چرا برخی از سرمایه گذاران در حال برگزاری بر روی Wirecard سهام حتی پس از عجز از پرداخت دیون

این Wirecard لوگو دیده می شود در پرداخت دفتر مرکزی شرکت در Aschheim در نزدیکی شهر مونیخ در جنوب آلمان در 24 ژوئن سال 2020 است.

کریستوف Stache | خبرگزاری گتی ایماژ

با وجود آن دیدنی تبار به عجز از پرداخت دیون ماه گذشته Wirecard سهم قیمت هنوز آمار صفر است.

هفته گذشته در مونیخ, دادستان حمله به دفاتر از پرداخت غول گسترش تحقیقات مربوط به شرکت شامل تقلب. آن را زیر یک حسابداری رسوایی و دستگیری مدیر عامل سابق مارکوس براون.

هنگامی که آن را برای ثبت عجز از پرداخت دیون در ژوئن 25, Wirecard بدهکار تقریبا 4 میلیارد دلار به طلبکاران. آن بستری که $2.1 میلیارد دلار گم شده بود از ترازنامه و احتمالا وجود ندارد.

مدیر مایکل Jaffe گفت: بیش از 100 خواستگاران بالقوه تا به حال ابراز علاقه به کسب Wirecard هسته کسب و کار و منابع. با این حال گزارش رویترز روز شنبه به نقل از یک منبع نزدیک به این موضوع است که Jaffe است به احتمال زیاد به افزایش تنها در حدود 400-500 میلیون یورو ($451-564 میلیون) برای دارایی های باقی مانده.

سهام این شرکت روز پس از این رسوایی به نور در اواسط ماه ژوئن freefalling از 104.50 یورو در هر سهم ($117.26) در تاریخ 17 ژوئن به 1.28 یورو در هر سهم در تاریخ 26 ژوئن.

اما در هفته گذشته این شرکت قول داد برای ادامه عملیات کسب و کار با وجود عجز از پرداخت دیون و اعلام کرد که “تعداد زیادی از اشخاص علاقه مند در سراسر جهان در حال حاضر به ابراز علاقه خود را در دستیابی به واحدهای کسب و کار.” سهام خود را بسیج به 5.73 یورو در هر سهم سه شنبه گذشته پس از انتشار.

آن را نگاه کرده بود به طور خلاصه به عنوان اینکه Wirecard خواهد راه هرتز و JCPenney دیدم که خود را به اشتراک گذاری قیمت سنبله پس از رفتن به دولت به عنوان روز معامله گران نقد در طول تاریخ قیمت پایین در امید به یک پیروزی سریع. اما سهام معلق در هوا در حدود 2.65 یورو در هر سهم پنج شنبه صبح.

کوتاه فروشندگان انجام نشده است’

نه هر کس امیدوار است قیمت سهم به افزایش است.

در حالی که بسیاری از صندوق های تامینی که در زمان کوتاه شرط در برابر سهام یا بسته و یا کاهش می یابد مواضع خود مصرف دلچسب سود از Wirecard کاهش برخی از آنها هنوز هم برگزاری برای قیمت سهم به سقوط بیشتر است.

کوتاه فروش شامل استقراض امنیتی و فروش آن در بازار آزاد به امید خرید آن را در مرحله بعد کمتر در نتیجه بهره مندی از کاهش ارزش سهام را ارزش. Wirecard شده است یک هدف برای کوتاه فروشندگان با تنظیم BaFin اجرای دو ماه ممنوعیت اتصال کوتاه سهام این شرکت در سال 2019 با استناد به یک “تهدید به بازار اعتماد به نفس.”

داده ها از سهام تجزیه و تحلیل پلت فرم Ortex تجزیه و تحلیل نشان داد که Coltrane دارایی مدیریت Greenvale افزایش سرمایه صندوق مدیریت و Ennismore مدیریت صندوق به صورت افزایش و یا باز جدید پوزیشن در Wirecard هفته گذشته قیمت سهم نشان داد برخی از حرکت رو به بالا.

“برای کسی که فکر Wirecard حماسه بود و بیش روشن است که فروشندگان در حال انجام نشده است” Ortex موسس پیتر Hillerberg اشاره کرد.

حسن نیت یک شاه ماهی قرمز?

سابق tech عزیز را در مدل کسب و کار درگیر مدیریت پرداخت cashless در یک شبکه پیچیده ای از شرکت های کارت اعتباری و تجار و بانک ها.

یکی از قابل توجه منطقه از ترازنامه است که مورد موشکافی در هفته های اخیر میزان ارزش نسبت به دارایی های نامشهود مانند حسن نیت روابط مشتری و فن آوری های اختصاصی. حسن نیت است که بخشی از قیمت خرید از یک شرکت بیش از و بالاتر از آن خالص ارزش با توجه به چیزهایی مانند نام تجاری خوب و روابط کارکنان.

به عنوان Wirecard مدیر این هفته شروع به از بین بردن دارایی های شرکت برای فروش, کسانی که هنوز سرمایه گذاری در Wirecard خواهد شد امیدوار است که فروش این حیطه می تواند پاداش.

اما Carola Rinker مستقل ترازنامه متخصص که مورد مطالعه Wirecard گسترده, CNBC گفت که سرمایه گذاران هنوز هم نگه داشتن سهام ممکن است به امید بیش از حد در این جبهه.

“در مورد ورشکستگی این حسن نیت را نمی توان به فروش می رسد. تصور کنید که شما یک بطری آب و شما آن را تکان دهید – شما می توانید عصاره حباب از بطری و این مشکل از حسن نیت” او گفت: CNBC از طریق تلفن در هفته گذشته. “شما می توانید حذف درپوش بطری, اما, و شما می توانید آن را به فروش برساند.”

Rinker گفت که در حالی که فن آوری های اختصاصی می تواند به فروش می رسد روابط مشتری ممکن است در حال حاضر بیشتر موضوع اخیر گزارش فایننشال تایمز نشان می دهد که این شرکت در واقع با تکیه بر تعداد بسیار کمی از مشتریان برای اکثریت واقعی خود را و حجم فروش.

عدم ESG آزمون

جاشوا کندال ارشد ESG تحلیلگر در بینش سرمایه گذاری شناسایی Wirecard مورد به عنوان یک مثال از اینکه چگونه ESG — یا زیست محیطی و اجتماعی و حکومت — خطرات می تواند یک تاثیر مواد بر اعتبار یک شرکت است. بینش را ESG تجزیه و تحلیل مدل مورد استفاده برای نمایش شرکت های در نظر گرفته شده برای درآمد ثابت سرمایه گذاری به Wirecard بالاترین امتیاز ممکن است در سه ماهه چهارم سال 2019.

“ما همیشه می خواهید به قرار گرفتن در معرض به مدیریت و این مهم است که ما آنها را مسئول اعمال خود است که ما باید توانایی به مورد مداقه قرار دادن آنها در برخی از کسب و کار خود را فعالیت” کندال گفت CNBC از طریق تلفن در هفته گذشته.

“با Wirecard ما همیشه احساس کردند که تعامل ما فرصت بود نه به عنوان مهم به عنوان آن می تواند با شرکت های دیگر. من اعتقاد دارم که آنها تا به حال تنها یک یا دو اوراق قرضه برجسته و به عنوان یک نتیجه از آن نبود که احتمالا مکرر صادر کننده به اندازه کافی برای ما معنی ممکن است وجود دارد برخی از نقدینگی مسائل با برخی از کسانی که اوراق قرضه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>