که خواستار ‘احتیاط’ بیش از coronavirus رکود

آشکار رکود در گسترش coronavirus بیماری باید تحت درمان با “احتیاط” با توجه به سر از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“این بیماری هنوز هم می تواند در هر جهت” که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

چین قبلا گزارش آن کمترین تعداد coronavirus موارد در دو هفته.

This photo taken on February 11, 2020 shows medical staff members (R) collecting samples from Chinese paramilitary police officers to be tested for the COVID-19 coronavirus as he returns from holidays in Shenzhen in China's southern Guangdong province. - The number of fatalities from China's new coronavirus epidemic jumped to 1,113 nationwide on February 12 after another 97 deaths were reported by the national health commission. (Photo by STR / AFP) / China OUT (Photo by STR/AFP via Getty Images)
تصویر: کادر پزشکی جمع آوری نمونه از چینی شبه نظامی افسران پلیس

ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت: 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدید شمارش شدند در سه شنبه دوم راست روزانه کاهش و از حدود 3,900 یک هفته پیش.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 45,000 موارد در سراسر جهان از این بیماری در حال حاضر به نام COVID-19که به کشته شدن بیش از 1100 نفر در چین است.

این کشور دارای قفل شده بی سابقه ای 60 میلیون نفر از مردم در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که سخت ترین ضربه در شهر ووهان و اطراف آن هوبئی استان است.

پس از یک نشست دو روزه در علم و نوآوری به اقدامات برای مقابله با شیوع ویروسی جدیدDr Tedros استقبال از “پاسخ مثبت از تحقیقات جامعه”.

بیشتر از Covid-19

Chinese man wears a protective mask as he walks in a nearly empty and shuttered commercial street on February 12, 2020 in Beijing, China
تصویر: چین گزارش کرده است که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد در دو هفته

او تشکر کارشناسان برای جلسه در کوتاه مدت متوجه “به آمده تا با بتن طرح و تعهد با هم کار کنند”.

او افزود که که رهبری پیشرفت تیم است که سفر به چین اوایل این هفته تا به حال ساخته شده “پیشرفت خوب” در ترکیب و دامنه کار خود را.

سر که اورژانس برنامه مایک رایان نیز گفت: تثبیت کننده جدید در مورد اعداد در چین بود و اطمینان بخش به عنوان ظاهرا کمتر تهاجمی و کمتر شتاب رفتار این ویروس در خارج از استان هوبی.

“[آن] است تا حد زیادی با توجه به بهداشت عمومی عملیات در چین,” او گفت: جلسه.

“که… به ما می دهد یک فرصت برای مهار.”

او اضافه کرد که هنوز خیلی زود “برای پیش بینی, شروع, میانه و یا پایان دادن به این بیماری همه گیر”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

تعدادی از رویدادهای مهم شده اند به تعویق افتاده و یا لغو, از جمله فرمول یک جایزه بزرگ چین, با توجه به شیوع کروناویروس.

برگزارکنندگان کنگره جهانی موبایل (MWC) را تایید کرده اند این فناوری نشان می دهد در بارسلونا لغو شده است پس از تعداد فزاینده ای از شرکت بیرون کشیده و بیش از coronavirus نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>