هشدار شیوع کروناویروس به زودی می تواند رسیدن به هر کشوری در جهان

یک مرد امنیتی اداره sanitiser به یک بازدید کننده به یک بیمارستان دولتی در لاگوس در تاریخ 28 فوریه سال 2020 است.

پیوس UTOMI EKPEI | خبرگزاری گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مجددا هشدار آن است که سریع گسترش coronavirus به زودی می تواند رسیدن به ترین “اگر نه همه” کشورهای سراسر جهان است.

صحبت در اخبار جلسه مطبوعاتی در ژنو سوئیس در روز جمعه که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: شیوع بیماری بود “بزرگتر شدن” و تصریح کرد: این سازمان هشدار داد که کشنده آنفولانزا مانند ویروس می تواند گسترش در سراسر جهان است.

نظرات خود را می آیند و در مدت کوتاهی پس از نیجریه تایید کشورهای جنوب صحرای آفریقا اولین مورد در روز جمعه با برزیل گزارش آمریکای لاتین اولین COVID-19 عفونت کمتر از 48 ساعت پیش از آن.

از روز جمعه بیش از 83,000 موارد coronavirus تا به حال تایید شده است در سراسر جهان با عفونت گزارش شده در هر قاره ها به جز قطب جنوب.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که موارد گزارش شده در چین که در آن اپیدمی آغاز شده در پایان سال گذشته است.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گفت که اضافی 327 نفر قرارداد این ویروس با اضافی 44 مرگ و میر در سراسر کشور. در مجموع چین گزارش کرده است 78,824 coronavirus موارد با این کشور مرگ و میر در 2,788.

‘همه گیر بالقوه’

اوایل این هفته بود که هشدار داد کشورها به آماده برای coronavirus به “به معنای واقعی کلمه در درب ضربه توسط است.”

سازمان ملل متحد سازمان بهداشت که به رسمیت شناخته شده شیوع بیماری به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی در اواخر ماه گذشته به تازگی به پیشنهاد کرد که ویروس “همه گیر بالقوه است.”

که Lindmeier روز جمعه گفت این سازمان نیز بررسی گزارش برخی از مردم گرفتن دوباره آلوده با COVID-19 بعد از یک زن در ژاپن تصور می شد که قرارداد این ویروس برای بار دوم.

وی افزود: کسی که تا به حال عفونت کرونا ويروسی خواهد به طور کلی سیستم ایمنی بدن “حداقل برای مدتی” با کسانی که آماده به بررسی چگونه تست گرفته شده بود.

کره جنوبی و ایتالیا و ایران باید تمام ثبت تیز چشم انداز مثبت در موارد coronavirus در روزهای اخیر با بسیاری از کشورهای دیگر تحمیل محدودیت های مسافرتی در ویروس-آمار مناطق در سراسر جهان.

بلاروس و لیتوانی, آذربایجان, نیوزیلند و نیجریه همه گزارش اولین موارد ابتلا به کروناویروس در روز جمعه.

در ضمن تشدید نگرانی های بین المللی گسترش coronavirus است و قرار است در بازارهای سهام جهانی در مسیر خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی است.

این MSCI ACWI و جهانی MSCI شاخص هر دو سهام معیار های که در مسیر جهانی شرکت را حدود 9% از دوشنبه ها و مجموعه را به علامت خود را به بدترین هفته از سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>