چرا سنگاپور فشار شامل coronavirus در میان کارگران مهاجر بسیار دشوار است

کارگران خارجی ورزش در بالکن خود را در اتاق خوابگاه در تاریخ 21 آوریل سال 2020 در سنگاپور است. سنگاپور در حال حاضر مبارزه برای کنترل شیوع بسیار زیادی در coronavirus محلی انتقال موارد در میان کارگران مهاجر.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

قبلا یک پوستر کودک خود را برای کارآیی بهینه از coronavirus گسترش سنگاپور در حال حاضر در کانون توجه آن را به عنوان تلاش برای مهار شیوع جدید در میان یک بخش از جمعیت کارگران مهاجر.

سنگاپور بود با تشدید اقدامات در سه هفته گذشته از جمله بسته شدن مدارس و غیر ضروری در محل کار در چه نامیده می شده است یک “مدار شکن.” کسانی که اقدامات شد بیشتر توسعه یافته به ژوئن 1 با بیشتر خدمات غیر ضروری بودن معلق و تنگ تر تحرک محدودیت های اعمال شده دولت اعلام کرد.

تعداد Covid-19 نفر در شهر-دولت های مشخصی در ماه گذشته از حدود 1000 تجمعی موارد در تاریخ 1 آوریل به بیش از 10000 امروز. بسیاری از بیماران مبتلا به تازگی خارجی هستند کارگران مهاجر ساکن در خوابگاه که تگرگ از کشورها از جمله هند و بنگلادش است.

همانطور که در آوریل 22, سنگاپور, گزارش های اضافی 1,016 جدید عفونت آوردن تعداد کل موارد به 10,141. شده اند وجود دارد حداقل 12 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده های جدول توسط آن وزارت بهداشت ، بیش از 8000 تا کنون موارد مرتبط شده اند به کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه.

سنگاپور نزدیک به 300,000 کارگران زندگی می کنند که در هر دو هدف ساخته شده و یا کارخانه-تبدیل خوابگاه.

دولت اذعان کرده است که تعداد زیادی از موارد در خوابگاه یک “مشکل جدی است.”

نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: در ملی نشانی در روز سه شنبه که در سنگاپور آغاز کرده تهاجمی تست. “نه تنها کسانی که گزارش شده بیمار نشان داد و یا تب و یا علائم آنفلوانزا. بلکه کسانی بودند که به خوبی و بدون علامت” شد و در حال آزمایش است.

“همین دلیل است که شما نگاه کنید به تعداد زیاد ظاهر روزمره به دلیل آن را بسیار تهاجمی رفت و برگشت از کارگران در داخل خوابگاه حتی زمانی که آنها بیمار نیست حتی زمانی که آنها هیچ علائم” سنگاپور وزیر توسعه ملی لارنس وانگ گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی پس از آدرس.

“چه این نشان می دهد که در واقع این عفونت ها شده اند رخ می دهد برای برخی از زمان شروع خیلی زود و در آن در جریان بوده است و در گردش,” وانگ توضیح داد.

اسب های تروجان

دکتر Leong کج بیل زدن نم, یک متخصص بیماری های عفونی از ماونت الیزابت Novena بیمارستان در سنگاپور اشاره کرد در CNBC “Squawk Box” در هفته گذشته که موارد خارج از خوابگاه شده اند بسیار بیشتر موجود از موارد در عرض آنها.

“این است که کمی شرم آور; ما کنترل ورودی (موارد) از خارج از کشور بازگشت بیماران در جامعه محلی اعداد را تا حدودی کنترل شده — ما در حال صحبت کردن در حدود 40 نفر در روز,” دکتر گفت:. “اما برای کارگران خارجی که در یک خوابگاه ما واقعا یک مشکل بزرگ دارند کنترل آنها را.”

“کارگران خارجی قرار دارد در خوابگاه است که می تواند تا هزاران نفر در تعداد هر یک از آنها قرار دارد در اتاق به حدود 10 تا 12 با جمعی از توالت است که در خدمت 10 نفر نیز … شما می توانید درک کنند که آنها خواهد بود زندگی در یک وضعیت است که اجازه می دهد تا آسان انتقال ویروس” Leong گفت CNBC “Squawk Box آسیا” در هفته گذشته.

“و آنها را مخلوط کردن در میان هر یک از دیگر در سراسر اتاق های مختلف. و از این رو … یک نفر انتقال به راحتی 10, 20, 30 نفر در یک ضربه محکم و ناگهانی انگشت” اضافه شده Leong که قرارداد سارس خود را در حالی که درمان سنگاپور سارس در سال 2003 است.

من به آنها تماس بگیرید Trojan horse … چون شما هیچ ایده فرد بیمار است و فرد می تواند گسترش عفونت در سراسر.

دکتر Leong کج بیل زدن نم

متخصص بیماری های عفونی, کوه الیزابت Novena بیمارستان

یکی از چیزهایی که دانشمندان آموخته اند که در گذشته یا دو هفته است که وجود دارد بدون علامت و یا قبل از علامت فرستنده گفت: Leong.

بدون علامت فرستنده افرادی که عفونی باقی می ماند حتی اگر آنها هیچ نشانه توسعه نیست در حالی که قبل از علامت فرستنده کسانی هستند که در نهایت توسعه علائم بعد او بعدها توضیح داد که در یک ایمیل به CNBC.

“من به آنها تماس بگیرید Trojan horse … چون شما هیچ ایده فرد بیمار است و فرد می تواند گسترش عفونت در سراسر” Leong گفت. “به یاد داشته باشید — virus mingles با ما گسترش می یابد از طریق ارتباطات اجتماعی بنابراین شما مجبور به قطع تمام ارتباطات اجتماعی به منظور انتقال ویروس به متوقف شود.”

Leong همچنین هشدار داد که کشور در حال حاضر تحت مستند که به فکر تسهیلات و گفت که این می تواند زودرس.

“شما باید درک کنند که این ویروس رشد با هر شکل از تعامل آنچه با مردم است. و هنگامی که شما برای باز کردن شما در واقع می تواند گسترش آن را,” او گفت:.

هیچ راه حل آسان

در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته Facebook, پست, دیپلمات تامی کوه سنگاپور سابق نماینده دائم در سازمان ملل گفت که در خوابگاه به سر می برند — که “تمیز نیست یا بهداشتی” — مانند یک “بمب زمان انتظار به منفجر شود.”

اما Leong اشاره کرد که آن را سخت برای پیدا کردن دو یا سه خوابه به سرعت به خانه نزدیک به صدها نفر از هزاران نفر از کارگران که در حال حاضر زندگی در خوابگاه.

آن است که “عملا غیر ممکن است” دولت برای اجرای یک راه حل در کوتاه چند هفته یا یک ماه ،

کارگران مهاجر دیده می شود در Cochrane تسلیم II یک هدف ساخته شده کارگران مهاجر خوابگاه شده است که در فهرست به عنوان یک انزوای منطقه در 18 آوریل سال 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

Leong همچنین اذعان کرد مشکل ناشی از گسترش حتی اگر تمام کارگران خارجی قرار داده شد و در “نیس” دو و یا سه خوابه آپارتمان خود را به عنوان “همه جمع خواهد شد.”

“در پایان یک روز کار سخت شما می خواهید به جمع آوری تمام مردم با هم شریک شدن در یک وعده غذایی خوب باید خوب آبجو و یا به اشتراک گذاشتن چیزی اما این که چگونه ویروس ها گسترش,” او توضیح داد.

سنگاپور وزیر نیروی انسانی گفت: همه کارگران مهاجر در حال حاضر نیاز به توقف کار. که فراتر رفتن از اقدامات اجرا شده در این خوابگاه در ماه ژانویه که شامل گرفتن خوابگاه اپراتورها به منظور بالا بردن استانداردهای بهداشت و حصول اطمینان از فاصله اقدامات در خوابگاه ژوزفین تئو گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

اولویت ما همیشه بسیار روشن از سمت راست شروع است که برای حفاظت از مردم ما در سنگاپور — که آیا آنها در سنگاپور یا … کارگران مهاجر در اینجا — و ما انتظار داریم که این اقداماتی که ما را تحت تاثیر قرار کسب و کار ما را تحت تاثیر قرار اقتصاد ما باید هزینه اما ما در حال آماده شده برای آن گفت:” هنگ Swee کیات سنگاپور معاون نخست وزیر در همان جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>