هشدار در مورد کوروناویروس تست آنتی بادی به عنوان برخی از کشورها در نظر صدور ‘ایمنی گذرنامه’ به بهبود بیماران

دانشمندان هنوز نمی دانند که آیا coronavirus آنتی بادی به یک فرد ایمنی یا کاهش خطر ابتلا به عفونت مجدد حتی به عنوان برخی از کشورها در نظر صدور گذرنامه و یا گواهی که نشان می دهد که آیا کسی تا به حال ویروس, سازمان بهداشت جهانی, مقامات روز دوشنبه گفت:.

برخی از کشورها با توجه به صدور به اصطلاح “ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی” به افرادی که دارای آنتی بادی علیه Covid-19 قادر می سازد آنها را به سفر و یا بازگشت به کار فرض کنید که آنها در حال محافظت در برابر عفونت مجدد دکتر ماریا ون Kerkhove رئیس که”s بیماری های نوظهور و مشترک بين انسان و حيوان واحد به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو.

اما در حال حاضر دانشمندان مطمئن نیستید که آیا یک پاسخ آنتی بادی به معنی کسی است که ایمنی بدن از ویروس, او گفت:, و اضافه کرد محققان آیا می دانید یک فرد به طور معمول توسعه یک پاسخ آنتی بادی در حدود یک تا دو هفته پس از آلوده شدن با Covid-19.

که مقامات در حال مطالعه اصطلاح سرولوژی یا آنتی بادی آزمایش که می تواند نشان دهد که آیا یک فرد تا به حال Covid-19 در گذشته و یا بدون علامت و یا بهبود از بیماری است. مقامات ایالات متحده و شرکت های بزرگ در سراسر آمریکا در حال ریختن پول به آنتی بادی آزمایش آن امید را به مردم اعتماد به نفس به بازگشت به کار و بازگشایی بخش از اقتصاد است.

که قبلا گفته بسیاری از کشورها نشان می دهد این آزمون قادر خواهد بود به “ضبط آنچه آنها فکر می کنم خواهد شد اندازه گیری ایمنی است.”

“این سرولوژيک آزمایش خون تست که تست اینکه آیا شما تا به حال عفونت به میزان کمتر یا بیشتری از دقت و صحت می گویند شما تا به حال عفونت, گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه. “این یک سوال متفاوت می گویند شما محافظت از یکی دیگر از عفونت است.”

دانشمندان هنوز نمی دانم چقدر حفاظت آنتی بادی از Covid-19 به کسی از گرفتن یکی دیگر از عفونت که مقامات گفت.

“چهار ماه به این بیماری همه گیر ما قادر به گفتن یک پاسخ آنتی بادی به معنی کسی است که ایمنی بدن” ون Kerkhove اضافه کرد: این موضوع یک “بسیار فعال حوزه پژوهش” و وجود دارد که تعدادی در حال انجام مطالعات است. این معنا نیست که یک فرد ندارد مصونیت او اضافه شده است.

بیش از 876,000 از 2.9 میلیون coronavirus موارد در سراسر جهان بهبود, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اما کارشناسان بیماری های عفونی می گویند که در مورد کل است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر به مردم نایافته و کشورهای مبارزه با تست.

در ایالات متحده آنتی بادی آزمایش فقط شروع به رول کردن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توصیه متحده با استفاده از آزمون به عنوان آنها شروع آرامش بخش برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر نیز آلوده کرده است که نزدیک به 1 میلیون نفر در ایالات متحده است.

که او نیز روز دوشنبه گفت که کودکان در سراسر جهان خواهد مرد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای برخی از کشورها به طور موقت متوقف واکسن برای بیماری های مرگبار مانند پولیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>