چرا دولت های غربی نگران Huawei?

Huawei یک کسب و کار چینی است که رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین فروشنده تجهیزات مخابراتی.

این تجهیزات حیاتی است چگونه اینترنت توابع. آن را به اشغال در هر مرحله از این شبکه های زنجیره ای بین لپ تاپ و گوشی از طریق مراکز داده و میزبانی محتوای ما می خواهید برای دسترسی به.

اگر چه در آن مبادرت به فروش دستگاه های مصرف کننده مانند لپ تاپ ها و تلفن های بیش از حد Huawei تجهیزات به خصوص برجسته در بخش شبکه و نزدیک به مراکز داده و آن را از این تجهیزات است که نگرانی.

گسترده بحث در مورد این نگرانی ها شعبه در سراسر تعدادی از موضوعات از پکن تهاجمی فعالیت های جاسوسی از طریق به جریان جنگ تجاری بین چین و ایالات متحده چیزی است که هواوی معتقد است که در واقع انگیزه این اقدامات علیه این شرکت است.

محدودیت های جدید بر روی Huawei

A picture taken on July 25, 2018 shows cables on servers at a data center of the internet exchange point DE-CIX (Deutscher Commercial Internet Exchange) in Frankfurt am Main, western Germany. (Photo by Yann Schreiber / AFP) (Photo credit should read YANN SCHREIBER/AFP/Getty Images)
تصویر: هواوی, شبکه, تجهیزات شناسایی نشده جاسوسی

Huawei طراحی و تولید کیت که کنترل چگونه و از کجا ارسال داده – سوئیچ شبکه, دروازه, روتر ها و پل ها. این هسته زیرساخت های دستگاه های لمسی همه چیز تراورس اینترنت و انتقادی به آن را به درستی.

این همچنین باعث می شود تجهیزات رادیویی مانند آنتن های که زندگی می کنند در لبه ارتباطات زیرساخت و کمتر انتقادی به شبکه اگر چه بخشی از این نسل استفاده از 5G است که افزایش مقدار بحرانی قابلیت که طول می کشد محل در لبه.

اوایل سال جاری مقامات در بریتانیا اعطا شرکت دسترسی محدود به ساخت “غیر هسته ای” زیرساخت ها در بریتانیا 5G شبکه با این شرط که آن را نگه دارید بیش از 35 درصد از سهم بازار – در حالی که مسدود کردن آن از دخالت در حساس ترین مناطق از شبکه.

این تصمیم بر اساس یک قضاوت توسط National Cyber Security Centre است که آن را قادر به مدیریت هر گونه مسائل مطرح شده توسط “خطر بالا فروشنده” به عنوان آن را رسما تعیین شده است.

با این حال NCSC شده است مجبور به ارزیابی مجدد آن تصمیم قبلی است که آن را قادر به مدیریت خطرات ناشی از شرکت تجهیزات زیر محدودیت های جدید بر روی Huawei اعلام کرد ایالات متحده در ماه مه که جلوگیری از تراشه های کامپیوتری مبتنی بر آمریکایی از طرح های در حال استفاده در هر یک از تجهیزات آن است.

عمیقا صدمه زدن به اقدامات تهدید به قطع Huawei عرضه از نیمه هادی ها استفاده می شود در سراسر آن خطوط تولید از رادیو ایستگاه های پایه به سرورها و گوشی های هوشمند است.

این می تواند منجر به این شرکت شروع به استفاده از “غیر قابل اطمینان” جایگزینی فن آوری در این محصولات افزایش مقدار کار است که مورد نیاز خواهد بود برای مدیریت ریسک این محصولات معرفی شده به شبکه می باشد.

ممنوعیت می تواند باعث “خاموشی”

Philip Jansen BT
BT, رئیس, هشدار Huawei گیری ‘مفاهیم’

هفته گذشته نمایندگان مجلس هشدار داده بودند که می تواند تلفن همراه خاموشی در سراسر انگلستان اگر دولت مجبور به شرکت های تلفن به نوار Huawei خارج از شبکه خود را.

BT و وودافون مدیران مجلس هشدار داد که اگر دولت به آنها دستور داد تا به طور کامل حذف Huawei تجهیزات از شبکه خود را به طور ناگهانی آن را هزینه میلیاردها پوند و منجر به از دست دادن مشتریان سیگنال تلفن برای چند روز.

Andrea دنا سر از شبکه های Vodafone UK گفت: “پنج سال طرح انتقال” خواهد بود که حداقل آن است که شرکت می تواند با این کار برای جلوگیری از این تاثیر بر مشتریان – یک مرحله ای از دوره که در طی آن این شرکت می تواند به آرامی جایگزین Huawei تجهیزات با جایگزین.

BT ارشد فن آوری اطلاعات و افسر Howard واتسون گفت: آن را “منطقی غیر ممکن” را به حذف تمام Huawei تجهیزات از شرکت شبکه ظرف یک سال سه دوره است.

“است که به معنای واقعی کلمه به معنی خاموشی برای مشتریان در 4G و 2G به عنوان به خوبی به عنوان 5G در سراسر کشور به عنوان ما به ساخت آن در. بنابراین ما قطعا توصیه نمی شود که ما به پایین که در مسیر” آقای واتسون اضافه شده است.

چگونه کشورهای دیگر اقدام?

Waving China Flag
تصویر: قدرت های غربی ابراز نگرانی کرده اند بیش از جاه طلبی های چین

دیگر از انگلستان سه کشور در پنج چشم هوش داد – آمریکا و استرالیا و نیوزیلند – باید به طور موثر ممنوع نصب و راه اندازی هر Huawei تجهیزات به عنوان بخشی از نسل بعدی از تجهیزات مخابراتی.

کانادا متوقف شده و در تصمیم گیری میان مداوم استرداد مورد در برابر شرکت رئیس امور مالی Meng Wanzhou – دختر شرکت بنیانگذار Ren Zhengfei – که دستگیر شد در کشور در ارتباط با اتهامات تقلب به تحریم تجهیزات این شرکت ارائه شده به ایران.

نقض تحریم های متصل نیست و برای تامین امنیت شرکت تجهیزات به طور کلی.

در جای دیگر کشورها از جمله هند و آلمان ابراز نگرانی در مورد از جمله Huawei تجهیزات آنها به عنوان ارتقاء ارتباطات زیرساخت برای 5G.

ایالات متحده ساخته شده است تلاش های لابی گری های گسترده ای علیه این شرکت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آقای جانسون پیش از تصمیم گیری اولیه در چه نقشی Huawei باید مجاز به بازی در انگلستان را 5G زیرساخت به تکرار که شد انگلستان به اعطای این شرکت چینی هر گونه دسترسی در همه واشنگتن را ارزیابی مجدد آن هوش های ارتباط با انگلستان است.

آقا اندرو پارکر رئیس MI5 گفت که او انتظار ندارد بریتانیا در رابطه با امریکا به رنج می برند اگر بریتانیا تصمیم گرفت به داخلی خود را در شبکه اپراتورهای چراغ سبز برای استفاده از Huawei تجهیزات و فوری ارزیابی مجدد اعلام شد پس از بریتانیا تصمیم اولیه.

Huawei متهم کرده است که ما با استفاده از نگرانی در مورد امنیت ملی, برای افزایش فشار بر چین به عنوان بخشی از جریان مذاکرات تجارت بین دو کشور.

اتصال به نظامی چینی

Huawei Founder and CEO Ren Zhengfei speaks during a session of the World Economic Forum (WEF) annual meeting on January 22, 2015 in Davos. AFP PHOTO / FABRICE COFFRINI (Photo credit should read FABRICE COFFRINI/AFP/Getty Images)
تصویر: Ren Zhengfei تاسیس هواوی در سال 1987

در مواجهه با این انتقاد و پیشنهادات خود را از ناشایستگی این شرکت به طور مداوم با اشاره به این که شده است وجود دارد هرگز هر گونه شواهد نشان می دهد تجهیزات آن بیشتر است معیوب و یا مشکوک تر از رقبای خود.

Huawei تاسیس در چین در سال 1987 توسط Ren Zhengfei قبلا یک مهندس در افراد ارتش آزادی بخش. ارتباط خود را به ارتش و حزب کمونیست در کنار کسانی که از ارشد Huawei مدیران شده اند ذکر شده به عنوان یک نگرانی امنیتی برای مشتریان خارجی است.

در کنار این حتی اگر هیچ شواهدی از عمل بد از این شرکت به نمایندگی از دولت چین غربی مقامات امنیتی شده است به خصوص با احتیاط از چین در سیاست خارجی از جمله آن اتهام جاه طلبی به استفاده از روابط کسب و کار در کشورهای خارجی به عنوان عناصر از جنگ است.

بسیاری از این نگرانی می تواند ردیابی منشاء آن به سال 1999 هنگامی که دو نفر در نیروی هوایی سرهنگ و یک کتاب از استراتژی نظامی است که به زبان انگلیسی ترجمه شده به عنوان محدودیت جنگ و آن توصیف استراتژی مورد نیاز برای پیروزی در جنگ با ما.

آن را حاوی ایده های غیر نظامی استفاده می شود برای به چالش کشیدن یک کشور رقیب از جمله حمله به شبکه های مخابراتی یا آنچه که ممکن است به نام جنگ سایبری.

دانشگاهیان از جمله Ofer قرارگرفت متخصص در جنگ های مدرن را پیشنهاد کرد که عنوان ترجمه شده است و بیشتر آتش زا از اصل عبارت چینی – که می تواند به عنوان خوانده شده “جنگ فراتر از مرزهای” – اما فرض بر احساسات تاثیر دارد تفکر غربی در مورد چین است.

اقتصادی جنگ همچنین شامل یک بخش از این کتاب در ماه دسامبر گذشته پنج چشم داد و دیگران جمعی محکوم چین برای آن فعال سایبری فعالیت های جاسوسی اعلام شد که در آن درگیر شدن در خصمانه سرقت مالکیت معنوی.

جاسوسی و یا بدتر

Former head of MI6 Sir Richard Dearlove said that there was a 'close linkage' between Huawei and Chinese military capability
رئیس سابق MI6 هشدار هواوی, لینک, با, چینی, نظامی

Huawei تجهیزات شبکه به طور بالقوه می تواند تسهیل جاسوسی اگر چه از آن شده است شناسایی انجام و هر گونه شواهد است که Huawei تجهیزات دستکاری شده و یا تحت نظارت قرار داده و آن را روت خواهد منجر به یک پاسخ فوری از تمام شرکت ها با استفاده از آن. آن را به یک زمان عمل است.

این امر موجب نگرانی است که این تجهیزات می تواند ساخته شده به تابع توسط این شرکت و یا دولت چین به اصل خراب کردن ارتباطات زیرساخت در طول زمان از بین المللی بحران.

این حرکت را به ناچار ترکیب بحران و به طور بالقوه یک انتقادی تاثیر مخرب در غرب توانایی برای پاسخ به پکن ،

به عنوان شرح داده شده توسط دولت استرالیا, Huawei بود: “به احتمال زیاد موضوع را به فراقضایی جهت از یک دولت خارجی” و مانند آن را نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر جهات از پکن شامل یک ظرفیت برای پایین آوردن شبکه و یا به دستکاری ترافیک دستگاه های خود به کار گرفته است.

این شرکت قرار گرفتن در معرض این جهت شناخته شده در انگلستان که در آن NCSC گفته است که این فرض به عنوان بخشی از امنیت خود ارزیابی است که دولت چین “وادار می تواند هر کسی در چین به انجام هر کاری (که آنها در حال حاضر مدون در اطلاعات ملی قانون)” و در واقع “انجام حملات سایبری علیه انگلستان در برخی از نقطه (که ما به تازگی علنا تایید کرد)”.

اما عدم وجود شواهد Huawei نقش در انجام جاسوسی از طرف پکن با استفاده از ایمپلنت در آن تجهیزات خود قابل توجه است.

اگر چه این شرکت به انجام جاسوسی شرکت های بزرگ در ایالات متحده اقدام به سرقت مالکیت معنوی از T-Mobile phone-تست ربات با توجه به اسناد دادگاه از آن شده است به طور مشابه, مشخص, تسهیل دولت چین جاسوسی.

متی برزیل سابق آمریکا در ارتش افسر اطلاعاتی و دیپلمات بود که در چین بر اساس هشت سال و همکاری نویسنده از ایالات متحده نیروی دریایی موسسه کتاب در چین کمونیست جاسوسی گفت, اخبار آسمان:

“نگرانی در مورد Huawei من فکر می کنم به خوبی تاسیس دلیل منطقی صحبت کردن آن را تقریبا غیر ممکن است برای افرادی که مطالعه حزب کمونیست چین به تصور کنید که Huawei کاملا مستقل است.

“Huawei بسیاری از کسب و کار برای چینی ها در دولت, Huawei قدرتمند حزب کمونیست کمیته داخل آن و اگر شما نگاهی به مواد در چینی از Huawei آنها خیلی بیشتر میهنی از مواد هستند که در انگلیسی.

“و بنابراین این احتمال وجود دارد که هواوی در واقع انجام کار از طرف کمونیست چین, هوش, خدمات, با این حال آنچه ما از عدم در اینجا این است که شواهد که پشت کردن است که نتیجه گیری منطقی.

“این خوب خواهد بود اگر دولت آمریکا و کسانی که کار با آن می تواند ارائه شواهد در مورد Huawei فعالیت های” آقای برزیل اضافه شده است.

با وجود یک دوره طولانی از لابی ما هرگز منتشر شده هیچ گونه شواهد است که شرکت تسهیل کرده است دولت چین فعالیت های که چالش های امنیتی غربی اگر چه چنین شواهد منتشر شده در مورد آن دسته از فعالیت های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>