چرا آمریکایی ها نباید تعجب کرد که اروپا مسدود کردن آنها را

کمیسیون اروپا روز سه شنبه منتشر شده آن بسیار پیش بینی لیست کشورهایی که ساکنان خواهد شد مجاز به سفر به اروپا شروع فردا.

که در? ساکنان الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه. اگر چین بازگشایی مرزهای خود به اتحادیه اروپا ساکنان آن را نیز شامل می شود.

که در خارج ؟ هر کس دیگری از جمله ایالات متحده است.

اعلام شد یک ضربه سنگین برای آمریکایی ها — و نه فقط کسانی که با تابستان قصد سفر به اروپا است.

چه اتفاقی افتاده است ؟

زمانی که اتحادیه اروپا پیش نویس لیست های شکست خورده شامل ایالات متحده آمریکا در میان کشورهای به احتمال زیاد به استقبال ماه آینده رسانه های واکنش سریع بود. آن را “شرم آور” یک “ضربه به آمریکا اعتبار” و “سوزش زخم زبان زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدیریت coronavirus معضل است.”

آن را نیز به طور کامل انتظار می رود.

در ژوئن 11, کمیسیون اروپا منتشر شده چهار قسمت چک لیست است که مجموعه چهارم “معیارهای عینی” برای ایجاد یک “لیست مشترک” از کشور برای لغو محدودیت سفر به اتحادیه اروپا و منطقه شنگن کشور است.

لیست ایجاد شده توسط senior E. U. دیپلمات در بروکسل پس از مذاکرات دشوار; آن خواهد شد به بررسی هر دو هفته رفتن به جلو.

الکساندر Spatari

فهرست اصلی سوال: آیا یک کشور در یک مقایسه و یا بهتر “وضعیت اپیدمیولوژیک” به عنوان متوسط اتحادیه اروپا ملت از نظر موارد جدید عفونت روند و توانایی برای تست ردیابی شامل درمان و گزارش همه گیر?

عوامل دیگر عبارتند از: توانایی برای اعمال مهار اقدامات در طول سفر و اینکه آیا یک کشور برداشته شده محدودیت های مسافرتی سوی اتحادیه اروپا.

آنچه ‘اپیدمیولوژیک وضعیت در ایالات متحده آمریکا ؟

اجازه دهید اجرا ایالات متحده آمار از طریق اتحادیه اروپا فهرست.

موارد جدید: در ژوئن 11 — روز اتحادیه اروپا اعلام کرد که معیارهای لازم برای به دست آوردن ورودی — وجود نزدیک به 2 میلیون تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده آمریکا; امروز وجود دارد بیش از 2.6 میلیون نفر.

روند: موارد در حال افزایش است در 36 متحده در سراسر ایالات متحده از جمله سه پرجمعیت ترین ایالت های کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا. آخرین پنج شنبه, 12 متحده آمار رکورد روزانه جدید موارد بر اساس هفت روز به طور متوسط. بستری شدن در بیمارستان به دلیل Covid-19 نیز افزایش یافت در 16 متحده در هفته گذشته.

تست ردیابی و مهار: ایالات متحده انجام داده است و بیشتر تست سرانه نسبت به بسیاری از اتحادیه اروپا و سازمان ملل هر چند تماس ردیابی در ایالات متحده آمریکا است که سکندری و تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای در حال پیش بینی می شود در مسیر شامل coronavirus.

سفر مهار اقدامات: فرودگاه و شرکت های هواپیمایی نورد از یک میزبان جدید احتیاطی هر چند خطوط هوایی ایالات متحده شد و آهسته به اجرا درآوردن ماسک استفاده در طول پرواز یک وضعیت که در حال حاضر در حال تغییر است.

وجود دارد به سادگی هیچ منسجم ملی و سیاست را برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در ایالات متحده است.

Annika Hinze

استاد علوم سیاسی دانشگاه فوردهام

روابط متقابل: ساکنان منطقه شنگن کشور و همچنین انگلیس هستند و هنوز اجازه ورود به ایالات متحده به موجب ممنوعیت سفر صادر شده در ماه مارس است.

همه در همه, اتحادیه اروپا مقامات را تحت تاثیر قرار نمی.

“من انتظار می رود ایالات متحده بود و حتی نزدیک به قطع در این زمان” گفت: Annika Hinze, استاد علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام.

“وجود دارد به سادگی هیچ منسجم ملی و سیاست را برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در ایالات متحده در حالی که حتی قابل federalized سیستم در اتحادیه اروپا مانند آلمان قادر به تدبیر یک استراتژی ملی برای مبارزه با ویروس.”

چرا رد لطمه می زند

فراتر از لغو سفر برنامه های اتحادیه اروپا در لیست سخت است قرص به عنوان آن است که در اصل برای اولین بار در جهان دولت-حمایت علمی-کاربردی متحدان-بود-سر در گم و تحلیل که در آن کشور با موفقیت حاوی Covid-19 عفونت.

اتحادیه اروپا در رویکرد بی عیب و نقص ؟ احتمالا نه. ساخت بین المللی مقایسه است دشوار; مرگ تعداد استاندارد و تست نرخ متفاوت است به عنوان دولت شفافیت.

چندین کشور اتحادیه اروپا که به شدت وابسته به گردشگری خارجی مانند یونان (در اینجا نشان داده شده) از آن حمایت برای یک لیست مشترک است که در زمان معیارهای اقتصادی را در نظر میگیرد; این رد شد.

استنلی Xi Chen

اما آن را نشان دهنده حسن نیت و تلاش برای اعمال خنثی رویکرد غیر سیاسی برای بازگشایی جهانی مرزهای. ایالات متحده بنا به گزارش لابی به شدت برای دریافت بر روی لیست امن.

کمی چهره را می توان ذخیره برای امریکا که در آمریکا نیست خیلی بودن “ممنوع” از ورود اروپا به عنوان آن به سادگی نیست که به حزب دعوت شده (هنوز). هیچ کس دوست دارد به چپ کردن لیست مهمان هر چند به خصوص در یک شب نشینی بود و زمانی که همسالان مانند کانادا و استرالیا و رقبا مانند چین ساخته شده از برش.

آنچه آمریکا نیاز به انجام

برای سفر به اتحادیه اروپا دوباره ایالات متحده نیاز به افزایش تست و تماس با ردیابی حد مردم از تجمع نیاز به ماسک و اجرای stay-at-home سفارشات گفت: Hinze.

او به نام برگ برنده اعلام به برداشت منابع مالی از تست و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت شکست به راه رفتن به عقب بازگشایی روند در تگزاس در حالی که محدود کردن شهرهایی مثل هیوستون و آستین از اجرای خود اقدامات احتیاطی “عمیقا نگران کننده به ناظران اتحادیه اروپا.”

بدون تعیین کننده سیاست های تغییرات از جمله خاموش شدن ناگهانی در مکان هایی مانند تگزاس که در آن موارد مشخصی, Hinze گفت: “من نمی بینم که اتحادیه اروپا در حال تغییر ذهن خود را در مورد محدودیت های مسافرتی vis-a-vis شهروندان ایالات متحده در هر زمان به زودی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>