین دلیل من سفر راه من این است که چگونه رهایی بخش آن این است که” صورتش گفت. “سفر من کشیده شده است تا جایی که من احساس صلح و مثبت با مردم خوش است که بهترین ها را در من به طوری که من می تواند تبدیل به یک انسان بهتر.”

در حالی که نه هر کس می تواند مقاومت در برابر فریب جایزه سفر را در قالب یک لیست دوباره اقلام خط با تمدید دیدگاه شخصی خود به ارمغان می آورد وعده عمیق تر و معنی دار تر سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>