هشدار در برخی از کودکان توسعه ‘شدید’ یا ‘بحرانی’ بیماری از coronavirus

دانش آموزان مدرسه ابتدایی پیاده روی پوشیده از برف و خیابان در ساپورو هوکایدو ژاپن, مارس 26 سال 2020 است.

Issei کاتو | ایسنا

سازمان بهداشت جهانی گفت: پدر و مادر نیاز به آماده سازی بچه های خود را برای محافظت در برابر COVID-19 بعد از یک مطالعه جدید نشان داد که نوزادان و کودکان بسیار جوان می تواند گاهی اوقات توسعه علائم شدید.

یک مطالعه اخیر نشان داد که تعدادی از کودکان در چین توسعه یافته شدید یا انتقادی بیماری و یک کودک مرده است گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه. “آنچه که ما نیاز به آماده شدن برای این امکان است که کودکان نیز می تواند تجربه شدید بیماری است.”

این مطالعه جدید که آنلاین منتشر شده در مجله اطفال در نگاه 2,143 موارد کودکان با تایید و یا مشکوک COVID-19 که گزارش شده به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری بین Jan. 16 Feb. 8. بیش از 90% موارد بدون علامت خفیف یا متوسط موارد است. اما نزدیک به 6 درصد از کودکان در موارد شدید و یا انتقادی در مقایسه با 18.5 درصد برای بزرگسالان است.

“می تواند وجود دارد تعدادی از دلایل” بانی مالدونادو, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد بود که درگیر با مطالعه در بیانیه ای گفت. “این امکان وجود دارد که گیرنده برای این ویروس ممکن است در همان پیکربندی در کودکان مانند بزرگسالان است. این امکان وجود دارد که فقط وجود دارد بیشتر از بزرگسالان بودند که تست به این دلیل است که تمرکز.”

در اوایل شیوع محققان گفت: این ویروس جدید ظاهر می شود و مقدار کمی از کودکان در حالی که شدید به خصوص در افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. علائم می تواند شامل یک گلودرد و آبریزش بینی و تب یا ذات الریه و می تواند پیشرفت به نارسایی ارگان های متعدد و یا حتی مرگ در برخی از موارد آنها گفت.

یک مطالعه منتشر شده در Jan 30 در کارشناسی مجله پزشکی لانست نشان داد که میانگین سن coronavirus بيمار شد و در حدود 55 سال است. مطالعه نگاه 99 نفر در Jinyintan بیمارستان در ووهان چین از ژانویه. 1 Jan. 20.

“افزایش سن و افزایش خطر مرگ” Kerkhove گفت: در ماه فوریه است. “به نظر می رسد حتی بیش از 80 بیشترین عامل خطر.”

مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد گفت: CNBC ماه گذشته که فقدان آشکار کودکان در میان تایید coronavirus موارد نیز می تواند باشد چرا که آنها در حال آلوده شدن است اما در حال توسعه بیشتر علائم خفیف و نه گزارش به مقامات محلی.

“داده های در حال آمدن است در بسیاری از مکان ها و بسیاری از اشکال او گفت:” در آن زمان است.

تفاوت در نشانه ها در میان گروه های سنی مختلف دیده می شوند در دیگر بیماری های تنفسی و همچنین. آنفولانزای فصلی که آلوده میلیون ها نفر در ایالات متحده در هر سال معمولا بیشتر شدید در بزرگسالان بیش از کودکان است.

هزاران نفر از کودکان در بیمارستان بستری هستند و هر سال از آنفلوآنزا اما مرگ نادر است, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما بین 50% و 70% از آنفولانزا مربوط به بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده رخ می دهد در افراد 65 سال و بالاتر و بین 70% تا 85% از مرگ و میر رخ می دهد در همان گروه سنی CDC می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>