چرا تهمت است برش که بودجه در طول یک بیماری همه گیر

بله ممکن است در آینده شده است اما برای رئیس جمهور تهمت به تعلیق کمک های کف دست زدن در وسط همه گیر جهانی چیز دیگری است.

سوال وجود دارد که سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیاز به پاسخ در مورد دست زدن به آن از این بحران اما در حال حاضر قطعا نه لحظه ای.

داشتن گذاشته زمین برای این تصمیم یک هفته پیش به tweeting که “چه کسی واقعا آن را منفجر” شب گذشته در کاخ سفید چمن تهمت خوب ساخته شده بر تهدید خود را: “من دستور دولت برای توقف کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی در حالی که یک بررسی انجام شده است به ارزیابی که نقش مهمی در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus. همه می دانند چه خبر است وجود دارد…”

در سال 2019 کل که بودجه سالانه در حدود $6bn (£4.75 میلیارد دلار) که به ما کمک نزدیک به $400 m (£317m).

که باعث می شود ما تا کنون بزرگترین کمک کننده به سازمان “ده بار از چین” به گفته وزیر امور خارجه Pompeo ماه گذشته.

و است که باید به تهمت تصمیم. او خواهد بود که خشم به ما کمک بیش از کشور او را می بیند به عنوان بزرگترین اقتصادی رقیب و کشور او همواره سرزنش برای گسترش ویروس.

چه اتفاقی می افتد بعدی روشن نیست و نمی توان ساده است.

بیشتر از Covid-19

من درک می کنم کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه است که هنوز پیش نویس طرح های پیشنهادی برای رئیس جمهور و توصیه می تعدادی از گزینه های مختلف.

به احتمال زیاد البته من گفته است که پول اختصاص داده شده به این خواهد شد که دوباره توزیع به دیگر های چند ملیتی و حتی شاید مورد استفاده برای شبیه برنامه سلامت.

بیشتر چشمگیر رویکرد خواهد بود برای ارسال یک لایحه به کنگره درخواست آنها را به تصویب rescinding بودجه – یک رویکرد مشابه در نظر گرفته شد در سال 2017 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن قطع بودجه به سازمان ملل متحد.

با این حال به دلیل اجتماعی-فاصله اقدامات کنگره نمی تواند جمع آوری به رای گیری در این دوره کمتر احتمال دارد – آن را نمی خواهد اجازه می دهد برای رفع سریع کاخ سفید می خواهد.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

این حرکت در یک الگوی از جنگ با جهان سازمانهایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال او در طول ریاست جمهوری – سازمان ملل متحد و ناتو بانک جهانی در پاریس آب و هوا توافق و در حال حاضر چه کسی است.

دلایل خود را اغلب شخصی یا مالی. این بار سابق. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است تحت افزایش موشکافی بیش اولیه خود را از دست زدن به بحران و در زمانی که اقتصاد ایالات متحده است که در یک به طور جدی راه بد.

کارگردانی توجه و سرزنش به یک بین المللی بدن کمک می کند تا تغییر توجه و دور از خطاها. آن را در انتخابات سال فراموش نکنید.

 WHO Chief Tedros Adhanom Ghebreyesus said the crisis should not be 'politicised'
تصویر: که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این بحران باید باشد ‘سیاسی’

که مانده است آرام به جز برای عبور یک نظر از سر آن اصرار کشورها به “politicise” بحران.

دبیر کل سازمان ملل بود و ناامید نمی شود کشیده به یک tit-for-tat – مصاحبه ما انتظار داشتند که به انجام با او اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه — اما آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شد و در نهایت مجبور به آدرس رئیس جمهور ایالات متحده ،

“درس های آموخته شده ضروری خواهد بود به طور موثر مقابله با چالش های مشابه به عنوان آنها ممکن است بوجود می آیند در آینده است. اما در حال حاضر این است که زمان او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.

“آن را به عنوان است که زمان آن نیز به کاهش منابع برای عملیات از سوی سازمان بهداشت جهانی و یا هر گونه دیگر انسان دوستانه سازمان در مبارزه با ویروس.”

خواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت بین المللی برای حمایت از این حرکت ؟ هیچ.

تنها چند روز پیش انگلستان و امریکا را متحد اعلام کرد این امر افزایش کمک های مالی خود را به که توسط £65m. مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره اقدام به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>