برای برخی از خانواده ها قادر به صرف چند وقت با کیفیت با هم می تواند غیر منتظره حرکت صعودی مستند.

روانشناس و بنیانگذار GoodPlayGuide.com آماندا Gummer که مشغول به کار با کودکان و خانواده ها برای بیش از 20 سال توضیح می دهد که چرا.

پیش از این هرگز در تاریخ معاصر بسیاری از والدین زمان زیادی را صرف در یک مکان با کودکان خود.

در حالی که این است که همیشه یک چیز خوب برای برخی از خانواده کروناویروس مستند ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای اتصال مجدد ایجاد خاطرات و ارزیابی اولویت ها.

جدید نوزادان و کودکان جوان که پدر و مادر در حال کار از خانه شده اند و یا furloughed و بهره بسیار از داشتن پدر و مادر هر دو در دسترس در بسیاری از سال از سال های شکل گیری خود را.

A new dad holds his baby.
تصویر: پدران جدید خواهد توانست از داشتن زمان بیشتری را صرف با نوزادان آنها

هر دو پدر و مادر بودن در خانه را نیز کاهش احساس انزوا توسط بسیاری از مادران جدید و ساخته شده آن را آسان تر برای پدران به مساوی مراقب افزایش پدران’ اعتماد به نفس در پدر و مادر خود و اجازه دادن به آنها واقعا به فرزندان خود را می دانید روز به روز روال.

این است که به طور معمول فوق العاده سخت برای پدران برای رسیدن به, که در زمان به طور منظم آنها اغلب مجبور به بازگشت به کار دوشنبه تا جمعه بعد از فقط دو هفته از مرخصی.

بیشتر از Covid-19

تاثیر دراز مدت این خواهد شد که هنوز دیده می شود و ممکن است مثبت برای تمام خانواده.

اما منافع را از محدوده پدر و مادر بودن بیشتر حمایت از هر یک از دیگر کودکان احساس امن تر با هر دو پدر و مادر و خانواده واحد تقویت شد.

در انتهای دیگر از این محدوده سنی وجود دارد بالغين جوان است که هر دو در بازگشت از دانشگاه و یا که مثل من بزرگتر هستند به امید رفتن در ماه سپتامبر.

Two parents take their toddler for a walk.
تصویر: یک پیاده روی روزانه به طور منظم تبدیل شده بخشی از زندگی تحت مستند

برای بسیاری از مستند را مجبور به تنظیم مجدد از این افراد جوان را در ارتباط با پدر و مادر خود و یک تجزیه و تحلیل از نقش آنها در خانواده است.

پدر و مادر شده اند قادر به کمک به افراد جوان با ارزش یادگیری مهارت های زندگی به عنوان آنها را در مسئولیت ها در اطراف خانه در حالی که پدر و مادر خود به کار ادامه دهد.

من می دانم که بسیاری از دوستان من به تازگی با بازگشت دانش آموزان احساس می کنند مانند آنها در حال گرفتن جایزه هم خانواده خود را در حال حاضر بالغ فرزندان.

این مستند نیز افزایش ارتباطات خانوادگی در درون خانواده گسترده تر بیش از حد.

بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ باید ماهر تر در صفحه نمایش مبتنی بر ارتباطات و بنابراین در حال حاضر نگه داشتن بیشتر در تماس با خود را اغلب دور از خانواده از آنها قبل از.

A grandmother talks to her grandaughter online.
تصویر: پدربزرگ و مادربزرگ در حال استفاده از صفحه نمایش مبتنی بر ارتباطات به نگه داشتن در تماس با خود را اغلب دور از خانواده

برخی از آنها ارائه مجازی مهد کودک, خواندن, خود نوه جوان داستان بر روی اینترنت و یا بازی کردن بازی ها در حالی که پدر و مادر از خانه کار می کنند.

برای این خانواده ها وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که این ارتباط را به طور ناگهانی به پایان زمانی که مستند کاسته است – افزایش سهولت در برقراری ارتباط امیدوارم منجر به کمتر انزوای اجتماعی از سالمندان و نزدیک تر بین نسلی اوراق قرضه.

لذت های ساده در زندگی در حال کشف بیش از حد – یک خانواده راه رفتن تبدیل به یک ارزش زمان از روز که هر کس به نظر می رسد به جلو به چیزی است که بسیاری از خانواده ها ممکن است هرگز قبل از لذت بردم.

خانواده ها در حال کشف تخته, بازی های پازل با هم و سرگرم کننده Infinite ویدئوها.

اینها همه چیزهایی است که نمی خواهد رخ داده در حد معمول و شلوغی قبل از مستند زندگی است.

خانواده است که نقش با هم باقی می ماند با هم که گفت می رود و پیدا کردن راه سرگرم کننده برای تصویب آن زمان ایجاد کرده است که خاطرات ارزشمند خواهد شد در سال به آمده است.

به رسمیت شناختن نفع خانواده با هم به خصوص در طول زمان به چالش کشیدن است که انگیزه پشت این بازی در خانه متحرک در حال اجرا است که بیش از اواخر مارس بانک تعطیلات آخر هفته.

اعتماد به نفس اعتماد و دلبستگی که نتایج از خانواده با هم است امیدوارم یکی از مثبت میراث این دوره از مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de