چرا Comcast توافق برای خرید Xumo یک آگهی رایگان پشتیبانی خدمات جریان

برایان رابرتز, مدیر اجرایی, Comcast می رسد به صورت سالانه Allen & شرکت سان ولی, کنفرانس, جولای 9, 2019 در سان ولی, Idaho.

درو Angerer | گتی ایماژ

Comcast اعلام کرد روز شنبه موافقت کرده است برای به دست آوردن Xumo تبلیغات-پشتیبانی رایگان جریان است که می آید از پیش نصب شده بر روی تلویزیون هوشمند.

شرایط مالی کسب نبودند فاش اگر افراد آشنا با این موضوع گفت: Comcast در, پرداخت بیش از 100 میلیون دلار برای این شرکت که دارای 55 کارکنان و حدود 10 میلیون کاربر فعال ماهانه از طریق شرکت ترجیح دادن در تلویزیون های هوشمند. Xumo کار به عنوان یک کسب و کار مستقل در داخل Comcast. معامله خواهد بود غیرمادی برای Comcast مردم گفت.

Comcast علاقه Xumo ناشی از این شرکت همکاری با تلویزیون های هوشمند تولید کنندگان مانند ال جی و پاناسونیک و Vizio. Comcast می توانید با استفاده از Xumo نخست قرار دادن بر روی تلویزیون های هوشمند به بازار و یا ویترین, Xfinity و دیگر Comcast و خدمات می توانید با استفاده از فن آوری های خود برای ساخت آینده پخش آنلاين محصولات. Xumo رهبری را نیز تحت تاثیر قرار داد این شرکت با توجه به افراد آشنا با این موضوع به رهبری مدیر عامل شرکت کالین پتری-نوریس.

Comcast است که به دنبال آن به منظور افزایش سود خدمات پهن باند با توسل به برش طناب که در حال از بین بردن سرویس ویدئو. آگهی پشتیبانی رایگان تصویری خدمات می تواند درخواست تجدید نظر به مخاطبان جوان است که همچنین ممکن است ثبت نام برای NBCUniversal رایگان طاووس خدمات که در دسترس خواهد بود بعد از این سال.

این معامله بخشی از یک اجرا بر روی آگهی رایگان پشتیبانی خدمات جریان. ViacomCBS به دست آورد PlutoTV برای $340 میلیون سال گذشته است. روباه نیز در مذاکرات برای به دست آوردن Tubi برای بیش از 500 میلیون دلار وال استریت ژورنال گزارش داد در هفته گذشته.

Xumo تشکیل شد در سال 2011 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک توسط پاناسونیک و Viant Technology LLC صاحب مای اسپیس است که بعد از به فروش می رسد به زمان Inc. و پس از آن خریداری شده توسط مردیت Corp.

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal شرکت مادر از CNBC و CNBC.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>