که هشدار با استفاده از مدرسه reopenings به عنوان ” سیاسی فوتبال در coronavirus بحث

یک زن هل یک کودک در یک سبد در گذشته ورود به مدرسه عمومی 133 در هارلم محله منهتن شهر نیویورک, شهر نیویورک, ایالات متحده.

شانون استاپلتون | ایسنا

سازمان بهداشت جهانی مقامات هشدار داد رهبران جهانی دوشنبه در برابر عطف تصمیم به بازگشایی مدارس “را به یکی دیگر از سیاسی فوتبال در این بازی است.”

“ترس من این است که ما با ایجاد این سیاسی فوتبال که لگد در اطراف محل” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان در ژنو مقر. “اگر ما سرکوب ویروس در جامعه ما در جوامع ما و سپس مدارس ما باز می توانید با خیال راحت.”

که مقامات اشاره کرد که مطالعات فعلی نشان می دهد که coronavirus نمی کند به طور کلی کودکان به عنوان بیمار به عنوان بزرگسالان اما سازمان تحقیقات Covid-19 و تاثیر آن بر کودکان است “هنوز هم محدود است.”

“ما می دانیم که به طور کلی آنها تمایل دارند که بیشتر بیماری خفیف اما در برخی شرایط آنها می تواند بیماری شدید و ما را دیده اند کودکان است که باید درگذشت” دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت.

رایان اضافه شده است که دانشمندان هنوز نمی دانند که در دراز مدت تاثیر coronavirus بر سلامت کودکان, اگر چه آنها تمایل دارند که علائم خفیف.

“این واقعیت باقی می ماند که وقتی جامعه انتقال وجود دارد و زمانی که جامعه انتقال شدید کودکان خواهد بود که در معرض ویروس و کودکان خواهد بود بخشی از چرخه انتقال,” رایان گفت.

“آنها خواهد شد در معرض برخی از آلوده می شود و آنها را آلوده دیگران” او گفت:.

در ایالات متحده بهداشت و مقامات دولتی شده اند بحث که آیا آن را بی خطر برای بازگشایی مدارس این آینده سقوط به عنوان کشور تجربه افزایش coronavirus موارد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ramped تا فشار به مدارس دولتی را به طور کامل بازگشایی تهدید به خودداری از بودجه فدرال از ایالت که نمی بازگشایی مدارس.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>