چرا coronavirus بحران ممکن است بی درنگ بانک مرکزی به قراضه هدف قرار دادن تورم

فدرال رزرو ساختمان تصویر در شنبه 6 اوت 2019.

کارولین Brehman | CQ-رول تماس با گروه | گتی ایماژ

مرکزی بانکداری حکم می تواند به طور دائم متمرکز به دور از نرخ تورم پس از coronavirus بحران اقتصاددانان گفته اند CNBC.

جدید کروناویروس — نیز آلوده کرده است که 2.9 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 206000 — انتظار می رود که به جرقه یک بار در یک نسل بحران اقتصادی با صندوق بین المللی پول هشدار دهنده جهان است و به زودی به احتمال زیاد به تجربه بدترین رکود اقتصادی از دهه 1930 ،

مستند اقدامات با هدف کاهش گسترش ویروس در حال حاضر منجر به رکورد تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده با 26.4 میلیون نفر تشکیل پرونده برای بیمه بیکاری در پنج هفته به مارس 18. از دست دادن شغل در میان بحران در حال حاضر از بین برود همه سود کار خود را پس از رکود بزرگ.

با توجه به Pushan دات, استاد اقتصاد و علوم سیاسی در INSEAD اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع بی درنگ بانک مرکزی از آینده به تجدید سازمان اولویت های خود را.

صحبت کردن با CNBC از طریق تلفن او اشاره کرد که بسیاری از امروز بانک مرکزی رشد کرده بود تا در طول شوکهای قیمت نفت از 1970s.

“بنابراین آنها را با قرار دادن مقدار زیادی از وزن در تورم — آنها بسیار کمتر نگران بیکاری,” او گفت:. “نسل بعدی بانک مرکزی که در طول رشد خواهد بود تا در طول بحران مالی جهانی و Covid-19 بیماری همه گیر. این بانک مرکزی قرار داده خواهد شد به نظر من بیشتر وزن در کاهش بیکاری و آنها را نگران کنون کمتر در مورد تورم” آن است که آیا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی اروپا و یا فدرال رزرو.

تورم اندازه گیری چقدر قیمت کالا و خدمات در طول زمان افزایش یافته است.

بسیاری از مرکزی و سیستم بانکی از جمله بانک مرکزی اروپا و ایالات متحده فدرال رزرو, فدرال بانک مرکزی استرالیا و بانک انگلستان, توسعه, سیاست های پولی خود را در اطراف تورم قیمت اهداف با هدف نگه داشتن مصرف کننده در افزایش قیمت در یک سطح پایدار.

اما یوسف Gagnon ارشد همکار در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد (PIIE) اشاره کرد که تمرکز به سمت اشتغال بود به احتمال زیاد به رخ می دهد در خارج از ایالات متحده است.

“برای تغذیه اشتغال همواره مساوی هدف برای تورم — به طوری که تغییر نمی دهد,” او گفت: از طریق تلفن. “اما من فکر می کنم آن ممکن است تغییر در جای دیگر که در آن استخدام نشده بود همان وضعیت. و آن را باید تغییر رک و پوست کنده چون من فکر می کنم آنها در واقع هر دو به همان اندازه مهم است برای اهداف بانک مرکزی.”

‘نه برای هدف مناسب’

گابریل Sterne سر از استراتژی جهانی خدمات و بازارهای در حال ظهور کلان پژوهش در اقتصاد آکسفورد موافقت کردند که Covid-19 بحران خواهد “مسلما” تغییر تمرکز به دور از تورم قیمت اهداف.

“من فکر می کنم coronavirus قطعا تاثیر بزرگی در تورم و دیدگاه نسبت به سیاست — من فکر می کنم این می تواند نکته های پولی چارچوب بر لبه,” او گفت: در یک تماس تلفنی. “اکثر بانک های مرکزی را هدف قرار دادن تورم اما مشکل تورم اهداف است که آنها هر دو بیش از حد بالا و بیش از حد کم است.”

او توضیح داد که بیش از دهه گذشته سیاست های پولی تا به حال تا حد زیادی موفق به تحویل هدفمند نرخ تورم در بسیاری از بازارها است.

“اگر شما سیاست های پولی در تلاش برای ضربه زدن به تورم در 2% آنچه ما دیده ایم این است که بانک مرکزی فقط عدم انجام این کار به دلیل آنها نمی کردم به اندازه کافی فضا در حرکت نزولی,” Sterne گفت.

“تصور کنید اگر نرخ تورم به طور متوسط 4 درصد و نرخ بهره به طور متوسط بودند و 4 درصد — که به معنی زمانی که شما یک شوک تند و زننده شما می توانید نرخ بهره پایین تر و شما نمی توانید به صفر و فکر می کنم” اوه خدای من ما نمی توانیم نرخ های بهره پایین تر نمی, که جایی است که همه بانک های مرکزی در حال حاضر.”

او اضافه کرد که تورم اهداف نیز “بیش از حد بالا” از آنجا که بانک مرکزی نگه داشته undershooting و عدم پاسخگویی آنها است.

“نکته این است که نرخ تورم هدف فقط مناسب برای هدف در لحظه” Sterne گفت CNBC همچنین این ادعا که بانک مرکزی تورم پیش بینی شد دیگر اتصالات آب و هوای فعلی اقتصادی.

“من فکر می کنم اعتبار تورم هدف قرار دادن رژیم واقعا کم در حال حاضر به عنوان کم به عنوان آن را تا به حال شده است به نقطه ای که آنها خیلی کار برکنار شده,” او گفت:. “بازارهای مالی شده اند و راه بهتری در پیش بینی نرخ تورم از بانک مرکزی هستند. من فکر می کنم کل چارچوب در حال حاضر پایین اعتبار بین المللی از آن پس تورم اهداف آغاز شد در اوایل 90s.”

Sterne اضافه شده است که او انتظار می رود همه بانک های مرکزی به دست تورم اهداف میان همه گیر و اشاره کرد که این بحران را “کاملا” آن را حتی سخت تر برای اهداف به ملاقات کرد.

انگلستان کاهش نرخ تورم در ماه مارس از داده های دفتر آمار ملی انگلیس نشان داد در هفته گذشته با بریتانیا شاخص قیمت مصرف کننده در آینده در 1.5 درصد نسبت به 1.7 درصد در ماه فوریه. بانک انگلستان با هدف حفظ نرخ تورم 2 درصد.

Sterne گفت CNBC او انتظار می رود برای دیدن یک الگوی مشابه در سطح جهان به عنوان coronavirus بحران ادامه داد.

“آن را برای رفتن و پایین است که تکرار خواهد شد در سراسر جهان — به خصوص با قیمت نفت به سطوح بسیار پایین,” او گفت:. “ما در حال رفتن به بسیاری از اقتصادهای بسیار, بسیار پایین اگر نه منفی تورم در سال آینده که تقریبا باعث می شود بانک مرکزی نرخ تورم اهداف کار برکنار شده است.”

دستمزد تورم

ایده تغییر به دور از تورم قیمت اهداف بوده است شناور قبل از Covid-19 شیوع در زمان نگه دارید از جهان است.

در موسسه بروکینگز رویداد در ماه اکتبر اولیور بلانچارد, Robert Solow, استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه MIT ارشد در PIIE و مدیر سابق صندوق بین المللی پول بخش تحقیقات پیشنهاد تغذیه باید به جای هدف قرار دادن دستمزد تورم ادعا آن را به حال نزدیک تر لینک بیکاری از تورم قیمت.

“آن را به وضوح بسیار بیشتر مربوط به توسعه بازار کار … به نظر می رسد مانند یک اندازه گیری بهتر به واقع نگاه او گفت:” در آن زمان است. “همچنین به لحاظ سیاسی گفتن مردم فدرال رزرو در مورد مراقبت دستمزد و دستمزد تورم را به عنوان یک هدف است که احتمالا یک به علاوه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>