چرا CPS دنبال کارولین فلک را – با وجود پسر خروج شکایت کنم ؟

در پی کارولین فلک مرگ پرسش های مطرح شده در مورد تصمیم تاج دادستان خدمات به دنبال پرونده او را با وجود دوست پسر او را برداشت شکایت خود را.

سابق عشق جزیره مجری 40بود و با توجه به محاکمه در ماه مارس به اتهام آزار لوئیس برتون, 27 سال گذشته با وجود او گفت که او را پشتیبانی نمی کند دادستان است.

او تا به حال وارد نشده گناه در Highbury گوشه دادستانی دادگاه.

Lewis Burton posted this image of Caroline Flack and himself on Instagram. Pic: mrlewisburton
تصویر: لوئیس برتون انصراف شکایت خود را علیه ستاره. عکس: mrlewisburton

فلک را مدیریت منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه ساعت پس از او مرده پیدا شد و گفت: “تاج دادستان خدمات دنبال این زمانی که آنها می دانستند که نه تنها بسیار آسیب پذیر کارولین بود اما همچنین ادعا شده که این قربانی را پشتیبانی نمی کند دادستان و اختلاف داشتند CPS نسخه از برنامه.

“CPS باید نگاه خود را امروز و چگونه آنها را دنبال محاکمه که نه تنها بدون شایستگی و نه در جهت منافع عمومی. و در نهایت منجر به داری پریشانی به کارولین.”

روز یکشنبه CPS گذاشته چه می آید به دادستانی تصمیم گیری, گفته, آن را نمی کند تصمیم بر کسی گناه اما به جای اینکه آیا آنها باید به صورت یک دادگاه.

آن را نیز می گوید آن را به دو سوال بپرسید هنگامی که تصمیم گیری: “نشانی از مدارک ارائه یک چشم انداز واقع بینانه از محکومیت ؟” و “آیا آن را در منافع عمومی به محاکمه?”

بیشتر از کارولین فلک

CPS اضافه شده که خروج از شکایت نمی کند به طور خودکار متوقف کردن این مورد هم که وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر را در نظر بگیرید قبل از انجام این کار.

دفاع از CPS’ تصمیم به اتهام فلک با حمله و او را به دادگاه یک فرمانده سابق دادستان به دنبال قرار دادن ضبط مستقیم بر چگونه و چرا این سرویس به دنبال حمله های داخلی موارد است.

Caroline Flack leaves Highbury Corner Magistrates' Court
کارولین فلک را مدیریت موقت ‘محاکمه’

Nazir افضل استفاده می شود که به یک CPS دادستان در شمال غربی انگلستان نوشت: یک پیام در توییتر گفت: “به کسانی که می خواهند به درک که چرا دادستان دنبال موارد حمله های داخلی حتی زمانی که قربانی خارج.

“اجازه دهید من توضیح دهد که چرا ‘victimless’ تعقیب (مبتنی بر شواهد در تعقیب آنها هستند و در واقع شناخته شده) هستند به دنبال منافع عمومی اگر یک ‘قربانی’ نمی کند و یا نمی تواند پشتیبانی در این مورد.

“در سال گذشته وجود دارد 750,000 گزارش خشونت خانگی به پلیس [و] تنها 75,000 بودند محاکمه و 75% محکوم کرد.

“وجود دارد 120+ داخلی قتل هر یک از این بودند بدیهی است که بدون محاکمه قربانیان شواهد.

آقای افضل می افزاید: “این برای جلوگیری از دومی که دادستان دنبال سابق.

“اما تنها زمانی که آنها اتهامات جدی خشونت وجود دارد و دیگر شواهد قوی موجود مانند 999, ضبط تماس, پلیس بدن فرسوده دوربین اظهارات و مصاحبه.

Laura Whitmore and Caroline Flack at the Vanity Fair EE Rising Star Party on January 31, 2019 in London.
لورا Whitmore می پردازد ادای احترام به کارولین فلک

“گاهی اوقات شما نیاز به محافظت از کسی که حتی زمانی که آنها نمی تواند آن را به خود.”

او همچنین اذعان دارد که هر مورد باید در نظر گرفته و بر اساس شایستگی های فردی و دادستان تصمیم گیری “بدون ترس و یا به نفع”, اضافه, افراد مشهور, وضعیت بی ربط است.

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

سرپرست گوردون McCreadie اسکاتلند پلیس سابق منجر برای استفاده داخلی است نگران اتهامات بیش از حد کرد و گفت که آن را “بسیار خطرناک گام به سرزنش دادستان” هشدار آن می تواند منجر به قربانیان مقصر گزارش تخلف اتهامات.

راشل ویلیامز داخلی سوء استفاده بازمانده و بنیانگذار موسسه خیریه همچنین می گوید که این اتهامات را نمی توان “قند با پوشش”.

او می افزاید: “CPS و پلیس به هر حال حق و مسئولیت را به اتهام او.

“ما می توانیم نه محاکمه ادعا داخلی معتادان زیرا ممکن است آنها خودشان را می کشند… پلیس می تواند مورد استفاده قرار گیرد victimless محاکمه بیش از حد و بدون قربانی ورودی.”

رسانه ها نیز در آمریکا چگونه مورد گزارش شده در مطبوعات.

بازیگر و دوست کارولین فلک, Stephanie Davis می خواهد تنگ تر قوانین و مقررات وقتی که می آید به کسانی که در چشم های عمومی و راه اندازی کرده است یک درخواست برای کارولین قانون – که امضا شده است بیش از 250,000 بار.

در این طومار خواستار اعمال محدودیت بر مطبوعات از انتشار برخی جزئیات و عکس از افراد در تلاش برای محافظت از کسانی که در معرض خطر است.

هر کسی احساس عاطفی مضطرب یا خودکشی می توانید تماس بگیرید سامریان برای کمک در 116 123 و یا ایمیل [email protected] در انگلستان. در ما تماس سامریان شعبه در منطقه شما و یا 1 (800) 273-TALK.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>