که چشمک زدن ، چه همه از کاهش قیمت نفت ابزاری برای آمریکا و عربستان سعودی و روسیه

همه از کاهش قیمت نفت را ایجاد کرده است “بی سابقه” وضعیت در بازارهای انرژی و بویراحمد گفت: CNBC روز دوشنبه معامله گران بی صبرانه در انتظار دیدن که از بزرگترین تولید کنندگان نفت خواهد چشمک زدن ،

می آید پس از اوپک و غیر اوپک متحدان گاهی اوقات به عنوان اوپک+ موفق به توافق در شرایط عمیق تر عرضه کاهش اواخر هفته گذشته است.

خرید اینترنتی بین اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه kickstarted یک قیمت نفت جنگ با قراردادهای آتی نفت خام در مسیر ثبت بزرگترین روزانه تار و مار پس از جنگ اول خلیج فارس در سال 1991. قیمت نفت در حال حاضر با وضعیتی وخیم از شیوع کروناویروس با بسیاری از به طور فزاینده ای نگران چشم انداز تقاضای نفت رشد.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $35.60 در صبح روز دوشنبه به پایین بیش از 21 درصد در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $32.14 حدود 22 درصد پایین تر است. برنت شد کاهش بیش از 30% در یک مرحله در جلسه قبل بریده شده برخی از ضرر و زیان خود را.

“ما در حال تجربه در یک دوره کوتاه از زمان یک شوک تقاضا با تاج و عرضه شوک در حال حاضر با اوپک” یوهانس Benigni رئیس و بنیانگذار JBC گروه انرژی گفت: CNBC “Squawk Box اروپا” در روز دوشنبه.

“منظورم این است که بدانند که کاملا شگفت انگیز است, ما در حال ساخت تاریخ در اینجا. شما می توانید آن را در حال حاضر یک جنگ جهانی از نفت است. آن است که در واقع عربستان سعودی در روسیه است که هر کس صحبت کردن در مورد. آنها ممکن است انجام این کار, اما روسیه همیشه می گفت آنها می خواهند به در کمی بیشتر از شیل میباشد.”

“توسط عربستان سعودی در واقع در حال حاضر اعلام جنگ آنها جلو در حال اجرا روسها در اعلام جنگ در ایالات متحده شیل” Benigni گفت.

ما صنعت نفت ‘قطعا فشار از درد’

روز شنبه, عربستان سعودی اعلام کرد تخفیف عظیم به قیمت های رسمی فروش در آوریل گزارش رویترز با پادشاهی نفت خیز آماده سازی تا سطح شیب دار به تولید بالای 10 میلیون بشکه در روز) خوانده شده را علامت. ریاض در حال حاضر پمپ 9.7 میلیون بشکه است اما ظرفیت برای افزایش تولید 12.5 میلیون بشکه.

عربستان سعودی تصمیم به کاهش قیمت در آمد کمتر از 24 ساعت پس از شکست در مذاکرات با روسیه در اوپک دفتر مرکزی آن در وین اتریش است.

در روز پنج شنبه اوپک حرارت اضافی تولید کاهش 1.5 میلیون بشکه در ماه آوریل شروع و گسترش تا پایان سال است. اما اوپک-متحد روسیه را رد کرده و بریدگی های اضافی هنگامی که گسترده تر انرژی داد ملاقات در روز جمعه.

در این جلسه همچنین به این نتیجه رسیدند با هیچ بخشنامه در مورد کاهش تولید که در حال حاضر در محل را به پایان می رسد در پایان ماه.

در خروج از جلسه وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک گفت که آن را به معنای اوپک تولید می تواند پمپ آنچه آنها می خواهم از آوریل 1.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک و عربستان وزیر انرژی عبدالعزیز بن سلمان ثبت اسناد طی یک مراسم پس از ملاقات با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین با پادشاه عربستان سعودی سلمان در ریاض, عربستان سعودی در 14 اکتبر 2019.

آلکسی NIKOLSKY | SPUTNIK | خبرگزاری گتی ایماژ

کریس Midgley رئیس جهانی تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts روز یکشنبه اعلام کردند که “شرایط بی سابقه ای” تا به حال ایجاد یک وضعیت که در آن معامله گران نفت خواهد بود به دنبال ببینید که تولید کننده اوکراین.

“در حالی که قیمت های پایین را تست عربستان توازن مالی آنها با کمترین هزینه بشکه و با بدهی کم می توانید بکشید در حاکمیت ذخایر و را درد.”

“روسیه ممکن است به سادگی اجازه می دهد روبل به اسلاید به منظور حفظ جریان و یا Roubles به اقتصاد خود را در حالی که شیل ایالات متحده قطعا فشار از درد تولید خود را بعید است به تغییر سرعت با فعالیت های زیادی در حال حاضر متعهد و حجم قابل توجهی پوشش و محافظت شده” Midgely گفت.

“با این حال برخی از تولید کنندگان که با استفاده از پیچیده تر قلاده های خود را برای مصون سازی استراتژی می تواند خود را در تمام انواع از مشکل” او اضافه شده است.

‘روسیه نمی خواهد به حفظ این برای بسیار طولانی’

“روسیه دارای انعطاف پذیر ارز در حالی که عربستان riyal است ثابت به دلار آمریکا” کریس Weafer یک شریک ارشد ماکرو-مشاوره گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

“این بدان معنی است که مسکو بعید است به چشمک زدن اولین قطعا نه برای یکی دیگر از 3 تا 6 ماه. اما مسکو ممکن است این دیدگاه که عربستان سعودی در موقعیت های مالی خواهد شد خیلی بیشتر تیره و تار قبل از آن.”

“هدف بزرگ برای هر دو ممکن است حاشیه شیل تولید کنندگان” Weafer گفت.

این وقایع در حال یادآور 2014 زمانی که عربستان سعودی روسیه و آمریکا رقابت برای سهم بازار در صنعت نفت. به عنوان تولید افزایش یافت, قیمت ها کاهش یافت — و دیدن برخی از قیمت ها به عنوان بازگشت به آن پایین.

شورای همکاری خلیج فارس (GCC) است “قابل توجهی” ذخایر ارز خارجی Ryan Lemand ارشد اجرایی در تبلیغات راه حل های سرمایه گذاری گفت: از قرار دادن کشورهای خاورمیانه در یک مزیت وقتی که می آید به تحمل یک دوره کاهش قیمت نفت است.

“این می تواند به حفظ یک سال (یا) دو سال از یک استراتژی است که می خواهم. دیگران نمی توانند. من فکر می کنم روسیه نمی خواهد به حفظ این برای بسیار طولانی و من فکر می کنم روسیه را دوباره به اوپک+ فقط شبیه به آن را قبلا چند سال پیش” Lemand گفت CNBC “سرمایه اتصال.”

“این را نمی خواهد آخرین طولانی برای رقبا از شورای همکاری خلیج فارس. من نگران هستم در مورد شورای همکاری خلیج فارس من بیشتر نگران دیگران,” او اضافه شده است.

— CNBC Pippa Stevens کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>