چین همچنان به حلقه از گسترش coronavirus جهان است که به دنبال یک آشنا نهاد برای از بین بردن و صرفه جویی در روز: بانک مرکزی در این مورد بانک خلق چین است.

این بار حتی بزرگ کاهش نرخ و اشکال دیگر از کاهش ممکن است به اندازه کافی.

بانک های مرکزی مانند PBOC و همتایان خود در سراسر جهان — به ویژه ایالات متحده فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا شده اند نجات اقتصاد و بازارهای مالی پس از بحران مالی 2008. تریلیون دیجیتال در چاپ پول همراه با معامله-زیرزمین نرخ بهره شده اند سلاح اصلی از انتخاب به مبارزه با قسمت تکراری کندی.

نشانه های PBOC روز دوشنبه اعلام کرد یک معکوس مخزن برنامه مبادله اوراق بهادار با کیفیت بالا به صورت نقدی همراه با مسئول کاهش در کوتاه مدت نرخ.

در این ویروس مورد هر چند سیاستگذاران روبرو هستند عمده ای ناشناخته است که می آید در زمانی که اقتصاد چین در حال حاضر کند. این ممکن است به یک نمونه آن که در آن باز کردن spigots در سیاست های پولی کافی نیست.

“ما شکی نیست که [این مرحله روز دوشنبه اعلام کرد] به تنهایی کافی خواهد بود برای قرار دادن اقتصاد چین در مسیر بازگشت” هوبرت د Barochez بازار, اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت: در یک یادداشت به مشتریان. “آخرین کاهش خواهد هیچ چیز به طور مستقیم به جبران کشیدن در فعالیت های اقتصادی از مقامات چینی’ پاسخ به همه گیری – به ویژه ممنوعیت سفر و تعطیلی کسب و کار.”

“و حتی در خوش بینانه ترین سناریو – به موجب بیماری را تحت کنترل قرار داده به سرعت و همه چیز را به بازگشت به حالت عادی به زودی – ما فکر می کنیم که PBOC نیاز به کاهش نرخ بهره دوباره در این سال,” او اضافه شده است.

که یک موضوع در محدوده زمانی معین به عنوان چین شاخص سهام در بازار بورس کاهش یافته و تقریبا 8% دوشنبه ،

El-Erian هشدار

این PBOC گفت: این امر lop 10 واحد خود هفت روز و 14 روز معکوس مخزن و نرخ تزریق 1.2 تریلیون آن در ارز محلی renminbi از طریق معکوس repos. حرکات را کمی آرام کردن فروش در چین هر چند سهام ایالات متحده ارسال شده سود جامد بعد در روز.

اقتصاددان Mohamed El-Erian اما هشدار داد سرمایه گذاران ایالات متحده در مورد خرید به ضعف با توجه به شرایط فعلی.

“راهکار کار کرده بسیار خوب و این یکی که من مستقر است که با تکیه بر بانک مرکزی تزریق به این دلیل که بازار معتقد است که نقدینگی می تواند جدا ما از اصول برای یک زمان بسیار طولانی” El-Erian رئیس مشاور اقتصادی برای آلیانز گفت: در طول یک مصاحبه با CNBC “Squawk Box.” “به نظر می رسد همه مشروط به این ترتیب رفتار می کنند. اما فرض آن شوک موقتی است containable و برگشت. اینها عباراتی است که بسیار سخت به معاشرت با کوروناویروس.”

بانک مرکزی می تواند رسیدن به یک نقطه که در آن آنها را “بی اثر است اگر نه معکوس” در مبارزه با مسائل جاری, او گفت:.

در میان نگرانی ها در مورد دیگر-اعم از اثرات این ویروس سیتی گروپ قطع شده است چشم انداز خود را برای چین تولید ناخالص داخلی در این سال است. اما همچنین فکر می کند که در نهایت سیاست های پولی و مالی, سیاست در قالب کسری هزینه از چین خواهد همگرا به منظور محدود کردن آسیب و “بازداشت مارپیچ رو به پایین از فعالیت های اقتصادی” نوشت Xiangrong یو ارشد چین اقتصاددان در سیتی.

“ما انتظار داریم منفی اقتصادی تاثیر 2019-nCoV به تمرکز در کوتاه مدت قبل از ویروس موجود است و دولت شروع به تعمیر اقتصاد” یو گفت. اما او همچنین هشدار داد که در سه ماهه اول می تواند رشد به عنوان کم به عنوان 4.8 درصد و “در پرتو توسعه از وضعیت طی چند روز گذشته ما دیدن خطر چرخش بیشتر به سمت نزولی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im