چرا تهمت ادعا می کنند که او ‘کل’ قدرت به راه اندازی مجدد اقتصاد از دولت غلط است

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مکث در حالی که صحبت کردن در طول Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن روز پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.

الیور Contreras | SIPA | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

واشنگتن — به عنوان کشور وارد سومین هفته از نزدیکی اقتصادی کل تعطیلی روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که از آن خواهد شد تصمیم خود را زمانی که ملت کسب و کار را بازگشایی طول coronavirus همه گیر و نه یک انتخاب از چپ به فرد فرمانداران.

اما کارشناسان حقوقی می گویند تهمت اشتباه است. برای یک, آنها توجه داشته باشید که قانون ایالات متحده به دولت فرمانداران عرض جغرافیایی گسترده ای برای حفاظت از سلامت و ایمنی تشکیل شده است. آنها اشاره می کنند که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در سراسر کشور مستند پس هیچ مکانیسم است که توسط آن او می تواند سفارش در سراسر کشور بازگشایی در حال حاضر ،

هنوز که نه جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از این ادعا که قدرت خود را تقریبا بی حد و حصر. در یک نشست خبری در coronavirus دوشنبه گفت: “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به دوشنبه شب در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد اعلام رئیس جمهور تا به حال ساخته شده پیش از آن در روز. با استناد به گزارش های رسانه ها است که این امر می تواند به فرمانداران که به “باز متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: “این نادرست است. این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن TWEET

تهمت نیست جزئیات “بسیاری از دلایل خوبی” این درست بود در بیشتر توییتهایی. یک سخنگوی کاخ سفید بلافاصله پاسخ به سوالات از CNBC در مورد آنچه که رئیس جمهور به معنای این است.

خواسته در طول کنفرانس مطبوعاتی خود را در مورد ادعای او جزئیات خاصی حقوقی زیر بنای برای ادعای خود از قدرت است.

در حقیقت این قدرت برای محافظت از بهداشت عمومی از شهروندان آمریکایی با کارگردانی خاموش شدن ناگهانی و پناهگاه در محل سفارشات نهفته است مستقیما با این کشور فرمانداران و نه با رئیس جمهور.

“دولت و دولت های محلی باید قوی و نیروی پلیس برای حفاظت از شهروندان خود و من غافل از هر راه که در آن دولت فدرال می تواند اساسا سعی کنید به نادیده گرفتن هر چیزی در استانها و شهرستانها انجام شده است به منظور حفاظت از سلامت عمومی از شهروندان خود گفت:” ویلیام Buzbee یک استاد دانشگاه جورج تاون دانشگاه دانشکده حقوق و متخصص در فدرالیسم.

“از آنجا که رئیس جمهور به طور عمده در عمل در یک نوع قلدر منبر مرتب کردن بر اساس راه وجود دارد هیچ چیز خاص است که او می تواند معکوس و یا راه اندازی مجدد,” Buzbee گفت CNBC.

“من نمی دانم آنچه در آن به معنی برای رئیس جمهور به ‘باز متحده,'” محافظه کار قانونی محقق جاش Blackman گفت NBC News در روز دوشنبه.

“رئيس جمهور می کند برخی اظهارات در مورد زیرساخت های حیاتی و دستورالعمل های دیگر است که به طور کلی به دنبال. اما رئیس جمهور نمی تواند منظور فرمانداران به انجام هر کاری است. من حتی نمی فکر می کنم او می تواند خودداری از کمک های مالی از کشورهای غایب کنگره تخصیص,” او گفت:.

متحده را با سرب

در عمل یک نیاز بیشتر از هیچ نگاه به فرد متحده خود را برای شواهد مختلف چگونه فرمانداران باید اعمال اقتدار خود را به منظور تعطیلی به عنوان coronavirus پخش شده از سواحل و شهرهای کشور بیشتر از داخل کشور.

سه هفته پیش در کالیفرنیا به لیبریا گاوین Newsom بسته همه غیر ضروری کسب و کار و ممنوع ساکنان از ترک خانه های خود را مگر اینکه مطلقا لازم است. Newsom دولت یکی از قدیمیترین تجربه قابل توجهی شیوع و وجود داشته اند بیش از 23,000 تایید موارد Covid-19 در کالیفرنیا با بیش از 680 مرگ و میر.

در عین حال در داکوتای شمالی کالیفرنیا ، داگ بورگوم تنها تعطیل مدارس و رستوران ها و باشگاه های بهداشتی سینما و سالن زیبایی. از شنبه هیچ کس در دولت است تحت اقامت اجباری در خانه سفارش دهید.

این چهل تکه از محدودیت های دور از کامل است و آن کشیده شده انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی است که می گویند آن را از خطرات برگشتاندن مردم از محدود مناطق به کمتر محدود آنهایی که در جستجوی محصولات و خدمات.

برخی از این کارشناسان حتی نام در مغلوب ساختن پیشی جستن به شماره یک در سراسر کشور مستند در پاسخ به تصویب رسید و توسط بسیاری از دولت ها در سراسر جهان است که باید ممنوع شهروندان خود را از ترک خانه های خود.

در عین حال تا کنون دولت فدرال اولیه آژانس بهداشت عمومی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, تنها صادر شده “ارشاد” برای افراد کسب و کار و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

یک مثال از این نوع از هدایت است CDC کمپین ملی لقب “30 روز برای جلوگیری از گسترش” که توصیه به شستن دست و اجتماعی فاصله و ماندن در خانه.

فدرال ارائه راهنمایی و کمک

همه از این است به این معنا که مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری برای پاسخ به بحران ، او شده است.

از اواخر ماه ژانویه نسبت ناروا صادر کرده است چند دستور اجرایی مربوط به ویروس و او بسته شده است فدرال خواص مانند پارک های ملی و موسسه اسمیتسونیان به بازدید کنندگان است. او نیز محدود به ایالات متحده سفر از چین و اروپا که در آن ویروس آلوده شده است صدها هزار نفر از مردم است.

به عنوان ویروس گسترش از طریق کشور در بهار امسال نسبت ناروا نیز صادر فدرال فاجعه اعلامیه برای ده ها تن از آمار متحده اجازه آنها را برای دسترسی اضطراری کمک های مالی از دولت فدرال است. او همچنین امضا کنگره قانون ارائه بیش از 2 تریلیون دلار در فدرال کمک به کسب و کار و افراد ضربه اقتصادی shutdown.

در ابتدا پس از مقاومت در برابر حرکت تهمت بود و حتی معتقد به استناد دفاع تولید عمل می کنند به زور به شرکت های ایالات متحده به تولید مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

هنوز هم تعداد کمی از این اقدامات صرفه جویی برای ممنوعیت سفر هستند این نوع خواهد بود که برداشته یا معکوس اگر ملت کارشناسان بهداشت عمومی مشخص شد که ویروس پخش شده بود آهسته به اندازه کافی به طوری که مدارس و کسب و کار می تواند بازگشایی شده است. حتی پس از آن کنگره کمک خواهد نگه داشتن جریان و فاجعه بودجه باقی خواهد ماند در دسترس است.

— CNBC کوین Breuninger کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>