به همین دلیل است که بوریس جانسون در بخش مراقبت های ویژه و چه درمان را دریافت کنم ؟

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده برای COVID-19 پس چرا بوریس جانسون منتقل شده اند به مراقبت های ویژه و چه درمان را دریافت کنم ؟

در 5 بعد از ظهر وزیر امور خارجه Dominic Raab رهبری دولت در جلسه توجیهی روزانه در انگلستان coronavirus fightback اطمینان عمومی است که آقای جانسون هنوز هم مسئول است. آسمان نیوز ” بث Rigby گفت: “چیزهایی که نقل مکان کرد و به سرعت پس از آن”.

“وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او تا به حال داده می شود اکسیژن – او تلاش برای نفس کشیدن. تصمیم گرفته شد در 7pm به حرکت نخست وزیر را که در بخش مراقبت های ويژه,” او گفت:.

“او است نه بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. او آگاهانه در واقع او زنگ زد Dominic Raab از او بخواهید به deputise به سر می برد. ونتیلاتور وجود دارد باید وضعیت خود را بدتر کند.”

او افزود: “این است که عمیقا نگران کننده و ناراحت کننده برای همکاران خود و عزیزان خود و کشور است.”

چرا بخش مراقبت?

مراقبت های فوری دکتر کیشان ریس گفته اسکای نیوز: “قضاوت او چگونه دستور به Dominic Raab آن صدا نیست مانند او شده است انتوبه… که بدیهی است که چیز خوبی است و ما برای او آرزوی خوبی است. من فکر می کنم او خواهد بود در بخش مراقبت ويژه دلیل است که اجازه می دهد تا برای یک دور درجه بالاتر از نظارت در نظر بدن فیزیولوژی و نیز وجود دارد یک به یک پرستاری. وجود دارد بسیار نزدیک از چشم پزشکی از دیدگاه آنها واقعا می تواند نظارت بر مشاهدات خود – خود را در حرارت خود را از فشار خون و ضربان قلب و اشباع اکسیژن.”

بیشتر از Covid-19

استاد درک هیل استاد, تصویربرداری پزشکی دانشگاه کالج لندن گفت: “به نظر می رسد روشن است که نخست وزیر به بیمارستان رفت چرا که او به سختی تنفس. به نظر می رسد او در ابتدا قرار بر اکسیژن و آگاه بود. اما همانطور که اغلب اتفاق می افتد با COVID-19 وضعیت خود در حال حاضر بدتر شده است.”

Boris Johnson is intensive care at Guys and St Thomas' hospital
تصویر: نخست وزیر در حال درمان در بچه ها و سنت توماس ” در بیمارستان

چرا PM بیماری در رفته خیلی طولانی و بدتر?

دکتر ریس گفت: “برخی افراد را یک شبه آنفولانزا بیماری برای پنج تا هفت روز و سپس آنها را به طور کامل بهتر است. افراد دیگر و… وجود دارد در معرض خطر دسته بندی ها – افرادی که از دیابت و بیماری مزمن کلیه – تا آنجا که من آگاه هستم نمی افتد به آن دسته…

“دومین مرحله از این بیماری در برخی از افراد است که دریافت آن می تواند شامل یک واقعا شدید خودرو-واکنش ایمنی بدن چیزی به نام سايتوکين طوفان – اساسا بدن های دفاعی ضعف دارد و بدن تعطیل با چند ارگان شکست.” دکتر ریس با اشاره به این که نخست وزیر مورد صدا به عنوان شدید به عنوان این.

آنچه در حال درمان او می تواند در بخش مراقبت?

“درمان بسیار حمایت” دکتر ریس گفت. “این بدان معناست که مایعات شاید پاراستامول برای کنترل تب و اما اگر بيمار در موارد فراموش بدتر به نقطه ای که آنها دیگر قادر به حفظ فشار خون خود را و سپس آنها می تواند در نهایت در بخش مراقبتهای ويژه و آنها خواهد بود inotropic پشتیبانی می کند. که زمانی است که بدن خود را نمی تواند حفظ فشار خون دیگر چون بدن خود را به نقطه که در آن شکست خورده است. Inotropic پشتیبانی اساسا قدرتمند ‘آن’ که به معنی تمام رگ های خونی constrict, انحراف خون به اندام های حیاتی خود را – مغز خود را قلب و کلیه.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

پروفسور هیل گفت: “او به احتمال بسیار زیاد شده اند به قرار دادن بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی به نفس برای او. ونتیلاتور را می توان تهاجمی (شامل یک لوله قرار داده پایین بیمار گلو) یا غیر تهاجمی برای مثال تنفس از طریق تخصصی ، مهاجم تهویه گرایش به توصیه می شود برای COVID-19 بيمار. مراقبت های ویژه هواکش باید نرم افزار پیچیده و سنسور به آنها را قادر به تنظیم راه کار می کنند در اطراف نیازهای بیمار و برای تغییر مقدار اکسیژن استنشاق با هوا است.”

دکتر سیمون کلارک یک میکروبیولوژیست است گفت: آسمان, اخبار که بیمه خدمات درمانی احتمالا حمایت از نخست وزیر با مایعات و “بالقوه نیز در تلاش برای تعدیل کردن پاسخ ایمنی”. اما او افزود: “من فکر می کنم احتمالا آنچه را به احتمال زیاد است که او دریافت برخی از اکسیژن و همچنین برای کمک به تنفس خود را.” این قابل درک است بوریس جانسون است در ونتیلاتور.

دکتر کلارک افزود: “از تهویه به خصوص تهاجمی بنابراین فقط به خاطر اینکه کسی یک بیت از اکسیژن به آنها داده می شود به این معنا نیست آنها تهویه مناسب. تهویه بسیار تهاجمی است.

آیا بوریس جانسون واقعا نیاز به مراقبت های ویژه?

دکتر کلارک گفته اسکای نیوز: “من این را می گویند به شما, بیمه خدمات درمانی به خصوص در این لحظه نمی دهد تا تخت های مراقبت ويژه فقط برای مردم به نگاه بیش از آن کار نمی کند که حتی برای نخست وزیر.

“او نمی خواهد بود در بخش مراقبت مگر اینکه او نیاز به مراقبت های ویژه به خصوص در این زمان و من فکر می کنم آن را احتمالا زمان که مردم مطبوعات در شماره 10 آغاز شده درست با ما در مورد آنچه که وضعیت خود را واقعا است.”

پروفسور هیل افزود: “یکی از ویژگی های COVID-19 در همه کشورها به نظر می رسد که بسیاری از مردان جدی تبدیل شده بیمار از زنان – به خصوص در بیش از 40 گروه سنی است. همچنین ما می دانیم که مردم تحت حدود 60 به نظر می رسد که شانس بالاتری از بهبودی از بیماری بحرانی با COVID-19 از افراد مسن است. اما بدون شک این به نوبه خود از وقایع به معنی بوریس جانسون بسیار بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>