یک زن با استفاده از لپ تاپ خود را به کار از خانه.

10’000 ساعت

برای بسیاری از مردم شروع یک شرکت در میان یک بحران اقتصادی جهانی است آخرین چیزی که در خود مستند به انجام لیست. اما آن را نمی ممکن است مانند یک ایده دیوانه.

با توجه به کارآفرینان و سرمایه گذاران CNBC با صحبت در حال حاضر حتی ممکن است بهترین زمان برای شروع به فکر کردن در مورد راه اندازی یک سرمایه گذاری جدید از صفحه اصلی.

Coronavirus همه گیر است که در بسیاری از راه های خدمت به عنوان یک کاتالیزور برای ایجاد” شاخص سرمایه گذاری شریک Jan Hammer گفت CNBC. او فکر می کند تاریخ ممکن است در کنار کارآفرینان ساختمان کسب و کار خود را در زمان سختی است.

“اگر تاریخ به ما می دهد یک سابقه خوبی از آخرین بحران — که بحران بزرگ مالی در سال 2008 به 2010 — یک گروه بسیار انعطاف پذیر کسب و کار پدید آمده,” چکش در مصاحبه ای گفت:.

وی با ذکر نمونه هایی مانند مواد غذایی و تحویل شرکت فقط خوردن, پرداخت, شرکت Adyen و انتقال پول راه اندازی TransferWise که تمام شد در سال 2001 تاسیس 2006 و 2011 بود.

“این ایده های دنیا در, شما می توانید استدلال می کنند شرایط دشوار” چکش اضافه شده است. “و در راه این روند که تا به حال رانده رشد این کسب و کار بودند نامربوط به چرخه اقتصاد کلان.”

Jan Hammer, شریک و در شاخص سرمایه گذاری صحبت می کند در طول یک پنل, جلسه, در, لندن, انگلستان در روز پنج شنبه, جولای 10, 2014.

کریس Ratcliffe | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کار است که تاسیس شد در طول و یا در زمان بحران اقتصادی است.

جنرال موتورز IBM و HP برخی از بزرگترین نامها که متولد شد از رکود مانند هراس از سال 1907 و رکود بزرگ. در ضمن بسیاری از تکنولوژی شروع یو پی اس مانند Groupon, Uber و پینترست تاسیس شد در طول یا مدت کوتاهی پس از رکود بزرگ.

ساختمان های جدید سرمایه گذاری

لارا Vandenberg راه اندازی روزنامه, یک بازار آنلاین برای کسب و کار برای پیدا کردن مترجمان آزاد در روابط عمومی و ارتباطات در روز سه شنبه. معمولا نیویورک-بر اساس Vandenberg به طور موقت منتقل بازگشت به زادگاهش استرالیا به عنوان coronavirus آمار ایالات متحده اما فشرده بدون در نظر گرفتن اختلاف زمان.

در حدود 35 درصد از نیروی کار ایالات متحده — یا 57 میلیون نفر — در حال آزاد با توجه به گزارش های مشاغل سایت Upwork و همه گیر شتاب حرکت به پروژه مبتنی بر کار Vandenberg گفت.

روزنامه نگار است که در مورد بودجه دور بعد از bootstrapping بتا سایت هر چند نیست افشای چه مقدار از آن را مطرح کرده است. آن را شارژ hirers 20% پورسانت هر پروژه.

“اگر چه ما در حال راه اندازی یک شرکت در این واقعا فرار نقطه در این کلان اقتصاد آینده کار منطقه مردم واقعا هیجان زده در مورد” Vandenberg گفت CNBC. “و به موازات آن را فقط یک بازی هیجان انگیز مشکل را حل کند.”

برای Chris Howard, co-founder در صندوق سرمایه گذاری سوخت سرمایه در حال حاضر زمان مناسبی برای ترویج یک شرکت جدید به دلیل فضای آگهی ارزان تر است.

“شما یک افزایش در مقدار زمانی که کاربران در حال گذراندن آنلاین گفت:” CNBC. “شما می توانید درک بهتری از هزینه هر مشتری جدید است که شما در حال اضافه کردن … سپس شما می توانید شروع به حفظ کمپین های بازاریابی است.”

خداحافظی ‘گاو-تی مشاغل’

مت کلیفورد سر تا کارآفرین برای اولین بار اصطلاح “استعداد سرمایه گذار” از لندن است که کمک می کند تا بنیانگذاران شبکه با یکدیگر و توسعه ایده های کسب و کار.

“ما شاهد یک کاهش در برنامه های کاربردی که واقعا جالب است — و من صادقانه من فکر کردم ما خواهد بود” کلیفورد گفت CNBC. “من کاملا می تواند با شناسایی این طرز فکر که در آن شما می گویند در حال حاضر زمان برای ترک یک شغل است.”

“آن را نیز در یک زمان که در آن بسیاری از چیزهایی که نگاه بسیار بی اهمیت,” او اضافه شده است. “وجود این همه چیز در مورد ‘گاو-تی مشاغل’ که به نوعی در جریان بوده است در اطراف برای حدود یک دهه در حال حاضر.”

توسط “bulls-تی مشاغل” کلیفورد با اشاره به نقش که کارگران احساس می کنید لازم نیست که تاثیر معنی دار در جامعه است. این یک مفهوم است که به کاوش در یک کتاب توسط انسان شناس آمریکایی David Graeber در سال 2018 است.

کلیفورد گفت که او فکر می کند در حال حاضر وجود دارد بیشتر “هدف محور” افرادی که مایل به “ساخت چیزی مهم” به جای “بهینه سازی چه سایه ای از آبی این وب سایت و یا هر چیز دیگری.”

لوقا Lang, co-founder از سهام پلت فرم crowdfunding Crowdcube موافق. او فکر می کند که شیوع ویروس می تواند راه را برای تکنولوژی های جدید سرمایه گذاری با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و پزشکی است.

“مردم در سراسر جهان می آیند تا با ایده های در مورد چگونه به حل برخی از مشکلات و چالش هایی مواجه ایم در چند هفته گذشته گفت:” CNBC.

“برای بسیاری از مردم وجود دارد مقدار زیادی از زمان در دست خود برای انجام تحقیقات وجود دارد مقدار زیادی از فکر کردن زمان. این یک زمان مناسب برای انجام آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net